0
clear
  • Супер Брзина USB 3.0 Машки да се Женски Продолжување Dock Станица Приклучните Кабелот Од 1,5 M/5ft
  • -20%
  • -20%
Супер Брзина USB 3.0 Машки да се Женски Продолжување Dock Станица Приклучните Кабелот Од 1,5 M/5ft

Супер Брзина USB 3.0 Машки да се Женски Продолжување Dock Станица Приклучните Кабелот Од 1,5 M/5ft

DEN 1434.24
DEN 1320.00

Достапност
Производот е достапен

опис на производот супер брзина usb 3.0 машки да се женски продолжување кабел приклучете докинг станица кабел 1.5 мт обезбедува автопат до 4.8 gbps, ако usb 3.0 домаќин и уредот, неверојатен 10 пати на капацитетот на usb 2.0 (480 mbps). назад компатибилен со usb 2.0, 1.1 1.0 должина од 150 см. пакет содржи : 1 xsuper speed usb 3.0 машки да се женски продолжување кабел приклучете докинг станица кабел 1.5 мт

Кон својствата

Должина на кабел:
1.5 м
боја:
Сина
Тип:
Дада Трансфер На Кабел
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
usb3.0 кабел
Бренд Име:
CY
Производи Статус:
Акции

Производи во категоријата

VGA кабел HD видео Кабел VGA 3+6 машки да машки монитор поврзување на кабелот од 1,5 m со завртки оклопна двојно

.High Speed USB 3.0 тип Женски Женски Кабел Адаптер F / F USB Кабел за Продолжување Приклучок за Поддршка USB 2.0Драг п

ULTНајдобри Продолжување Кабел ATX 24 Pin Машки да 24 Pin Женски Напојување Кабли Внатрешни PC PSU TW Моќ Доведе Жи

Функција : 100% сосема нов и висок квалитет.Количина : 1USB 2.0 да SATA 15+7 pin конектор кабел.Погоден за 2.5" SATA Хард

******************************************************Повеќе детали : 7inch LCD LED polarizer поларизирана филм за лаптоплаптоп екран попр

Нови A1237 LCD ЕКРАН КАБЕЛ За Macbook Air A1237 A1304 Screen Flex кабел Спецификација : рок на Гаранција : 6 Месеци Состојба : 1

Новиот FR француски Clavier Тастатура AZERTY За 13" Macbook Pro A1278 20092013 годинаРаботи За да : 13" Mac Book Pro A1278 Состојба : Нов

Објектот Спецификација : Лаптоп со LCD Кабел Замена За DELL Inspiron 14641.Верзија : LCD Кабел2.Тип : ЗаменаПакетот вк

SAMXINNO За ASK53 K53 SV K53 SD A53 S X53 S K53 S P53 S USB АУДИО ЏЕК ОДБОР IO ОДБОР​

9.5 MM 2 SATA HD SSD Хард Диск Caddy Адаптер за Acer Стремат Е1510 Е1570 Е1570 G V3575 T7008 DA8 A6 SH GUA0 N DVD ЧУДНОПЛАЌАЊЕНие го прифат

Нов Лаптоп, DC Моќност Џек Приклучок Конектор Жица Темперамент за DELL Inspiron 15 3558 5455 5000 5555 5575 5755 5758 DC во Кабел

Објектот Спецификација : Лаптоп со LCD Кабел Замена За DELL Inspiron 3521 3537 3737 5521 5537 5737 15 R Серија 15.6"1.Верзија : LCD К

Ве молиме проверете го ова внимателно пред наддавање тоа,бидете сигурни дека тоа ќе се вклопи во вашиот

Оваа High Speed HDMI со Етернет кабел е во согласност комбинира брз трансфер на податоци, како и аудио / видео и

Превозот / Постапување / трошоци за Осигурување не се враќа ние, исто така, прифаќа paypal за плаќање...

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет ТокиТокиSD слот Поддршка на сите големина 16 GB, 32 GB 64 GB 128 GB SD / SDHC карт

RJ11 / RJ12 телефон 6 P4 C корекција џекИДЦ терминал : Phosphor Бронза со Никел позлатенСо терминал капа, да се попр

Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчист

Добредојдовте на НУЛА ВОДА за ЛАДЕЊЕ Продавница!0.62.6 mm МултиФункција Преносни Жица Соголување Клешти.Ов

Нова За ASUX32 UX32 L UX32 VD UX32 LA1 A 2 IN1 UX32 LCD КАБЕЛ 142201 Q50 AS БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТПЛАЌАЊЕНие го прифатат плаќање преку

5pcs200pcs FPC Кабел Конектор FH35 W Серија Ред на Контактот 21 / 23 / 25 / 31 / 33 / 35 / 39 / 41 / 45 / 61 pin 0.3 Задниот Поклопец LCD Ек

Ве молиме проверете го ова внимателно пред наддавање тоа,бидете сигурни дека тоа ќе се вклопи во вашиот

Please wait...