0
clear
  • Liitokala За Sony 3.7 V 18650 2600mAh US18650 VTC5 Висока потрошувачка 30A испуштање за vap
  • -20%
  • -20%
Liitokala За Sony 3.7 V 18650 2600mAh US18650 VTC5 Висока потрошувачка 30A испуштање за vap

Liitokala За Sony 3.7 V 18650 2600mAh US18650 VTC5 Висока потрошувачка 30A испуштање за vap

DEN 282.24
DEN 254.00

Достапност
Производот е достапен


Оригиналниот 3.7 V 2600m Ah 18650 VTC5 висока потрошувачка 30 A батеријата electonic цигара моќ алатка Бесплатен Превозот
Производ вовед : 1 : Номинален Напон : 3.6 V 2 : Капацитет : 2600m Ah Нормалните Капацитет : 2300m Ah~2500m Ah 3 : Полнење Напон : 4.20 v 4 : Континуирано максимална испуштање струја : 30 A(при 25°C) 5 : Максимум испуштање струја : 60 A 6 : Празнење критичниот напон(Крајот на испуштање) : 2.5 v (2.5 V празнење cut-off се подобри во циклус на животот ) 7 : Континуирано Максимално Полнење на струјата : 12 A 8 : Мобилен тежина : 44.30 g Просек 9 : Мобилен димензија : 18.35*65.20 mm 10 : температурата на работа(површинска температура) : Полнење : од 0 до 50 (се препорачува ослободување надополнување
Цел : електронски цигари ,електрични алатки,електрични возила, електрична опрема, висока моќност светло, итн
НЕМА. Објектот Спецификации 1 Номинален Напон 3.6 V 2
Капацитет
Типичен : 2500m Ah
Minumum : 2600m Ah 3 Полнење Напон 4.20 V 4 Континуирано максимална испуштање струја 30 A(при 25°C) 5 Максимална испуштање струја 60 A 6 Празнење критичниот напон
Крајот на испуштање 2.5 V
(2.5 V празнење cut-off се подобри во циклус на животот ) 7 Континуиран Максимално Полнење Тековната 12 A 8 Мобилен тежина 44.30 g Просек 9 Мобилен димензија 18.35*65.20 mm 10 температурата на работа
(површинска температура)
Полнење : од 0 до 50
(се препорачува ослободување надополнување
Празнење : -20 до 75
(се препорачува ре-испуштање ослободување

Кон својствата

боја:
1pcs, 2 парчиња, 3pcs, 4pcs, 5pcs, 6pcs
Големина:
18650
Поставете Тип:
Само Батерии
Номиналниот Капацитет:
2600mAh
Пакет:
Пакет 1
Батеријата Број:
1-6
Замена На Батеријата:
No
Бренд Име:
liitokala
Тип:
Li-Ion
Број На Модел На:
VCT5

Производи во категоријата

3 Packs 2.4 V 600m Ah BT284342 BT184342 Дома Cordless Телефон Полнење Батерии за БТ1011 BT1018 BT6010 BT28433 BT18433Бренд : PKCELLМатеријал : Ну

Напон : 1.2 V Хемија : НуМЗ (Никел Метал Hydride) Капацитет од 2400m Ah Батерија пати : до 1000 пати Пакет се Вклучени :

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеМодел :394285Димензија : Дебелина(± 0.4)

Литиум полимер Liion Батеријата Банка Апликација1.Телекомуникациски : мобилен телефон, веб телефон, interphone,

Литиум полимер Liion Батеријата Банка Примена : 1 комуникација : мобилен телефон, веб телефон, interphone, Bluetooth с

Liito Kala Оригинални 21700 4000mah LiNi Батеријата 3.7 V 40 A за Електронска Цигара Mod / Комплет 3.7 V 15 A моќ 5 C го Оценуват

NiМЗ 2.4 V 800m Ah Батерија Mitusmi2 P BT1008 NIMH ААА*2 2.4 V 800m Ah PK0053 Пакет на 5Бренд : PKCELLМатеријал : НуМЗКапацитет : 800m AhНап

спецификација : ncr18650b не се имуни клетки батерија 18650 3.7 V 3400 m Ah Батерија + Бесплатен Превозот, 100% автентич

Ве молиме изберете ја вашата големина и оставете порака на вашиот налог,или ние ќе ви ја испратиме нашат

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеМодел :397095Димензија : Дебелина(± 0.4)

Спецификации : Големина : 9 Volt(6 F22) Напон : 8.4 v (МНОГУ Важно да се знае ова,тоа значи нормален работен напон

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеМодел :316167Димензија : Дебелина(± 0.4)

Модел : ЕЛ 5570100Димензија : Дебелина(± 0.3)x Width(± 2)x Length(± 3)(mm)5.5×70×100Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : 3900m AhОко

BTY 4*AA3000 серија 850mah АА 1.2 V Батерија +BTY802 АА / AAA Батерија Полнач ЕУ ПолначКарактеристикиВисоки перформанси

AT&Т : 104 Батеријата Штала : BAT511 Dantona : се БОРАТ511, BATT511 Империја : CPB487, CPB487 Energizer : ERP511, ERP511 МОБ : 26400, 86400, GETL26400 Ме

Модел : ЕЛ 401230Димензија : Дебелина(± 0.2)x Width(± 1)x Length(± 2)(mm)4.0×12×30Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : 120m AhОкол

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеМодел :551040Димензија : Дебелина(± 0.4)

Ако производот (s) е (yes) не е објавен, ние ќе го носи целиот превозот цена.

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеМодел :351420Димензија : Дебелина(± 0.4)

Модел : ЕЛ 352070Димензија : Дебелина(± 0.2)x Width(± 1)x Length(± 2)(mm)3.5x20x70Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : 450m AhОколу

Опис на производот : Тип : LiIon Номиналниот Капацитет : 9900m Ah Број на Модел : 18650 Номинален Напон : 3.7 v Големин

260m Ah батеријата му овозможува на quadcopter да летаат подолго времеМала тежина и преносни да се носат.Направ

1 Батеријата Објект спецификите :(1pcs)Бренд Име : Liiito KalaМодел : VTC6Тип : LiIon 18650Номиналниот Капацитет : 3000ma

​Батерија Тип : 1.2 V NiМЗ ААА 1000m Ah БатеријаБренд : PKCELLМодел : НуМЗ 1.2 V ААА 1000m AhГолемина : AAAНапон : 1.2 VНормалн

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеМодел :505858Димензија : Дебелина(± 0.4)

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеМодел :504261Димензија : Дебелина(± 0.4)

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеМодел :505860Димензија : Дебелина(± 0.4)

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеМодел :351025Димензија : Дебелина(± 0.4)

Liitokala lii 500 откривање на вистински капацитет : (32003300mah)Спецификација : Име на производ : NCR1865034 B Батерија

12x АА 3000m Ah + 12x ААА 1800m Ah 1.2 V Ni MH Жолта Батерија на Мобилен 2А 3АБатерии : Капацитет : АА 3000m Ah / AAA 1800m Ah Напон : 1

Please wait...