0
clear
  • 1Pc Пескарење Солидно Опремени Лист Душек Покрие Печатење Кревети и Постелнина Обичен Кревет Листови Со Еластична Бенд Двојно 9 Големина 160x200cm
  • -20%
  • -20%
1Pc Пескарење Солидно Опремени Лист Душек Покрие Печатење Кревети и Постелнина Обичен Кревет Листови Со Еластична Бенд Двојно 9 Големина 160x200cm

1Pc Пескарење Солидно Опремени Лист Душек Покрие Печатење Кревети и Постелнина Обичен Кревет Листови Со Еластична Бенд Двојно

DEN 959.04
DEN 441.00

Достапност
Производот е достапен


Топло прашува Име : Цврсти Кревет Покривање Ткаенини : 100% Sueding Полиестер Влакна Големина : 90x190cm,100x200cm,120x200cm,135x200cm, 150x200cm,160x200cm,180x200cm,180x220cm,200x200cm. Опис : Подготвен Sheet X1 Piece. Карактеристики : Договор и модерен постелнина suite, избор, не се исти како ужива, што вреди да се има. Нашата најава руски Пријател се Обрне Внимание ве Молам !!!Поради руската поштенска политика на вредноста, купувачите треба да се пополни во името на приемот на целосното име за да се добие нормално,ве молиме наведете го целосното име на примачот.Во спротивно нема да биде во можност да го добиете вашиот packa.

Кон својствата

Големина:
90x190x25cm 1Piece, 160x200x25cm 1Piece, 100x200x25cm 1Piece, 150x200x25cm 1Piece, 180x200x25cm 1Piece, 120x200x25cm 1Piece, 135x200x25cm 1Piece, 200x220x25cm 1Piece, 180x220x25cm 1Piece
Шаблон Тип:
Цврста
Возрасна Група:
Возрасни лица
тема count:
200TC
Тежина:
0.27-0.6kg
Стил:
Обична
Ткаенина Count:
40
Бренд Име:
Qiaolimao
Шема:
Обична Обоена
одделение:
Квалификуван
Тип:
опремени лист
Број На Модел На:
LG-MMCSCL005
Материјал:
100% Полиестер
Име:
Солидна Кревет Маска
Големина Бр 1:
90x190cm,100x200cm,120x200cm,135x200cm,
Големина Бр.2:
150x200cm,160x200cm,180x200cm,180x220cm,200x200cm
Ткаенини:
Sueding Полиестер Влакна
ткаенина процес:
Реактивен Печатење
Шема:
Sueding Процес
Стил:
Современа и договор
Сезоната:
Пролет, Лето, Есен,Зима
Пакување:
Dustproof, Водоотпорен, Јане Пакување
Се Применуваат Душек:
Високо 15-25CM

Производи во категоријата

пакет листата : 1x чаршаф превозот : бесплатен превозот преку кина пост воздух mail имаат следење Бр...

Спецификации : Материјал : Памук МешавинаФлексибилност : ЕластиченСтил : Пастирски СтилКатегорија : Сто

Доколку ставката што сте ја примиле е дефектен, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 денаод денот с

На Праска кожата материјал е мека и мазна чувство, и тоа е боја нема да исчезнат.На Фланелен боксери мате

Материјал : има 4 стилови, ве молиме изберете ја вашата омилена еден.Големина : 200*120 CM / 200*150 CM / 200*180 CM / 200*220 C

Материјал : има 4 стилови, ве молиме изберете ја вашата омилена еден.Големина : 200*120 CM / 200*150 CM / 200*180 CM / 200*220 C

Точка Име : Перница Случај Пакување Листа : 2*навлаки за Ткаенини : Микрофибер Големина : 50cmx75cm, 50cmx90cm Пакет

100% Полиестер Опремени Лист Душек Покрие Солидна Боја чаршаф Со Еластична Бенд Фабрика трговија на голе

Висок Квалитет На 5 Хотел Рамен Лист 100% Памук Сатен Apple Зелена Боја Хотел Чаршаф Близнак Целосна Кралица

​Праска Кожата Материјал : Погоден за пролет и лето.

Топла Антистатички, анти микробиолошка лист кревет информација за Производот : КомпанијаYuhengИме на прои

На Праска кожата материјал е мека и мазна чувство, и тоа е боја нема да исчезнат.На Фланелен боксери мате

Топло прашува Име : Солидна Боја Опремени Лист Ткаенини : 100% Sueding Полиестер Влакна Големина : 90x190cm,100x200cm,120

Материјал : има 4 стилови, ве молиме изберете ја вашата омилена еден.Големина : 200*120 CM / 200*150 CM / 200*180 CM / 200*220 C

Материјал : има 4 стилови, ве молиме изберете ја вашата омилена еден.Големина : 200*120 CM / 200*150 CM / 200*180 CM / 200*220 C

Please wait...