0
clear
  • beibehang Големи Сопствени Позадини Апстракт Шарени Спирала Ray Сјае Мода Тавани Mural Декоративни
  • -20%
  • -20%
beibehang Големи Сопствени Позадини Апстракт Шарени Спирала Ray Сјае Мода Тавани Mural Декоративни

beibehang Големи Сопствени Позадини Апстракт Шарени Спирала Ray Сјае Мода Тавани Mural Декоративни

DEN 1392.00
DEN 793.00

Достапност
Производот е достапен

53 m W позадина ролни ПРАШАЊА и одговори : Како да го залепите оваа позадина? Ставете тоа. Не ролни. Ние ќе ви даде се пресмета на правилен редослед количина и цената на најчесто поставувани ПРАШАЊА : купувачи наредено да ја напуштат. ѕидот mural. Не 10m L и 0.на OK Ширина x висина = квадратни метри (квадратни метри) 1 квадратен метар=10. Тоа треба адхезивна паста ПРАШАЊА и одговори : Како да се Цел големината на главната слика? Вие треба да ѕид големина. Обично ние испрати пакет преку Кина Пост Воздух за слободни поштенски(ако сте треба ние, исто така може да испрати од express/EMS/DHL/ФЕДЕКС/ТНТ/UPS-от,но купувачот треба да се плати за плаќање).

Кон својствата

Димензии:
1m2
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Тип:
Хартиените Тапети
Број На Модел На:
123
Стил:
Модерна
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
Шема:
Персоналните Прилагодување
huang:
15515419

Производи во категоријата

Купувачот ќе добие соодветната големина Количина : 1 = 1 s quare метар = 140cm (W) x 70cm (H) (4'3 "x 2'3") ft Количина : 2 = 2 s quar

3 D Ѕид трудови Тигар Налепници самолепливи Позадина ПВЦ Водоотпорен Постер Имитација 3 D за Дома Декор В

Mural позадина ПРАШАЊА и одговори За Царинска Тарифа Ние не презема никаква царина 3 : Пополнете ги деталит

2 S quare метри = 2 парчиња Мора да се знаат и сите детали пред купување на производи водоотпорен Ако не се об

Преклопуваат панели за координирање на сликата Се намали на ceter на преклопување Подготви алатка...

Материјал : неплетени Големина : 33ft × 1.74 ft = 57.4 квадратни.ft (нозе) Големина : 10m × 0.53 m = 5.3 квадратни.m (во метр

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs 2 s quare мет

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs...

ве молиме да ни каже.Вебсајт цена е само за 1 метар квадратен, Било која големина на подот mural е за целата

Материјал : НеплетениМетрички големина : 10m*0.53 m=5.3 квадратни метриИмпериал големина : 32.8 ft*1.738 ft=57.05 квадра

" Гаранција и Гарантен : · ве Молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по него е приме

Ви благодариме! Ако не постои големина треба ве Молиме имајте во предвид дека големина што ви треба е ши

3 квадратни метри кралскиот големина : 32 Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за

Производи име : таванот мурали позадина ,таванот позадина , небото тавани ,3d позадина за таванот ,таванот

Проверете ја големината на позадината и одговара на моделот Сјајна површина Тоа не е целата позадина...

Материјал : Неплетени Метрички големина : 10 m (должина) * 0 : 53 m (ширина) = 5.3 квадратни метри Кралскиот голем

Здраво! Ви благодариме за посетата на продавница!1 Производи Ефект2 Производ Мерење големина3 Купувачи м

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs...

05 m и на висина и ширина кога ќе се пресмета .Опис На ПроизводотОпис на производот Материјали : Свила крпа

8 м во должина и 1,6 метри во ширина, што треба да направам? Област = 1.02539 м)Често поставувани прашања : 1.

Ставете го на земјата и употреба на нож за да се намали од вишокот дел и користете крпа за чистење на пов

3 : Пополнете ги деталите ве молиме да ни каже Тоа треба адхезивна паста ПРАШАЊА и одговори : Како да се Ц

Висок квалитет Било која големина на mural позадина е за целата шема 2 S quare метри = 2 парчиња Анти влага.Ние

Тоа ќе биде сече многу парчиња во цел дека тоа може да одговараат за меѓународен превозот Сјајна површи

Ако нозете (инчи) ми Даде информации ќе даде се пресмета на правилен редослед количество Ширина x висина

Материјал : неплетени Големина : 33ft × 1.74 ft = 57.4 квадратни.ft (нозе) Големина : 10m × 0.53 m = 5.3 квадратни.m (во метр

Беж (JD90702) Се применуваат на паста Овој процес се нарекува " резервација.3 Контактирајте со нас преку email и

Please wait...