0
clear
  • Оригиналниот Проектор Светлина во Тунелот / флуо цевки за проектор Acer X1130 X1130P EV-S20 D315 D411D ,проектор делови
  • -20%
  • -20%
Оригиналниот Проектор Светлина во Тунелот / флуо цевки за проектор Acer X1130 X1130P EV-S20 D315 D411D ,проектор делови

Оригиналниот Проектор Светлина во Тунелот / флуо цевки за проектор Acer X1130 X1130P EV-S20 D315 D411D ,проектор делови

DEN 1440.00

Достапност
Производот е достапен

Ние ќе се спакувам вашиот предмет многу внимателно, но ние не сме одговорни за било несреќи , одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга. и превозот од Кина пост воздух mail пораката може да ги преземе 1~од 1,5 месец за да го добијат.
Но, постојат може да се 2-3 дена одложување на логистичка компанија. Ние соработуваме со повеќе изразат спедитор во Кина.
Plz контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации , ние ќе работиме со вас да го реши секој проблем.6 мм
Внатрешен дијаметар : 20*5*3. Б efore купување,ве молиме, проверете ги информациите и нашите слики, ако е сите на ист со вашиот стар еден! Исто така можете да го испратите вашиот стар производ слика и големина за нас ,се надеваме дека ќе може да се купи точниот производ! Ви благодариме !! Нашата главна следниве бизнис :
1 : трговија на Големо продажба на различни оригинални проектор светилки сијалица, и алтернатива , за да се обезбеди квалитет
2 : трговија на Големо продажба на големо бренд проектор далечински управувач. нашиот производ е внимателно inspeated од нас. )
Проектор светилка , светилка обезбедува три месеци долго гаранција
Превозот
1. ако не можете да следење на вашиот пакет , ве молиме да не грижете се, и се надевам дека ќе може да го разбере.
Оригиналниот Проектор Светлина во Тунелот / флуо цевки за проектор Acer X1130 X1130 P EV-S20 D315 D411 D
,проектор делови
Надворешен дијаметар : 20*7. Па ние може да добие повеќе попуст во превозот начин. Стоката може да се испраќаат од вашиот избор.Ако сте satsdfied со нашите производи и услуги. Следново е проценето време на испорака за различни превозот начин. Корисниците се одговорни за враќање превозот цена.Ние ќе услуги со ажурирани превозот цена, како по ваше барање. Ви благодариме!.
Враќање
1. Ако објектите се неисправни. Pls контактирате директно ако ви треба други побрзо превозот начин . ние не сметаат дека со овој превозот метод како "изгубени" за 30 дена,ве молиме да ги прашате нашите клиент сервер пред да се одржи редот за други посебни превозот начини,однапред ви благодариме.
3 : Обезбедување на брендот проектор додатоци ( напојување , LCD, боја тркала , закачалка , DMD чипови, итн.
И ние не мислам дека било лошо повратни информации или спорови може да ги реши сите проблеми.4 мм
Забелешка : Некои сликата е само за да се однесуваат .Вашето мислење е многу improtant за нашиот бизнис развој и мерач на тоа колку можеме да се прави. Ако стоката се оштетени поради транспорт процес,ние не имаат одговорност,но ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да добиете обештетување од транспортната компанија . Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации за нас услуга.

Кон својствата

Број На Модел На:
X1130 X1130P EV-S20 D315 D411D
Бренд Име:
XIAOMANGKI
Име:
проектор светлина во тунелот
Состојба:
Нови

Производи во категоријата

бесплатен превозот замена Проектор LCD панел призмата LCX086 LCX086 A LCX086 AAB LCX086 ABB ,90ays гаранција1.Објекти НЕМА...

НАПОМЕНА : Нашиот производ гаранција за квалитет, по тестирање, бидете сигурни дека квалитетот нема про

И ние не мислам дека било лошо повратни информации или спорови може да ги реши сите проблеми.Ние ќе услу

Компатибилен Голи СветилкаИмаме многу различни модели на проектор светилки сијалица,ги споделите со н

Проценето Време на Испорака : 3~7daysB За побрзо превозот и мазна трансакција, ние ќе го промени шпедиција м

10766038 B 10766039 B 10766138 B 10766139 B проектор DMD чип за Acer PD321 PD123 PD125 PD125 DВе молиме бидете сигурни дека вашиот модел е

НАПОМЕНА : Нашиот производ гаранција за квалитет, по тестирање, бидете сигурни дека квалитетот нема про

НАПОМЕНА : Нашиот производ гаранција за квалитет, по тестирање, бидете сигурни дека квалитетот нема про

НАПОМЕНА : Нашиот производ гаранција за квалитет, по тестирање, бидете сигурни дека квалитетот нема про

НАПОМЕНА : Нашиот производ гаранција за квалитет, по тестирање, бидете сигурни дека квалитетот нема про

Ние сме големо сите проектор делови, ако не може да се најдат на производи што сакате, ве молиме оставете

Ние соработуваме со повеќе изразат спедитор во Кина ако не можете да следење на вашиот пакет , ве молиме

Производ Вовед : 10 PCS / МНОГУ Оригинални OSRAM 280 W Баласт ИЛИ 10 R фаза светлина движи главата зрак sharpy светли

Опис На ПроизводотНОВИ оригинални Проектор Боја Тркала за pe5120За производи : Ние сме големо сите проекто

DMD и режач гаранција 90days3.Ние ви препорачуваме да се консултирате со вашиот кориснички прирачник за да с

Производ Вовед : 200 W 5 R / 230 W 7 R Напојување sharpy зрак движи главата Sharpie зрак DJ Диско Фаза ве Молиме не го пов

Се користи за да се поврзете на AC адаптер за да го AC штекер, висока безбедност, и идеална замена за оригин

Производ Вовед : EUC 190d N / T01 Проектор Баласт ИЛИ MSD 5 R фаза светлина движи главата зрак sharpy светлина R5 Елект

НАПОМЕНА : Нашиот производ гаранција за квалитет, по тестирање, бидете сигурни дека квалитетот нема про

Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации за нас услуга.Но, постојат може да се

ЛИНКMILMMX44 BHDMI ARC 4x4 Матрица Switch 4x1 4 K2 K / 3 D HDMI2.0, HDCP2.2 / HDCP1.4 18 G 4 : 4 : 4 IRДалечински Управувач,RS232,TCP,EDIDВовед ЛИНКMIL

Please wait...