0
clear
  • Ѕидот монтирани 60см Двојно Крпа Бар/Крпа Носителот, 304# Нерѓосувачки Челик Направени,Хром Финиш, Бања хардвер,Бања прибор
  • -20%
  • -20%
Ѕидот монтирани 60см Двојно Крпа Бар/Крпа Носителот, 304# Нерѓосувачки Челик Направени,Хром Финиш, Бања хардвер,Бања прибор

Ѕидот монтирани 60см Двојно Крпа Бар/Крпа Носителот, 304 Нерѓосувачки Челик Направени,Хром Финиш, Бања хардвер,Бања прибор

DEN 1199.52

Достапност
Производот е достапен


Бања Прибор
Двојно Крпа бар, Крпа Носителот, Крпа железнички
Материјал : SUS 304# Нерѓосувачки Челик
Модел бр. : YT-10398
1. Издржливи солидна Нерѓосувачки Челик материјал Бања Прибор
2. Три-годишна гаранција против производство дефекти Бања Прибор крпа железнички
3. ISO9002 квалитетен стандард за време на manufaturing Бања Прибор крпа носителот
4. Висок квалитет на хром позлата Бања Прибор крпа барови
5. Инсталација на ѕидот е многу лесно Бања Прибор
> Исплата
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ.
> Пратката & услови Обично пратката може да се организира во рок од 3 работни дена по добивањето на плаќање. Секој објект може да се испраќаат надвор ако исплата добиле пред 5 : 00 часот секој ден. Mail транзит време е најдобро да се процени, но не гарантира. Како транзит време варира. Купувачот е одговорен за врати пратката. > Контактирајте не на Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе ви одговори ПОБРЗО. Ние ќе ви одговори на вашето прашање преку е-пошта, ве молиме проверете ја вашата e-mail за да одговорите. >Повратни информации ние ја опишуваат предмети, како и што можеме. Ако ние се пропушти нешто, ве молиме да ги споделите со нас. Ве молиме e-mail мене пред да замине повратни информации доколку не сте задоволни со вашиот предмет, така што ние ќе можеме да работиме на тоа. Меѓународни Купувачи – ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.

Кон својствата

Тип:
Крпа Барови
Должина:
>60cm
Број На Модел На:
YT-10399
Бренд Име:
HOTAAN
Површина По Завршувањето:
никел
Број на Барови:
Двојно Крпа Барови
Функција:
Со Кука
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
боја:
Сатенски никел
Материјал:
SUS 304# Нерѓосувачки Челик

Производи во категоријата

Fapully Ѕид Монтирани Златна Бања Двојно Крпа Бар Бања Прибор Крпа ЗакачалкаОпис на производот Должина за

Нерѓосувачки Челик бања еднокреветни / двокреветни крпа барови, Ѕид виси крпа рек полица, Мода крпа баро

Бања ПриборКрпа бар, Крпа Носителот, Крпа железничкиМатеријал : Цврсти МесингМодел бр...

Плаќања мора да се заврши во рок од 3 дневна.Плаќањето мора да се изврши во рамките на 3 дневна цел.Купува

Луксузна Бакар бања прибор злато заврши крпа бар стаклена полица тоалет четка носители ѕид бања хардве

9%20%Целосна Наплата / БразилСингапур ПостИспорака Го Оценувате0%0%7 Ако поради некоја причина не сте задов

Карактеристики : Може да се виси во кабинетот партиција плоча или над кабинет вратата или месеци под каб

Простор Алуминиум крпа барови рек бања, 2 Вида еднокреветни / двокреветни крпа барови, Тоалет ѕид виси кр

Функција : Имаат поблиски се погледне во него, но малкумина quirks.Неверојатно што вредноста за пари и наши

Пакет содржи1 : 1 x подвижен Крпа бар2 : Некои Инсталирање Делови3 : Пакет Тежина : 0 Ние ќе трага на вашата це

modname=ckeditorФункција : Деликатна шема врежан, стабилна Круг база, мултифункционални, удобен, практичен и со

Превозот Ние ќе ја испрати својата точка во 25 дена по вашата исплата Велика Британија | сад | Австралија |

Ние обично продаваме нашите производи без промет на мало со лекови пакет,ве молиме имајте во предвид то

Крпа Барови Месинг Кристал Златна Ѕид монтирани Една Крпа Бар Носителот Луксузни Крпа Рек Бар, тоалет т

Моден 2~4 род бања пешкир барови ротира, Простор Алуминиум крпа род полица тоалет, Ѕид монтирани кујна ви

Античкиот масло протри бронза бања пешкир барови црна, Месинг Тоалет ѕид виси крпа рек гроздобер, Бакар

modname=ckeditorФункција : Leyden е Кристално Серија едноставен, но не и едноставна .Хуманизмот дизајн, полирање на

Please wait...