0
clear
  • 1PC Нерѓосувачки Челик Лимон Изстискване Прирачник Морнар За Портокалова Изстискване Reamers Овошје Зеленчук Изстискване Првенство Кујнски Алатки OK 0047
  • -20%
  • -20%
1PC Нерѓосувачки Челик Лимон Изстискване Прирачник Морнар За Портокалова Изстискване Reamers Овошје Зеленчук Изстискване Првенство Кујнски Алатки OK 0047

1PC Нерѓосувачки Челик Лимон Изстискване Прирачник Морнар За Портокалова Изстискване Reamers Овошје Зеленчук Изстискване Првенство

DEN 268.32

Достапност
Производот е достапен


Опис :
Член име : Морнар
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Боја : Сребрена
Големина : 13x12.Ние само брод да се потврди цел адреси, вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса;ако ги промените вашата адреса,pls ни кажете откако ќе го порачаат.1cm
Единица тежина : околу 130 G/PC
Пакет се вклучени :
1 XJuicer
Answer : ___________________________ Note : 1. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО. На доделување на датум е 5-7 работни дена.,татко име.
2) Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака. Ви благодариме!
2.
2) искрено, се надевам, ќе може да го најдете она што ви се допаѓа тука и се дружам со вас.
3) на Вашиот предмет ќе бидат испратени по веб-сајт проверена на плаќање во рок од 24 часа. Тоа трае 5-7days да пристигнат. Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем.
Контакт со нас на :
1) Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со Trade Manager (член ID : cn 1510686253 ) или да остават пораки.
Плаќање :
1) Сите плаќање е заштитена од Зачувам, и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 дена. Ви благодариме за вашата поддршка! Имајте пријатен ден!
Превозот :
1) Ние брод на сите наши објекти во светот со Кина пост воздух mail , EMS,или DHL. Превозот со ЕМС ,DHL (за голема цел или тежина е над 2kg) ќе бидат на товар на превозот надомест. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба.
2) Секој врати треба да бидат засновани на докази.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите производи или оштетени за време на транзит. Ви благодариме за вашиот поддржува.
Се враќа :
1) Ние гарантираме за сета стока што се продава.Ви благодариме за вашиот поддржува.Руски гости мора да се стандардизираат адреса информации,pls додадете го вашето целосно име и презиме кои е вклучена моето име,презиме. Ви благодариме!
2) ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации.
4) Ние ќе ви испрати следење на број кога ќе го објавите вашиот објектот, ве Молиме проверете и останете во контакт со вашата локална канцеларија.
2) Превозот од Кина пост воздух mail(тежина е под 2 КГ )е бесплатно, обично тоа треба цела 10-30 дена да пристигнат.ако вредноста не е повеќе од ние ќе ги искористиме Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус која нема песна не,pls бидат внимание
Повратни информации :
1) Како вашата повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.

Кон својствата

Тип:
Овошје & Растителни Алатки
Бренд Име:
LONGMING ДОМА
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Овошје & Растителни Алатки Тип:
Squeezers & Reamers
Број На Модел На:
ok0047
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ФДУ
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик

Производи во категоријата

Прирачник морнар,екстракти портокал,лимон,вар и сок од грејпфрут брзо и ефикасно.Уживајте во иновативн

2) Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака Тоа трае 57days да пристигнат.Ви благодариме за

1 PC Нерѓосувачки Челик Прирачник Морнар Лимон Изстискване Рака Притиснете Лимон, Портокал Морнар Кујнс

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број Ние обично знак на стоки, како media player / к

Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите пр

Ако се стави тоа во погрешна насока, сок може да спреј надвор и не можете да ги добиете сите сок.Специфик

Ви благодариме!2.2) Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака Ви благодариме!2) ве Молиме н

Queen Time Силикони Сок Од Лимон Squeezers Прирачник Портокал Reamers Мек Материјал Овошје Алатки Портокал Морнар К

Нерѓосувачки челик прирачник сок од лимон изстискване уред бебе овошје мелење скршени овошје зеленчук

Please wait...