0
clear
  • sapphire кристал parnis 44MM 316L не ' рѓосувачки челик види случај одговара 6497/6498 Механичка Рака Правец на движење 01
  • -20%
  • -20%
sapphire кристал parnis 44MM 316L не ' рѓосувачки челик види случај одговара 6497/6498 Механичка Рака Правец на движење 01

sapphire кристал parnis 44MM 316L не ' рѓосувачки челик види случај одговара 6497/6498 Механичка Рака Правец на движење 01

DEN 2016.00
DEN 1895.00

Достапност
Производот е достапен

44mm стерилни челик пилот parnis види случај одговара рака ликвидација 6497 6498 движење Случај материјал : Полиран 316 L не ' рѓосувачки челик случај Случај големина : 44mm без круна Внатре дијаметар : 39mm Пред стакло : сафир кристал Дебелина : 11mm отпорен на Вода стандард : 3 БАНКОМАТ Задниот поклопец : ротација тип Погоден движење : 6497 или 6498 рака ликвидација движење Соодветен бирање : 38.1 mm~39.1 mm Погодна бенд големина : 22 мм се Повлечи да се Повлечи : 52mm

Кон својствата

Тип На Објект:
Види Случаи
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Дијаметар:
44mm
Бренд Име:
Parnis
Број На Модел На:
parnisbklb1

Производи во категоријата

Состојба : НоваКоличина : 50 парчињаЗа 9pins цевка : 12 AX7 12 AU7 ECC83..Работен Напон : 1500 VКонтакт Отпор >0.01Изолациј

Новите Тактички Gear Тешки Воени Борбени Појас Мажите СВАТ Удар Надвор НИ Војник на Армијата Најлон Ремен

Дизајн : ЛОШ КОСА ДЕН Печатени БуквиМатеријал : 100% Полиестер Пред100% Најлон Мрежа Назад5panel капаЛесна Пен

Ние ќе ги пратите пратката и да добијат backto вас како е можно поскоро со одговор Вие мора да му кажете ни ш

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продав

Адвокатско Луксузен Бренд Дизајнер Појас токи Метал Подароци DIY Модна Традиционалните Змеј Појас Токи

2017 Високо Квалитетни Пластични Англиски Правопис Азбука Писмо Игра Рано Учење Едукативни Играчки Детс

Состојба : НоваКоличина : 8 парчињаЗа цевка : FU29 FU32 829 829 B 823 ..Работен Напон : 1500 VКонтакт Отпор >0.01Изолација

Состојба : НоваКоличина : 4 парчињаЗа 8pins цевка : EL34 KT88 6 L6 6550..Работен Напон : 1500 VКонтакт Отпор >0.01Изолација

На пратката од страна на Кина Пост Воздухопловната за помалку од 2kg стоки е во 1525 работни дена...

Топла Продажба парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парч

крпа ракавици sock здолниште

Боја молив Главните карактеристики : Со молив едноставност и vividness, може да се меша бојата,Како традицио

N Нови Тактички Gear Тешки Воени Борбени Појас Мажите СВАТ Удар Надвор НИ Војник на Армијата Најлон Ремени

Лесен за управување со паметен телефон или подлога* IPv4 / IPv6 двојна магацинот* Компатибилност со RJ11 телеф

Answer : ___________________________ Note : имаме Сина.Зелена,Розова,Црвена,Бела боја .Pls остави порака за бојата што сакате,

Состојба : НоваКоличина : 20 парчињаЗа 9pins цевка : RS1003 F3 A..Работен Напон : 1500 VКонтакт Отпор >0.01Изолација Отп

Адвокатско Луксузен Бренд Дизајнер Појас токи Метал Подароци DIY Модна Традиционалните Змеј Појас Токи

Состојба : 100% Сосема НовГолемина : Како На СликатаТежина:За 50gЗа Повеќето Моторните Велосипед Велосипе

Please wait...