0
clear
  • 1 кеса 144pcs 9CM C Форма Криви Игли Threader Шиење/Ткаење Игли за Човечка Коса Екстензија Weft Ткаење
  • -20%
  • -20%
1 кеса 144pcs 9CM C Форма Криви Игли Threader Шиење/Ткаење Игли за Човечка Коса Екстензија Weft Ткаење

1 кеса 144pcs 9CM C Форма Криви Игли Threader Шиење/Ткаење Игли за Човечка Коса Екстензија Weft Ткаење

DEN 239.52

Достапност
Производот е достапен

144pcs Коса Needlle За Weft.C-во Облик на Игла Материјал : не ' рѓосувачки челик Големина : 9cm Форма : В Количина : 144 ПАРЧИЊА 144pcs се за 1 торба

Кон својствата

Тип На Објект:
Кука Игла
Број На Модел На:
Czhen 9
Бренд Име:
WASIG
Количина:
144
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
9 CM

Производи во категоријата

ХАРМОНИЈА Акции Дрвена Рачка Влече Игла / Микро Прстени / Јамка Игла Коса Екстензии Алатки 15pcs / многу1 Ма

2 парчиња трговија на Големо нерѓосувачки челик кука игла јамка за I совет коса екстензии 1 Материјал : не

Алуминиум Тема Кука Алатка Игла Јамка Микро Прстен Коса Екстензии монистрависок квалитет на метал Тема

1pc 700 метри 110g Коса ткаат Тема за ткаење игла Бразилецот Индискиот коса weft продолжување шиење салон стил

50pcs Ткаење Иглата Директно 6cm Коса, Игли за Шиење да се Шие Во Игла За Ткаат

Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.70 / парче парче парче парче парче парче

Бесплатен Превозот 100pcs / многу Т Форма Игла Т Иглички Игли за Перика се Одржи На Платно Блок Главата Пери

Предупредување : Чувајте се далеку од децата.Т иглички ткаење игли за перика коса парче toupeesТ форма игли

200pcs / многу T pin клипови за перика одлуки / коса екстензија поправи на манекен 15*50mm платно блок главата Пе

2017 Нови Нано Прстен Алуминиум Справи со Мултифункционален Влече Јамка Игла за Микро Прстени&Нано Прсте

1) Име : плетење и капчиња игли 2) Материјал : Пластични и Метални 3) Боја : Розова & Лимон 4) Должина : 16cm да 15.5

Кликнете на производи ви се допаѓа во оваа слика,неверојатно : 5pcs / многу се Справи со Алатка Капчиња Кук

1 Бронза Носителот + 3 Size Вентилација Игли(12,2 И 3,34) Правење Поправка Чипка Перика Toupee Hairpiece Knotting Кука Поста

Please wait...