0
clear
  • На Продажба Љубители На Луксузни Крзно Мека Фланелен Боксери Корални Руно Долго Термички Зима Bathrobe Мажи Се Дебели Пријатна Дневна Облека Машки Облекување Gown
  • -20%
  • -20%
На Продажба Љубители На Луксузни Крзно Мека Фланелен Боксери Корални Руно Долго Термички Зима Bathrobe Мажи Се Дебели Пријатна Дневна Облека Машки Облекување Gown

На Продажба Љубители На Луксузни Крзно Мека Фланелен Боксери Корални Руно Долго Термички Зима Bathrobe Мажи Се Дебели Пријатна

DEN 2471.04
DEN 1507.00

Достапност
Производот е достапен


На Продажба Љубители На Луксузни Крзно Мека Фланелен Боксери Корални Руно Долго Термички Зима Bathrobe Мажи Се Дебели Пријатна Дневна Облека Машки Облекување Gown
Луксузна Крзно Долго Свила Фланелен боксери Облека за Мажи и Жени
Ткаенини : Луксузна Свила Фланелен боксери со крзно, мека како свила
Боја : Бела со леопард, Црна, Сива, Розова
Големина M, биста 108cm, рамо ширина 40cm, ракав 58cm, облека должина 120cm.
Големина L, биста 118cm, рамо ширина 45см, ракав 60cm, облека должина 130cm.
Големина XL, биста 128cm, рамо ширина 48cm, ракав 62cm, облека должина 140cm.
Поради различни мерење начин, ве молиме овозможи 1-3cm толеранција, ви Благодарам.

Кон својствата

Големина:
M, L, XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Облека
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
RUILINGSHA
Sleeve Стил:
редовни ракав
Ткаенина Тип:
Фланелен
Материјал:
Полиестер
Sleeve Должина(cm):
целосна ракав
Јака:
Shawl Јака
Број На Модел На:
Луксузна Облека, Крзно

Производи во категоријата

Азија Големина, 12 димензии помали од Европскиот и американскиот големина.Купувачот мора да знае : ве Мол

Рамо(cm) Биста(cm) Појас должина(cm) Должина(cm) Должина на Ракав (cm) XS S 54 108 150165 86 22 M 57 114 150165 87 24 L 59 118 150165 88 25 XL

Предмет Тип : Облека Шаблон Тип : Цврсти Пол : Девојки Ткаенина Тип : Пациентот Материјал : Полиестер голе

Купувачот мора да плати за враќање превозот, И стока мора да биде во оригинална состојба за препродажба!

На Продажба Љубители на Лето Апсорпција на Вода Вафли Бања Облека на Жените Секси Кимоно Bathrobe Невестата

Материјали : Свила СатенскиГолемина : Една Големина3 Боја на вашиот избор (може да мало боја разлика спор

C&C Пазарот Добредојде!!!Забелешка : Нашата компанија име" Хонгконг Комбинација Trading Company Limited ".Ние работим

Материјал : Faux Свила Rayon Големина : Една Големина 21 Боја на вашиот избор (може да мало боја разлика според

Цената Вклучуваат Само Сопствен Текст Логото Печатење На Една ЛокацијаКарактеристики : Прилагодено Пе

Купувачот е одговорен за какви било царински давачки / бесплатно / GST / V Ние не сме одговорни за царинс

Материјал : СатенПакет : 1*Одежда+1*Појас( Без Долна Облека )ДестинацијаБесплатен Превозот ПолитикаПлати

Материјал : СатенПакет : 1*Одежда+1*ПојасЗабелешка : ве Молиме проверете ги следните големина на табелата

Материјал : Faux Свила Rayon Големина : Една Големина 21 Боја на вашиот избор (може да мало боја разлика според

јас ќе се вратат сите пари или ќе испрати нов објект за да можете побрзо кога добив врати објектот.Матер

Продавачот не е одговорен за Извозот на Даноци.Ако сте на било кој начин незадоволни со нарачката,може д

Item(s) ќе се испраќаат надвор од Шангај Ние НЕМА да бидеме одговорни за задоцнување при испораката, како ш

детали за производотЕдиница : cm 1cm=0.3937 инченГолемина L=XL Должина 88, Биста 102, Sleeve должина 71Совети : Затоа ш

Мажи Жени Долго Свила Фланелен Боксери Бања Облека Badjas Peignoir Homme Зима Корални Руно Sleepwear Mens Кимоно Bathrobe Об

Мек материјал : Пламен отпорни, 100% Полиестер руно ткаенина; Машина перат; парична Казна дизајн : Везени е

Материјал : Faux Свила,Полиестер.Објектот Вклучуваат : Одежда+Појас.Декорација : Злато Печат 'Деверуша' на

Карактеристики : 100% Сосема Нов со ознака Кинеската Национална Стил Женски Лето Секојдневен Sleepwear Матери

Ние нудиме на големо услуга!!!  Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги ва

Please wait...