0
clear
  • SCLS Нова Камера Врат Рамо, Рака Појас за Nikon / Канон / Sony / Олимп / Pentax / Mini8 / Mini7s / Mini25 / Мини 50-ти / Ми
  • -20%
  • -20%
SCLS Нова Камера Врат Рамо, Рака Појас за Nikon / Канон / Sony / Олимп / Pentax / Mini8 / Mini7s / Mini25 / Мини 50-ти / Ми

SCLS Нова Камера Врат Рамо, Рака Појас за Nikon / Канон / Sony / Олимп / Pentax / Mini8 / Mini7s / Mini25 / Мини 50-ти / Ми

DEN 201.12
DEN 201.00

Достапност
Производот е достапен


Универзални интерфејси се компатибилни со камерите се направени од различни производители.
Пакет Содржина :
1 x Камера рамо, рака
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Нашите секоја нова камера рака поминува низ повеќе од 20 processures од изборот на ткаенина за завршување на рака.
Висок-квалитет чиста мода печати памук webbing, исти мека назад материјал и висока затегнувачка пластични сврзувачки елементи за да се обезбеди голема fashionale камера врат рамо, рака
На универзална интерфејс и брзо се поврзете систем се компатибилни со различни dslr фото / SLR / Дигитална Камера (DC) и Fujifilm Instax Камера, како Канон, Nikon, Sony, Samsung, Pentax, Мини 7s, Мини 8, Мини 8+, Мини 25, Мини 50-тите и Мини 90 ИТН
На прилагодлива должина. Тој ги комбинира модата, естетика, conciseness и личност, и заслужува ваша корист. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.
Висок-квалитет чиста мода печати памук webbing, исти мека назад материјал и висока затегнувачка пластични сврзувачки елементи за да се обезбеди голема fashionale камера врат рамо, рака
На универзална интерфејс и брзо се поврзете систем се компатибилни со различни dslr фото / SLR / Дигитална Камера (DC) и Fujifilm Instax Камера, како Канон, Nikon, Sony, Samsung, Pentax, Мини 7s, Мини 8, Мини 8+, Мини 25, Мини 50-тите и Мини 90 ИТН
На прилагодлива должина го прави камерата рака важат за повеќето камера корисници.Висок-квалитет чиста мода печати памук webbing, исти мека назад материјал и висока затегнувачка пластични сврзувачки елементи за да се обезбеди голема fashionale камера врат рамо, рака
На универзална интерфејс и брзо се поврзете систем се компатибилни со различни dslr фото / SLR / Дигитална Камера (DC) и Fujifilm Instax Камера, како Канон, Nikon, Sony, Samsung, Pentax, Мини 7s, Мини 8, Мини 8+, Мини 25, Мини 50-тите и Мини 90 ИТН
На прилагодлива должина го прави камерата рака важат за повеќето камера корисници.
Висок-квалитет чиста мода печати памук webbing, исти мека назад материјал и висока затегнувачка пластични сврзувачки елементи за да се обезбеди голема fashionale камера врат рамо, рака
На универзална интерфејс и брзо се поврзете систем се компатибилни со различни dslr фото / SLR / Дигитална Камера (DC) и Fujifilm Instax Камера, како Канон, Nikon, Sony, Samsung, Pentax, Мини 7s, Мини 8, Мини 8+, Мини 25, Мини 50-тите и Мини 90 ИТН
На прилагодлива должина го прави камерата рака важат за повеќето камера корисници. Тој ги комбинира модата, естетика, conciseness и личност, и заслужува ваша корист. Нашите секоја нова камера рака поминува низ повеќе од 20 processures од изборот на ткаенина за завршување на рака.
Интерфејси : универзален тип / брз поврзете систем
Материјали : најлон, памучна ткаенина платно
Вкупна Должина : 139cm
Должина : прилагодлив, 73cm во Памук Платно Дел и 33cm / страна во Најлон Webbing Дел
Ширина : 37mm
Дебелина : 3.

Кон својствата

Бренд Име:
CADeN

Производи во категоријата

Вовед : Камера на Вратот на Рака за SLR dslr фото / Мека / Добар Квалитет црвенаВисок Квалитет!Сосема нов!! Н

Вовед : Камера на Вратот на Рака за SLR dslr фото / Мека / Добар Квалитет црвенаВисок Квалитет!Сосема нов!! Н

S Серија SLR Микро Една Камера Зглоб Бенд Рака Јаже Кожа Дигитална Камера Wristband трговија на Големо, Фабрик

Нов & Висок Квалитет на Универзалната Рака Одговара за Сите dslr фото Умерена должина погоден за различни

Skidproof Еластична Neoprene Вратот Рака за Canon СИТЕ dslr фото / SLRВоведТоа е еластична делот околу вратотШирок, и

ве молиме имајте предвид , Чист памук СТП Кожа Организација Камера рака на ракапочитувани купувачот при

ОДИ SLR камера рака на рака микрокамера личност wristbands ЗА canon nikon, sony pentaxслободен бродОпис На ПроизводотGK к

Ви благодариме за вашето разбирање Вашата цел ќе бидат обработени во 17 дена по вашата исплата Внимание :

Skidproof Еластична Neoprene Вратот Рака за ОЛИМП E30 E3 E520 E420 E510 Е410 E400 . dslr фото / SLRВоведТоа е еластична делот окол

1 Pair 8.3" X 3" Карбонски Влакна Пропелери Трки Quad Г.С CCW 8330 F Пропелер 8.3" Брзо Ослободување Свитлива Реквизити

СТП Камера Кожна врвка за околу Рака Рака на Рака Браун Метал Тока за Nikon Канон Sony SLR Камера Универзална Ф

Вовед : Камера на Вратот на Рака за SLR dslr фото / Мека / Добар Квалитет црвенаВисок Квалитет!Сосема нов!! Н

Нова Камера врвка за околу Рака на Рака Зафат за Sony Fujifilm Nikon Panasonic Олимп Leica dslr фото / Микро Еден КамериКа

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена Ние ќе ги пратите пратк

вредноста е можно Камера за врвка за врат / рамо / седиште агол рака брзо ослободување тока (црна)

Нов & Висок Квалитет на Универзалната Рака Одговара за сите камера Умерена должина погоден за различни

ИЛИ, можете да изберете да имате замена Ве молиме проверете ги Превозот и Пакување листа за детали Ние, и

Опис : тоа е конструиран да работи совршено со повеќето камера торби и вратот ремени Тоа е силна, swivels неп

Skidproof Еластична Neoprene Вратот Рака за СИТЕ dslr фото / SLRВоведТоа е еластична делот околу вратотШирок, и пом

Опис : Двојно рамо појас : Овој Брз Двојно камера Рамо, Рака за Canon Nikon, Sony dslr фото е мала тежина и многу мек

Сите неплати понудувачи ќе се информираат и да добијат неплатени предупредување од eBay.ОДИ SLR камера рак

почитувани купувачот пријател, кога имате било какви прашања пред да плаќаат или откако ќе се плати ,ве

Skidproof Еластична Neoprene Вратот Рака за NIKON D700 D300 D200 Д3 D2 D90 D80 D60 D40. dslr фото / SLRВоведТоа е еластична делот окол

Одговара за : Сите dslr фото SLR DC камера со 1 / 4 тема Пакет листата : 1x FSPro рака 1x уни рака / рака на рака 1x брзо

Исто така опремен со база, па можете да ги имаат поинаква перспектива да ги фотографира.Повратни информ

Добредојдовте на нашата продавница! Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред цел) 1...

Материјал : Кожа+Најлон Големина : 130*2cm Тежина : 33 g 1*РакаОдговара за камерата подолу :

Не пишуваат за нас и да ни даде можност да се обрати за вашите грижи прво Политика Ние се стремиме кон по

Please wait...