0
clear
  • Мотоцикл накладките Пред+Задни За SUZUKI ГШ 500 1996-2010
  • -20%
  • -20%
Мотоцикл накладките Пред+Задни За SUZUKI ГШ 500 1996-2010

Мотоцикл накладките Пред+Задни За SUZUKI ГШ 500 1996-2010

DEN 864.00
DEN 631.00

Достапност
Производот е достапен


Ако сте незадоволни со нашиот предмет или услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратни информации. Ние сме посветени да го решат сите прашања во пријателска и задоволителен начин. Ние секогаш одговарајте на пораки во рок од 24 часа (off-должност во викенд). Ако не се добие одговор од нас, тогаш ве молиме проверете го вашиот ѓубре или спам поштенско сандаче.
Ако сте заинтересирани за некој од нашите производи или би сакале да разговараат за сопствена цел, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние сме во потрага напред за формирање на успешна бизнис односи со нови клиенти низ светот во блиска иднина,И ако цел во голема количина, ве молиме контактирајте со нас. Трговија на големо е добредојден. Голема Количина, Подобра Цена.

Кон својствата

Објектот Ширина:
5.78cm
Објектот Дијаметар:
6cm
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Специјални Функции:
Кочница подлога
Материјал Тип:
бакар, алуминиум, калај, графит
Бренд Име:
DTRAD
Објектот Висина:
1cm
Објектот Тежина:
0.45kg
Објектот Должина:
3.99cm

Производи во категоријата

Опис Спецификации 1 Керамика и метал & месинг легури диск кочница влошки 2 Кочница диск влошки произведе

Опис на производот Тема : Состојба : 100% Сосема Нов Завртки дупка : 5 Материјал : 420 нерѓосувачки челик...

Добредојдовте На Arashi Официјалната Продавница Карактеристики: Пред летачкиот диск rotors се изградени од

* Дизајн во КИНА Ние ќе ви обезбедиме со задоволителна услуга, како е можно поскоро.Препорака : GFY накладк

НИ 13.99 / пар НИ 4.23 / пар НИ 6.21 / парче НАС 1.28 / парче НАС 3.69 / парче НАС 6.98 / set НИ 5.88 / set НИ 2.69 / пар НИ 1.97

Опис Спецификации 1 Керамика и метал & месинг легури диск кочница влошки 2 Кочница диск влошки произведе

Ве молиме Осигурајте се дека Вашиот Мотор е во нашите компатибилност.Пред накладките За ХОНДАОпис : Condito

ОДГОВАРА ЗА ХОНДА : CB 400 0405 РVRX 400 Т Р 96CB 500 0407 РCBF 500 04 РCB 600 ПРЕПРАТЕНА 9800 РCB 600 FY 0012 РCBF 600 N8 / N9 0809 РCBF 600 S4 / S5 / S6 0

МАТЕРИЈАЛ : НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.Ласерски сече од премиум Japanes e индукција закорави од не ' рѓосувачки че

Ние се наоѓа во Гуангжу, најголемиот електроника пазарот на Кина Надминува ОЕМ Спецификации.Ако не сте

· Апсолутно НИКАКВА диск штета со овие влошки Сите наши делови се во согласност со меѓународните станда

Ве молиме Осигурајте се дека Вашиот Мотор е во нашите компатибилност.Пред накладките За ХОНДАОпис : Condito

за ве Молиме да се Осигурате Вашиот Мотор е во нашите компатибилност.Пред накладките За ХОНДАОпис : Conditon

Накладките Сет100% Сосема нов.Боја како на сликата Цената за поставување(2 парчиња) ОДГОВАРА ЗА СП МОТО : С

Ве молиме Осигурајте се дека Вашиот Мотор е во нашите компатибилност.Пред накладките За ХОНДАОпис : Condito

описоригиналниот adelin adl07 десната страна кочница caliper40mm дупка до дупка инсталирате4 клипот : 32x2,27x2,тешко

за ве Молиме да се Осигурате Вашиот Мотор е во нашите компатибилност.Пред накладките За ХОНДАОпис : Conditon

* Дизајн во КИНА.• Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обви

Спецификации : Боја : Црна Количина : Пред Диск x 2 Дебелина : 5 mm Број на Дупки : 6 Дијаметар : 298 MM Одговара на

Ние ќе ви обезбедиме со задоволителна услуга, како е можно поскоро.• Увозни давачки, даноци и давачки ко

Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alipay се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да пл

• Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.Гаранција :

за ве Молиме да се Осигурате Вашиот Мотор е во нашите компатибилност.Пред накладките За ХОНДАОпис : Conditon

Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки Кочница ди

* Овие сопирачки се погодни за општи или комунални употреба Ако не го добиете вашиот објект на време, ве

Не двоумете се да ни email ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот.Ние покажа на превозот врем

за ве Молиме да се Осигурате Вашиот Мотор е во нашите компатибилност.Пред накладките За ХОНДАОпис : Задн

Опис Спецификации 1 Керамика и метал & месинг легури диск кочница влошки 2 Кочница диск влошки произведе

Please wait...