0
clear
  • Хром Нога Остатокот Нога Штипки За Suzuki БУЛЕВАР M90 s50 на унодц M50Z C90 M1500
  • -20%
  • -20%
Хром Нога Остатокот Нога Штипки За Suzuki БУЛЕВАР M90 s50 на унодц M50Z C90 M1500

Хром Нога Остатокот Нога Штипки За Suzuki БУЛЕВАР M90 s50 на унодц M50Z C90 M1500

DEN 3300.48

Достапност
Производот е достапен


Conditon : Резервни 100% Нови
Висок Квалитет На Изградба
Боја : Хром
Материјал : Алуминиум и Црна Гума
Без инсталирате инструкции
Инсталирање Големина е 25mm
Fitment:
Хонда(Goldwing) Јамаха Suzuki Триумф На Харли-Дејвидсон
Answer : ___________________________ Note : Оваа ставка е повеќекратна апликација на производот . тоа не е специфична апликација производ. Тоа ќе се вклопи во повеќе мотоцикли отколку што hace тоа наведени за да се вклопи тука . ако сакате да се купи овој за некоја апликација што не е lited во тоа ,ве молиме контактирајте со нас пред купување на еден за да дознаете дали тоа ќе се вклопи во вашиот мотор.
ПАКЕТ СЕ ВКЛУЧЕНИ :
-1 X подложка за нозе Сет (Како на сликата) вашите нарачки ќе биде предаден во рок од 24 часа, ние ќе ги провери секоја точка и пакет нив и пред пратката. превозот време варира од различни земји и differenct превозот метод. ние ќе го одбележи пакет како дар и да го покаже на ниска вредност на фактура да се обиде да избегне данок проблем. Но, ве молиме љубезно се напомене дека треба да се преземат на данок кога тоа се случува. ако стоката сте примиле е избега, а не како што е опишано, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас за решенија во рок од 7 дена ви ги доби. враќање за замена или рефундирање е достапен откако ќе ја потврди истата. Ве молиме љубезно се забележи дека, во замена или рефундирање ќе се случи по приемот на врати стоката. ве молиме љубезно ни даде шанса да се направи ситуација во право за вас пред да замине на негативен фидбек. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е она што го барате. Ве молиме љубезно ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и предмети. Ако имате било какви проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред да замине на негативен фидбек. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми.

Кон својствата

Објектот Ширина:
6cm
Објектот Должина:
12cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Име На Модел:
нога штипки
Бренд Име:
stenzhorn
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Motobike Направи:
Suzuki
Материјал Тип:
Алуминиум легура
Објектот Висина:
4cm
Објектот Тежина:
1200g

Производи во категоријата

Спецификации : Количина : Пред Диск x 2 Дебелина : 5 mm Број на Дупки : 5 Дијаметар : 320 MM Одговара на следните м

· Апсолутно НИКАКВА диск штета со овие влошки Сите наши делови се во согласност со меѓународните станда

Опис на производот Тема : Состојба : 100% Сосема Нов Завртки дупка : 5 Материјал : 420 нерѓосувачки челик...

* Дизајн во КИНА.• Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обви

* Дизајн во КИНА Ние ќе ви обезбедиме со задоволителна услуга, како е можно поскоро.Препорака : GFY накладк

Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчист

Опис на производот Тема : Состојба : 100% Сосема Нов Завртки дупка : 5 Материјал : 420 нерѓосувачки челик Висо

за ве Молиме да се Осигурате Вашиот Мотор е во нашите компатибилност.Пред накладките За ХОНДАОпис : Conditon

Не двоумете се да ни email ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот.Ние покажа на превозот врем

Опис Спецификации 1 Керамика и метал & месинг легури диск кочница влошки 2 Кочница диск влошки произведе

Опис Спецификации 1 Керамика и метал & месинг легури диск кочница влошки 2 Кочница диск влошки произведе

Ние се наоѓа во Гуангжу, најголемиот електроника пазарот на Кина Надминува ОЕМ Спецификации.Ако не сте

* Овие сопирачки се погодни за општи или комунални употреба Ако не го добиете вашиот објект на време, ве

Добредојдовте На Arashi Официјалната Продавница Карактеристики: Пред летачкиот диск rotors се изградени од

МАТЕРИЈАЛ : НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.Ласерски сече од премиум Japanes e индукција закорави од не ' рѓосувачки че

Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки Кочница ди

НИ 13.99 / пар НИ 4.23 / пар НИ 6.21 / парче НАС 1.28 / парче НАС 3.69 / парче НАС 6.98 / set НИ 5.88 / set НИ 2.69 / пар НИ 1.97

Ние ќе ви обезбедиме со задоволителна услуга, како е можно поскоро.• Увозни давачки, даноци и давачки ко

Накладките Сет100% Сосема нов.Боја како на сликата Цената за поставување(2 парчиња) ОДГОВАРА ЗА СП МОТО : С

ОДГОВАРА ЗА ХОНДА : CB 400 0405 РVRX 400 Т Р 96CB 500 0407 РCBF 500 04 РCB 600 ПРЕПРАТЕНА 9800 РCB 600 FY 0012 РCBF 600 N8 / N9 0809 РCBF 600 S4 / S5 / S6 0

МАТЕРИЈАЛ : НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.Ласерски сече од премиум Japanes e индукција закорави од не ' рѓосувачки че

Илјадници предмети цени во право, Ако не го видите во нашата aliexpress Продавница , ве молиме контактирајте

описоригиналниот adelin adl07 десната страна кочница caliper40mm дупка до дупка инсталирате4 клипот : 32x2,27x2,тешко

Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alipay се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да пл

за ве Молиме да се Осигурате Вашиот Мотор е во нашите компатибилност.Пред накладките За ХОНДАОпис : Conditon

Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Се враќа : Ние да се потрудиме да им

Please wait...