0
clear
  • Кинеската култура карактеристики креативни памучни пешкири, мал Plaid лента; лесен изми модерен крпа се искапеш, измијте ја вашата поз
  • -20%
  • -20%
Кинеската култура карактеристики креативни памучни пешкири, мал Plaid лента; лесен изми модерен крпа се искапеш, измијте ја вашата поз

Кинеската култура карактеристики креативни памучни пешкири, мал Plaid лента; лесен изми модерен крпа се искапеш, измијте ја вашата

DEN 379.20

Достапност
Производот е достапен


Име на производ : KL1147
Боја : розова сина, портокалова спецификација на Производот : 34*80 см Квалитет : 55 грама Материјал : 100% Памук Дебелина : тенок Карактеристики : тенок, лесен да се исуши, се Повторува за перење нема да падне надвор од памук предиво Без pilling Забелешка : производот е тенка крпа, потребно е дебел дел од пријатели, ве молиме да не купи о! 1 кеси на 3 крпи Превозот дена За време на испорака е 60 дена 120 дена. Тоа е различно во различни земји. Ве молиме да ги проверите деталите во discription и да чекаат трпеливо! Боја Разлика Поради различни производство серијата, може да exsist некои боја разлика. Не влијае да се користи! За Данок На доход е обвинет од страна на царинските на секоја земја, тоа е се платени од страна на клиентите, продавачот не рамо било данок! Ве молиме контактирајте ја вашата локална царинска за повеќе детали! Ако тоа е купувачот е причината поради која причина купувачот не може да добие стоки, ние не responsble за ова . Како : купувачот одбие да го исчистите царината, во ред телефонски број или адреса, итн. Ако тоа е купувачот е причината поради која причина производот да се врати во нас, купувачот плаќа на двете испраќање и враќање превозот цена. На пример одбие да го исчистите царина, итн

Кон својствата

боја:
KL1127 Случаен боја
Големина:
34x80cm
Апсорпција:
5s-10-ти
Расположливиот:
No
Тежина:
55g
Материјал:
100% Памук
Стил:
Обична
Тип:
се соочуваат со крпа
Број На Модел На:
KL1147
Техника:
Плетени
Шема:
Предиво Обоена
Шаблон Тип:
Plaid
Обликот:
правоаголник
Функција:
Тенка
боја:
Сина, Розова Портокал

Производи во категоријата

Добредојдовте на нашата продавница! Почитувани пријатели, би сакал да се воспостави долгорочна соработ

ОБЈЕКТОТ СПЕЦИФИКАЦИЈАГолемина и Тежина : 11cmx17cm(4.3" x 6.7") 20g 400 game mastersМатеријал : Микрофибер (80% Полиестер 20%

Испорака Метод : Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост , Тоа ќе потрае 1525 работни дена од п

Кога ќе добиете предмети ќе нареди, во рок од 24 часа, ве молиме проверете го тоа внимателно Ние ќе го пров

Ако не можете да добиете предмети во времето,ве молиме контактирајте со нас да ни прво,ние ќ се провери и

ОписМатеријал : памук.Големина : 33*74cm.Боја : покаже како слики.Облик : Правоаголник.Embellishement : вода, коцка ш

Име на производ : KL4099Боја : зелена сина, портокалова жолта спецификација на Производот : 34*96 см Квалитет :

Добредојдовте на нашата продавница! Почитувани пријатели, би сакал да се воспостави долгорочна соработ

Материјал : 100% Памук Димензии : Крпа(36 X75 CM) Тежина : 105g Боја : 2 бои како сликата да се покаже Пакет : 1 парч

2016 година Нови Модни 1pc Висок Квалитет 34*73cm 100% cottonwhite,розова,жолта,сина,пурпурна боја убаво лице КрпаМате

Име на производ : MR012 Боја : Зелена Сина, Жолта Розова спецификација на Производот : 27*57 см Квалитет : 40 гра

ОписТоа употреба на технологијата за компресија и да стане мала јачина на убава и лесно,лесно да се носа

Please wait...