0
clear
  • Автомобил табла покрие мат за ТОЈОТА КРУНА 2004 до 2008 години Десната рака се вози dashmat подлога цртичка мат опфаќа табла додатоци
  • -20%
  • -20%
Автомобил табла покрие мат за ТОЈОТА КРУНА 2004 до 2008 години Десната рака се вози dashmat подлога цртичка мат опфаќа табла додатоци

Автомобил табла покрие мат за ТОЈОТА КРУНА 2004 до 2008 години Десната рака се вози dashmat подлога цртичка мат опфаќа табла

DEN 1332.00
DEN 1066.00

Достапност
Производот е достапен


Објект како што следува : 1pcs висококвалитетен Полиестер материјал автомобил табла покритие за автомобил карактеристики на Производот : Да се спречи рефракција на сончева светлина, зголемување на осветленоста на пред шофершајбната транспарентна, да се подобри возачки безбедност. Возење во текот на ноќта може да се намали, хало црна, подобрување на возење безбедноста, тоа би можело да се спречи рефракција ефект од темната ноќ или за облачно време. Кога тоа загрева и не ја оштетува површината на инструмент-таблата, спречување на инструмент-таблата за стареење, намалување на табла и автомобил внатрешни работи температура. На животната средина-материјалот е без лошо мириса, против пролизгување и Лесна инсталација. Имаме левата и десната страна диск е табла мат, стандардно левата рака диск е табла мат за да ја испратите , ако вашиот автомобил е Левата рака диск е, ве молиме да ни остават порака да дозволете ми да знам, инаку ние не ќе ви обезбеди надомест ако ви испрати погрешна предмети По што се купување,ве молиме да ни остават порака (пратете ни слика за вашиот автомобил табла за нас и вашиот автомобил година е ),ви благодарам многу Нови пристигнување слични производи :

Кон својствата

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Објектот Тежина:
0.55kg
Објектот Ширина:
01inch
Објектот Должина:
01inch
Објектот Висина:
01inch
Материјал Тип:
висококвалитетен Полиестер материјал
Година:
2001-2015
Бренд Име:
FUWAYDA
За:
ТОЈОТА КРУНА 2004 до 2008 години Десната рака диск

Производи во категоријата

Ако ви се грижат за боја и било quetions, ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви одговори што е можно поскор

Atre Pcs Автомобил Стил Внатрешни работи LED Решетката Читање Светилка Декорација Додатоци Налепница за Bmw e4

4pcs Кал Клапи Поздравниот Чувари Кал Чувари Фендер За Suzuki Jimny 20072015Одговара За Suzuki Jimny 20072015Пред поставувањ

Напомена : листата на возила само за референца Пред купувањето, ве молиме да се осигурате овој дел на ваш

Опис : 1 : Item Fitment:За maserati ghibli 20142016 LEVANTE 2016 2017 Quattroporte 20132016 2 : Место на Потекло : guangdong гуангжу, Кина (Копно) 3 :

Напомена : Причина листата на возила само за референца Пред купувањето, ве молиме да се осигурате овој д

Опис : 1 : Item Fitment:За JAC S3 2014 2015 2016 Година 2 : Место на Потекло : guangdong гуангжу, Кина (Копно) 3 : Состојба : 100% Сос

Висок Квалитет Tonlinker 1 BUC DIY Автомобил стил НОВИ ABS Хром надолу воздух излезот светлина кутија корица дело

100% одговара на оригиналот автомобил мувла производство, совршено се вклопуваат.Купувачот е одговорен з

Објектот Fitment : Одговара за Jeep Cherokee 2014 2015 2016 годинаОпис : Состојба : 100% Сосема нови во Кутија Материјал : На

За Nissan Клоци 2017 ABS Хром Карбонски Влакна Боја клима уред, Префрлате Одбор Покрие Трим Калапи Авто Стил Ав

Само за автомобил Воланот на левата страна , ви благодариме Објект Fitment : Одговара за Peugeot 3008 GT 2016 2017 Ставк

Се враќа прифатени во рок од 30 дена од датумот на породување и точка мора да биде во оригинал нова состој

Провери формата на вашиот автомобил и да се обезбеди Соодветноста Внимателно Пред да ги Купите.Ви благо

Одговара за Chevrolet Camaro 2017 (се Продаваат како што се гледа, ве молиме да се осигура соодветност внимателно

Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување !Би

3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се п

Ние обезбедуваме делови за автомобили за клиенти од целиот свет Понекогаш обичај ќе се одржи редот за с

Објектот Fitment : Одговара за Suzuki SX4 SCross 2014 2015 2016 2017 2018Опис : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : изработен од

Автомобил стил Автомобил на Врата завртување на Безбедноста на Детето прекинувачот за заклучување дек

Објектот Fitment : Одговара за Peugeot 3008 GT 3008 GT 2016 2017 Ставка Опис : Состојба : 100% Сосема новМатеријал : Изработен

Објект како што следува : 1pcs висококвалитетен Полиестер материјал автомобил табла покритие за автомоби

Затоа, некаде ние треба повеќе време да се справи со вашата нарачка Само нас контакт со користење на коп

Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување ! Б

Please wait...