0
clear
  • Турбо Кертриџ CHRA Core GT1549V 761433-0003 761433 A6640900780 За SSANG YONG Actyon Xdi Kyron XDI 06 - D20DT C100 2.0 XDI 140HP
  • -20%
  • -20%
Турбо Кертриџ CHRA Core GT1549V 761433-0003 761433 A6640900780 За SSANG YONG Actyon Xdi Kyron XDI 06 - D20DT C100 2.0 XDI 140HP

Турбо Кертриџ CHRA Core GT1549V 761433-0003 761433 A6640900780 За SSANG YONG Actyon Xdi Kyron XDI 06 - D20DT C100 2.0 XDI 140HP

DEN 5537.76
DEN 4984.00

Достапност
Производот е достапен


Турбо Кертриџ CHRA Јадрото на GT1549 V 761433 761433-0003 761433-5003 S 761433-0002 A6640900880 A6640900780 Турбополнач За SSANG YONG Actyon Xdi Kyron XDi 2.0 Xdi 2006 - Мотор : D20 DT C100 D100 2.0 L D 140 HP 139 HP трговија на Големо
Турбо Модел :
GT1549 V 761433
761433-5003 S 761433-0003 761433-0002
A6640900880 A6640900780
За SSANG YONG,Actyon;Kyron 2.0 Xdi 2006 - Мотор : D20 DT C100 D100 2.0 LD 140 HP
За SSANG YONG,Actyon Xdi Моторот : D20 DT C100 2.0 LD 139 HP Година : 2006 Година-; За SSANG YONG,Kyron Xdi Моторот : D20 DT D100 2.0 LD 140 HP Година : 2006 година;
ПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPS-от,EMS,итн. 3.Изберете ur услови за плаќање,како што се "Зачувам" 4.Плати-Тогаш ние ќе подготвени да испратите објекти. Q2 : Како може да гарантира за квалитетот? A : Сите производи мора да се помине строга проверка пред да одат надвор. Q3 : Ако ние не се најде на авто делови тука,pls ни каже. A : 1.Pls испратете ни ur дел број ако у знаат OEM број. 2.Pls ни испратите ur фото ако у имаат слики. 3.Pls ни кажете ur точно автомобил модел ако у немаат фотографија или ОЕМ Бр. Q4 : Како да контактирате со нас? A : 1.Sending ни ur истрага на нашиот е-маил. 2.Не контактирате директно преку Alitalk или на Skype (Alitalk ID : cn1510452802, Skype : Turbo.Турбополнач ) ви Благодариме за шопинг на нашата продавница - ние hopeyou се ужива купувањето! Било qestions,pls контактирајте со Нас!

Кон својствата

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Поставување на Возило:
ПРЕД
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Објектот Ширина:
10inch
Објектот Висина:
10inch
Frequence Опсег:
.
Специјални Функции:
Добиете повеќе енергија
Објектот Должина:
10inch
Автомобил Производител:
Универзална
Материјал Тип:
Турбина Тркала Материјал K418
Име На Модел:
GT1549V 761433 761433-0002 A6640900780 Actyon Kyron D20DT C100 2.0 L
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Модел Година:
2006-
Објектот Тежина:
2kg
Име На Модел:
GT1549V 761433 Турбо Турбополнач Кертриџ CHRA
Автомобил модел:
За SSANG YONG Actyon Xdi Kyron Xdi 2.0 Xdi 2.0 L 2006-
моторот моторот:
D20DT C100 D100 2.0 Xdi 2.0 L D 139HP 140HP 141HP
Дел Бр.:
761433-5003S 761433-0003 761433-0002 7614335003S 7614330003
Дел NO..:
761433 5003S 761433 0003 761433 0002 7614330002
ОЕМ Бр.:
A6640900880 A6640900780
Ладење:
Масло за ладење или Масло за подмачкување само
Гаранција:
12 месеци

Производи во категоријата

Турбо Електронски wastegate Турбополнач Actuator на 786137 7861375001 S 7861370001 5860381 5860560 0860335 55566448 55570748 5558106 За Опел За "Опел

5 1110169097 1110169155 1 HZ 4.П : Кога ќе брод мојата цел?A : Откако ќе добиете потврда на уплатата, ние ќе се обидеме по

Опис : Стандард и квалитет 304 од не ' рѓосувачки челик v бенд менгеме CNC машински sнерѓосувачки v бенд флан

Турбина / Турбо полнач кертриџ RHF4 V турбо chra VV14 VF40 A132 A6460960199 за Мерцедес Вито 111 CDI (W639) 80 KW (20032006)1.Сите turbos с

купувачот презема сите ризици и одговорност доколку тие се одлучат да го инсталирате без стручна помош.

ТОПЛА ПРОДАЖБА Конкурентна Цена 5m 100% Силикони 3ММ Силикони Вакум Црево / Tube / ЦевкиСиликонски Вакум Цр

гаранција за квалитет 1year за нови делови не за користени делови!тестирани пред да брод!Висок квалитет на

Што се купување на 100% Сосема Нов на : TANSKY Високи Перформанси Турбо Влезот на Испуштање на Страната За "ФО

Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации.Купувачот е одговорен за сит

GT1549 V 761433 7614330003 7614335003 S 7614330002 A6640900880 A6640900780 Турбо Турбополнач За SSANG YONG Actyon Kyron XDi 2.0 Xdi 2006 Мотор D20 DT C100 D100 2.0 L

Турбо моделCT16 V Турбо број 172010 L040 1720130160 1720130101 1720130100 1720130110 К Д M број 172010 L040 1720130160 1720130101 1720130100 1720130110 Мотор м

Обично повеќе попуст и корист ќе им даде на стари клиенти.Ако добиете информации за производот и не се з

Клиентите Задоволителна1.Испорака такси и такса за ракување нема да бидат вратени.5 L 171 HP Предмети Плаќа

Ве молиме имајте предвид, купувачот презема сите ризици и одговорност доколку тие се одлучат да го инст

Сите предмети мора да се вратат во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање на па

Мотор силиконски радијатор цревото за полнење за SUZUKI GSXR 600 750 GSXR600 GSXR750 08 091.Материјал : 100% висок квалитет с

7 L СО ЗАПТИВКАМатеријал : к18гаранција : 12 МесецДел број и OEM број : 1720158020 / 1720158020 / 17201 58020Турбо модел : CT26ENG

Дел број : 7526105032 S , 7526105025 S , 7526100015 , 7526100012 , 7526100010 , 752610 турбо кертриџ ОЕМ број : 6 C1 Q6 K682 EF , 6 C1 Q6 K682 EJ , 6 C1 Q6 K682 EH

Дел Број : 4913505761, 4913505765, 4913505735, 4913505720,4913505730ОЕМ Број : 11657795497, 11654716165, 7795497, 4716165Ќе одговара заГаранција : Гара

CITYCARAUTO 19931998 СТРУЕЊЕ SNOKEL ЗА GRAND CHEROKEE ZJ Воздух Ram меморија Доза Snorkel Комплет ЦрнаОДГОВАРА ЗА GRAND CHEROKEE ZJ 19931998

8 L P AVJ 2001 година За AUDI TT 1 Нашите ECEPЅВЕЗДА Е посветена на Енергија Конзервација и Заштита на Животната ср

ДЕЛ НЕМА.765261, 7652615007 S 7652615006 S 7652615005 S, 7652610004 7652610003 7652610002 7568670003, 7568670002 7568670001, 7652611 7652612 7652613 7652614 7652615, 7652616 7652617 7

Кога пакетот е доставен, купувачите треба да проверите пакети внимателно.Грижа За Корисниците•Како кл

Дел Број 06 A 103 213 F 06 A 103 213 БОЛЕСТ 06 A 103 221 АХ 06 A 103 221 БОЛЕСТ 06 A 103 247 035 103 245 G Компатибилен Дел Број 06 A 103 221 AB / Б

1.Материјал : 100% висок квалитет со силиконска2.Засилен слоеви : 3 / 4 Ply Полиестер3 Дебелина на ѕид : 5 мм +0.24.П

​Мотор силиконски радијатор цревото за полнење за ЈАМАХА YZ250 F YZF250 200720091.Материјал : 100% висок квалитет со

Што се купување на 100% Сосема Нов на : EPMAN не 'Рѓосувачки Челик T03 Поделени Турбина Влезот Страната ЕПCGQ36 H

TF035 HL 4913505671 4913505610 4913505620 4913505640 4913505650 4913505651 4913505660 4913505670 4913505641 11657795499 Турбо Турбополнач За BMW 120 D E87;320 D E90 E91 200

Please wait...