0
clear
  • 2500ml Јасно Стаклена Тегла Широк Отвор Reagent Шише Хемиски Експеримент Ware
  • -20%
  • -20%
2500ml Јасно Стаклена Тегла Широк Отвор Reagent Шише Хемиски Експеримент Ware

2500ml Јасно Стаклена Тегла Широк Отвор Reagent Шише Хемиски Експеримент Ware

DEN 384.96

Достапност
Производот е достапен

Производ Објект : 2500ml Јасно Стаклена Тегла Широк Отвор Reagent Шише Хемиски Експеримент Ware
Материјал : Стакло
Капацитет : 2500ml
Секој Обид за 1 Парче!
Внимание : На сликата е само за референца!
Ние, исто така, имаат и други relavent производи.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!

Кон својствата

Бренд Име:
BINFUL
Класификација:
Колба

Производи во категоријата

Производ Објект : 50мл Лабораторија Стакло Конусна Дното Центрифуга Цевка Намалени Со Затка Хемиски Опр

Материјал : Стакло,Од Не ' Рѓосувачки ЧеликВолумен капацитет : 1000µlСовет Дијаметар : 0.5 mmNeddle Должина : 55Мат

Материјал : КварцПрименува : 722,723,752,751,754,756,УВ1800,УВ2000,УВ2800 итн.Spectrophotometer (освен 721 тип)Внатре ширина : 10ммВн

Производ Објект : 29 / 32 Заедничка Лабораторија Стакло Директно Адаптер Со Стакло Stopcock 130mm Должина WareМате

Ткиво култура колба 15ml LOT2 клеточна култура колба со bevel кап заврткисекој обид за 2 компјутериГолемина на

Производ Објект : Стакло 3000ml Конусна Erlenmeyer Тесен Устата Завртка Капа Колба Лабораторија СтаклоМатерија

Ако сакате да се прилагодите на производи од стакло или да побара други прашања, ве молиме контактирајт

Материјал : Стакло BorosilicateЗаеднички Тип : 24 / 29Капацитет : 100mlСекој обид за 1 КОМПЈУТЕР!Ние, исто така, имаат

Ако сакате да се прилагодите на производи од стакло или да побара други прашања, ве молиме контактирајт

Производ Објект : 25ml Јасно Сулфур Диоксид Апсорбер Цевка Шише Апарати Хемија Лабораторија за СтаклоМат

Сите големини Нагоренадолу Нерѓосувачки челик одделување на инка рек Лабораториска опрема бесплатен п

Двеnecked колба вертикален форма,со два necks стандард земјата устата,Капацитет 5000ml,Средината заеднички 29 / 32

Производ Објект : 125ml Гас Земање Цевка Glinsky Апсорбер Шише Апарати Chemi Лабораторија СтаклоМатеријал : Стак

Опис : Празни, бели пластични шишиња медицина.пакет вклучуваат:1×4ml шише1×30ml шише1×50мл шише1 x 100ml шише1×150

Висок borosilicate стаклена цевка,Надворешниот дијаметар 65mm,Целосна должина 200mm / 250mm / 300мм,Висока температура

Please wait...