0
clear
  • Лето стил mem жените wjsn концерт исто печатење о вратот кратко sleeve т-маица kpop мода лабава т кошула
  • -20%
  • -20%
Лето стил mem жените wjsn концерт исто печатење о вратот кратко sleeve т-маица kpop мода лабава т кошула

Лето стил mem жените wjsn концерт исто печатење о вратот кратко sleeve т-маица kpop мода лабава т кошула

DEN 811.68
DEN 487.00

Достапност
Производот е достапен


Ве молиме љубезно ве молиме прочитајте ги следните услови пред да нарачате :
1.Ве молиме имајте во предвид сите на мерење во нашата продавница е направено рачно,па ве молиме да се овозможи 2-3cm различни.
2.Ве молиме бидете сигурни дека ќе се проверуваат пред било наредба,ви благодариме за соработката!
3.Becasue на различни екран,па боја на облека може да се chromatism,ако ум тоа многу,ве молиме да не го местото цел.
4.Ако не сте задоволни со ставката што сте ја примиле,ве молиме контактирајте ме прво,не е важно, тоа е за квалитет или големина,јас ќе се обиде да го реши тоа,ве молиме да не даде негативна повратна информација одеднаш,ви благодарам многу!!!!!
Опис на производот
Лето стил mem жените wjsn концерт исто печатење о вратот кратко sleeve т-маица плус големина kpop мода лабава т кошула
Ве молиме проверете ја големината на табелата пред да нарачате,ви благодариме!
Големина на табелата
S : рамо 44cm биста 100cm должина 63cm
М : рамо 46cm биста 104cm должина 65cm
L : рамо 48cm биста 108cm должина 67cm
XL : рамо 50cm биста 112cm должина 69cm
2 XL : рамо 52cm биста 114cm должина 71cm

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
SexeMara
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Писмо
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
ZXCKPOPTS-362

Производи во категоријата

Внимание Ве Молиме : BGtomato маици се Азиските големина Тие се помали од Европска големина.Ве молиме избере

Ние ќе испрати замена или рефундирање откако објект се примени Во однос на големината, 1~2cm грешка може д

Некои Мали Работи Како Мали Линија , Мали Печати Проблем Кој Donot Ефект Носи Ви Благодариме.

Референтна Висина големина & Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина Рам

Драг пријател, Нашиот Т маици се Азиските ГолеминаВе молиме изберете ја вашата големина база на табелат

Coolprint Аниме Кошула Детектив Конан Meitantei Konan Маици Со Долги Ракави Џими Kudo Рејчел Мур Cosplay Motivs Kawaii КошулиПо

Ние брод во светот ВИСТИНСКИ ФОТОГРАФИИПријателски Потсетување : 1 Ние поддршка на мало, трговија на гол

Драг пријател, Нашиот Т маици се Азиските ГолеминаВе молиме изберете ја вашата големина база на табелат

Пријателски Потсетување : 1 Answer : ___________________________ Note : Нашата тмаица големина е Азија Големина.Добредојдов

Please wait...