0
clear
  • Рачно Изработени Декорација Свила Chiffon Фустан Облека Текстил, Ткаенини За Шиење Модерен Фустан Облека Цвет Ткаенина Ткаенина Ткаенина Ткаенина
  • -20%
  • -20%
Рачно Изработени Декорација Свила Chiffon Фустан Облека Текстил, Ткаенини За Шиење Модерен Фустан Облека Цвет Ткаенина Ткаенина Ткаенина Ткаенина

Рачно Изработени Декорација Свила Chiffon Фустан Облека Текстил, Ткаенини За Шиење Модерен Фустан Облека Цвет Ткаенина Ткаенина

DEN 527.52

Достапност
Производот е достапен


започнете
крајот
Рачно изработени Декорација Свила Chiffon Фустан Облека Текстил, Ткаенини за Шиење Plaid Ripstop Мрачно Крпа Комбинација Постелнина Ткаенина Ткаенина Материјал : Памук Состојки : 100% Полиестер Густина : 30 Широк : 148 cm Боја : Сина,Црвена,Бела,Сива,Жолта и Сл Цел : Облека, Tablecloths, Завеси, Перници, Играчки, итн. Дома Декорација Прирачник за мерење на плус или минус 2 cm, припаѓа на нормални ситуација

Кон својствата

Функција:
Дише
Тип На Производ:
Бамбус Влакна Ткаенини
Плетени Тип:
Tricot
Тип:
Koshibo Ткаенина
Шема:
Обоена
Ширина:
150CM
Велур Ткаенина Тип:
BY39
Техника:
Плетени
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
Стил:
Dobby
Материјал:
100% Полиестер
Материјал:
Памук
Состојки:
100% Polye
боја:
Сина,Црвена,Бела,Сива,Жолта,Итн
Широк:
148 cm
густина:
30
Цел:
Облека,Tablecloths,Завеси,Перници,Играчки,Итн Дома Декорација

Производи во категоријата

Функција : Содржина : 100% берберски руно Ширина : 60" Широк / 150cm куп : 9cm куп Големина : 60"*19.56" / 150*50cm Еден компј

метар метар метарДеноминирани единица : Дел за 145cm (ширина) * 100cm (долго)Доколку купите повеќе од 2 парчиња

Трговија На Големо Еластична 100% Сребрени Влакна Emi Rf Shield Проводници ТкаенинаМоделYSILVER 9#Состав100% сребре

Основни Информации Дебелина, индекс : | тенка | Многу тенки | умерено | Малку дебела | дебела Еластична инд

метар метар метар метар метар метар метар метарШирина : 150cmТежина : 470g / mНајчесто поставувани ПРАШАЊА :

Основни Информации Дебелина, индекс : | тенка | Многу тенки | умерено | Малку дебела | дебела Еластична инд

Производителот на Проводници Ткаенина АнтиБактерии ткаенина водат ткаенина се користи за облека крпа

метар метар метарДеноминирани единица : Дел за 145cm (ширина) * 100cm (долго)Доколку купите повеќе од 2 парчиња

Црн екран на Допир ткаенина проводници strecth ткаенина за екранот на допир, ракавици Карактеристики : Моде

Големина : Везови широк 130 CM , bottom широк 160cmКоличина : 1 метар / многуБојата : белата боја на слонова коскаПр

дворот дворот дворот дворот дворот дворТип : Американски стил 3 D врежана флорални жакард brocade ткаенина з

108cm ширина rfid блокирање ткаенина да се направи rfid торба за лаптоп interlining платноПроизвод Бр : N021Состав : ДО

Еден Двор 145cm width Pretty Јапонското кимоно Бран Фан Плоштадот Печатени Памук, Лен Ткаенини Апстрактен Модел

RFID блокирање ткаенина 100% сребро ткаенина Анти Зрачење материјалМоделKSILVER1#Ширина150cmТежина90g / метриМате

БЛОК EMF EMI 100% сребрени влакна Електромагнетни употреба ткаенина за анти RF Костим и Капа YSILVER81#20170808Нега : М

Име на производ : Микс 3pcs памучна ткаенина масти четвртини пакетМатеријал : 100% памук густи и газирани по

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 Answer : ___________________________ Note : (1)Сите ткаенини и филц се скрати со рака Постои суровини работ,

Производство Детали : Следните Информации За Вашиот Референца Само! Точка Име : Африкански Восок за Печа

Zakka Лен 50cm*140cm Дама Мачка & Цвет Печатени Лен Памучна Ткаенина Масти Квартал Пакет Гроздобер Quilting Комбина

Никел бакар shilding проводници ткаенина користи за индустрии на висока фреквенција електромагнетна радиј

00 / многуметри / многуСлободен Испорака на Високо Квалитетни Швајцарската Voile Чипка 100% Mulberry Свила Mulberry

* Материјал : 100% Полиестер*Ширина : 4cm* Минимум Цел Количество : 25yard / ролнаако сакате други бои, ве молиме о

Следи за да Добиете Подарок"Ве молиме следете мојата продавница Така што ќе добиете 1 метар рачно израбо

50cm*50cm 5pcs Прекрасен Цвет Печатени 100% памук комбинација ткаенина quilting текстилни масти квартал крпа матер

Превозот Забелешка : 1) мало боја разлика може да постои поради светла, камера и различни прилагодувања н

За царинење: Ако стоката на купувачот ги локалните обичаи притвор, купувачи во време треба да се одгово

Please wait...