0
clear
  • REAMOR Мода Машки Крстот Стил Шарм Хривнија Кожа Јаже со Нерѓосувачки Челик Магнет Тока Мажите Нараквици & Алки Накит
  • -20%
  • -20%
REAMOR Мода Машки Крстот Стил Шарм Хривнија Кожа Јаже со Нерѓосувачки Челик Магнет Тока Мажите Нараквици & Алки Накит

REAMOR Мода Машки Крстот Стил Шарм Хривнија Кожа Јаже со Нерѓосувачки Челик Магнет Тока Мажите Нараквици & Алки Накит

DEN 584.16
DEN 350.00

Достапност
Производот е достапен


Зошто да изберете од не ' Рѓосувачки Челик Накит? Не ' рѓосувачки Челик Накит не оцрни и оксидираат, кое може да трае подолго од други jewelries. Тоа е во состојба да издржи многу се носат и солза. И тоа е неверојатно противалергиски.Таквите предности се направи тоа се повеќе популарен додаток. Висок квалитет, од нерѓосувачки челик има висока отпорност на ' рѓа, корозија и tarnishing, кој бара минимално одржување. REAMOR : Уметничка инспирација е душата на живот. Ние го избере 316 L не ' рѓосувачки челик за да се повеќето од нашите производи, материјали поради високите на абење и отпорност на корозија, на хривнија боја никогаш нема да исчезнат. Заедно со вистинска кожа бенд, станува неверојатно, прекрасен и елегантно парче на накит.

Кон својствата

Должина:
17cm, 18cm, 19cm, 20cm, 21cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
8C048
Затворач Тип:
Магнет
Стил:
Тренди
Бренд Име:
REAMOR
Поставување Тип:
Никој
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Метали Тип:
Титаниум,Од Не ' Рѓосувачки Челик
Обликотшема:
Крстот
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Синџир Тип:
кожа јаже
Компатибилност:
Никој
Функција:
Анти-Алергија
Должина на кожа јаже:
17-21 покажува cm / 6.7-8.3 инчен
Цел вкупно надминува 120$:
БЕСПЛАТЕН Превозот од DHL/UPS/ФЕДЕКС
Најбрзиот превозот време:
3-5days преку DHL/UPS/ФЕДЕКС
Пребарување По Клучни Зборови:
Нерѓосувачки челик барел монистра шарм мажите хривнија
Специјална Технологија:
Нерѓосувачки челик Кастинг процес/Ласерско сечење/Највисок полски
Корист на Титаниум/316L не ' Рѓосувачки челик:
Никогаш не исчезнат/Медицински материјали/Анти-алергија

Производи во категоријата

modname=ckeditor1.Ние обично го прифатат плаќање преку2.Pls бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пр

Добредојдовте во мојата продавница : Производи Детали : Моден Накит Австриската Кристал Хривнија Алка З

Добредојдовте на нашиот магазинБез Минимум Цел, Фабрика На Големо, Добра ЦенаАко цел е помалку од $180, бе

Материјал : 316l не ' рѓосувачки челик+5mm stingray кожаДолжина е 20.5 см ,може да се прилагоди на должината ,треба

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Обрнете внимание на : Сите Плетење и гума јаже нараквици во продавницата може да се прилаг

Ако сакате да одредите превозот метод, ве молиме да обрнете превозот цена Пост Воздух Mail на Јужна Америк

Име : Anil Arjandas Нараквица,Ресни ХривнијаКоличина : 1pcДолжина : 19.522.5 cm(Прилагодливи)Материјал : Кубни Циркон

зошто толку евтини тука???1)Ние само се продаваат по фабричка цена!2)Можеме да испратите дното превозот це

Ако вашата нарачка цена е помалку од $10, ние ќе ви испратиме парцела со обичните следење на број...

Име : Anil Arjandas Нараквица,Ресни ХривнијаКоличина : 1pcДолжина : 19.522.5 cm(Прилагодливи)Материјал : Кубни Циркон

Бренд : LZX Материјал : Бакар&Кубни Циркони Тежина : 10g Големина : 25cm Позлатен : Бело Злато Позлатен Пакување

Please wait...