0
clear
  • 5 парчиња платно уметност зафатен градот чикаго вечер постер платно сликарство ѕид слики за дневна соба дома декор CU-1457C
  • -20%
  • -20%
5 парчиња платно уметност зафатен градот чикаго вечер постер платно сликарство ѕид слики за дневна соба дома декор CU-1457C

5 парчиња платно уметност зафатен градот чикаго вечер постер платно сликарство ѕид слики за дневна соба дома декор CU-1457C

DEN 446.88
DEN 335.00

Достапност
Производот е достапен


Се Прилагодите Слика :
Ако сакате ни да ги испечатите вашите слики, фотографии, ве молиме контактирајте со нас слободно. Ако има проблем со вашата нарачка, бидете сигурни да контактирате со нас. Ние може да се наслика различни видови на стил слики како што се апстрактната уметност, пејзаж, цвет, портрет, поп-арт, итн.
Се надеваме дека ќе се воспостави искрен однос со нашите клиенти.
Кредитна Картичка :
Ние може да ги прифати сите видови на голема кредитна картичка (Visa/Master/Discover/American Express) преку Зачувам, а вие се уште можете да платите со кредитна картичка, како гостин член на Зачувам кога ќе го заборавите вашето Зачувам лозинка или да не имаат Зачувам сметка постави. Количина над 100 парче/групи : 15-20days
Бесплатен Превозот :
Овој објектот е Бесплатен превозот преку Кина Пост Воздух Парцела.
4) Ако пратката е потврдено изгубени, ние би сакале да ви даде целосна наплата
За нас : Добредојдовте на нашата продавница
Ние сме промет на големо со нафта сликарство снабдувачот во Кина! Ние нудиме комерцијални масла, квалитетни масла и музеј квалитет оригинални масла да се сретне со барањата на различни масла пазарот.Голема Цел Од Голем Попуст! Добредојдовте на големо врамени/формулиран сликарство и dropshipping.
Оваа слика е ПЕЧАТЕНИ НЕ HANDPAINTED !!!
Имаме 2 опции за оваа слика Врамени Со Или Без Рамка . Ве молиме ни e-mail веднаш пред да се врати ставки (во иста состојба како што беше испратам до тебе). Ние решавање на 100% на сите спорови и да одговорат на сите Прашања и Прашања во рок од 24 до 36 часа за да се гарантира.
Сите други начини на плаќање и опции :
За сите други начини на плаќање, ве молиме да ни ме пред да го купите за да бидете сигурни дека јас ќе ја прифати вашата исплата опции.
Слики за слободни :
Ние може да ви испрати нашите слики без жиг за бизнис соработка. Количина помеѓу 10 и 100 парчиња/групи : 7-15 дена
3.
2) Само оштетен, погрешно предмети се предмет да се врати.
Политика На Враќање
1) Ако имате било какви прашања во врска со предмети што откако ќе ја прими, ве молиме обратете ми се на прво место. Ние ќе ви одговори во рок од 12hrs.
Ние, исто така може да наслика според вашите барања или фотографии. Ве молиме да се свесни дека секоја наплата ќе бидат издадени на истиот начин на кој купувачот ги плаќа нас. Ние сме за цел да обезбеди рака-насликани масла со висок квалитет и конкурентна цена.
Големина : големина 1 : 20x35cmx2pcs, 20x45cmx2pcs, 20x55cmx1pc (8x14x2, 8x18x2, 8x22inch) size 2 : 30x50cmx2pcs, 30x70cmx2pcs, 30x80cmx1pc (12x20x2, 12x28x2, 12x32inch) големина 3 : 40x60cmx2pcs, 40x80cmx2pcs, 40x100cmx1pc (16x24x2, 16x32x2, 16x40inch) големина : 10x15cmx2pcs,10x20cmx2pcs,10x25cmx1pc (4x6x2,4x8inx2,4x10inx1)
Време На Испорака :
1. Ви благодариме!
Забелешка : Како и со светлосни ефекти, објекти можеби малку повеќе слики.

Кон својствата

Големина (Инчен):
големина 1, големина 2, големина 3, големина на
боја:
не врамени, со врамени
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
Тип:
Платно Printings
Бренд Име:
Artsailing
Рамка:
Yes
Поддршка База:
Платно
Форма:
Во комбинација
Број На Модел На:
CU-1457C
оригиналниот:
Yes
Техника:
Спреј Сликарство
Предмети:
Градот
Рамка на режимот:
Врамени на врати
Медиум:
Платно Печатење
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Calligraphy и сликање Големина:
КАКО ШТО Е ОПИШАНО
Тип:
Печатени
Шема:
Цртан филм
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Обликот:
правоаголник

Производи во категоријата

Ова е highdefinition печати платно слики!!!Овој производ е само платно сликарство јадро, РамкаАко сакате ни да г

Напомена : Рамка : Unstretched, Без Рамка, не се подготвени да се откажамТип : Оваа ставка е отпечатена на платн

Оваа слика е ПЕЧАТЕНИ НЕ HANDPAINTED !!За нашата компанијаВашиот едно платно печатење решение!Квалитетот е на

Добредојдовте на нашиот магазин Топло прашува : За светлината и резолуција на екранот и други причини, с

Како светлосни ефекти, бојата на објекти можеби малку различен од слики Ние може да ви помогне штрајк мн

тоа е ограничено издание , ако тоа го сакаат , да не го пропуштите .малопродажната цена : сега специјална

Сите платно печатење Цени се за unstretched или без рамка ,но, ние се нудат дополнителни 5 cm секоја страна за fram

Ова е highdefinition печати платно слики!!!Овој производ е само платно сликарство јадро, РамкаАко сакате ни да г

Погоден сцена : Дневна Соба, Детска Соба, Спална соба ; Кујната ; Bar ; Студија Соба, Канцеларија и така ната

Ова е highdefinition печати платно слики!!!Овој производ е само платно сликарство јадро, РамкаАко сакате ни да г

ДОБРЕДОЈДОВТЕ на Feel Art Home на Aliexpress,Каде обезбедување на висок квалитет 100% ГАРАНТИРА Печати насликани на

1 Материјал : ЕкоПријателски Памук ПлатноВодоотпорен ,Никогаш Нема Да Исчезнат, Може Да Се Избрише2...

Добредојдовте на нашиот магазин Топло прашува : За светлината и резолуција на екранот и други причини, с

Детали за производот Материјал : Платно Ткаенина Боја : Како на сликата шоу е прилагодено : Да Тип : Платн

Ако ви треба други големина, ве молиме контактирајте со нас! Исто така, ние го прифаќаме обичај прави мас

Добредојдовте на нашиот магазин Топло прашува : За светлината и резолуција на екранот и други причини, с

24 часа онлајн (со нетрпение очекуваме да вашата совети) материјал : Платно Печатење на Високо квалитетни

крајот Добредојдовте на нашата продавница! 100% НОВ и ВИСОК КВАЛИТЕТ, Големина : 13x18cm;15x20cm;20x25cm;30x40cm;A4 21x30cm;50x7

Оваа формулиран сликарство спакувани на Цевка.Ве молиме бидете сигурни дека сте ја избрале Вистинската

Сите наши слики со висока дефиниција верзија на , ве молиме слободно да контактирате со нас, доколку пос

Please wait...