0
clear
  • LUCKYLED LED floodlight 50W Водоотпорен IP65 потоп светлината AC220V центарот на вниманието отворено осветлување за Gargen ѕид Светилка моќ
  • -20%
  • -20%
LUCKYLED LED floodlight 50W Водоотпорен IP65 потоп светлината AC220V центарот на вниманието отворено осветлување за Gargen ѕид Светилка моќ

LUCKYLED LED floodlight 50W Водоотпорен IP65 потоп светлината AC220V центарот на вниманието отворено осветлување за Gargen ѕид

DEN 1958.40
DEN 1077.00

Достапност
Производот е достапен


LUCKYLED Модул Комбинација ПРЕДВОДЕНА од поплави светлина 50 W floodlight Водоотпорен IP65 AC220 V led светло отворено центарот на вниманието градината Светилка осветлување БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Точка : ЛЕР Потоп Светлината Тип : LHY-PF50 W Напон : AC220 V LED Чип Модел : КОЧАН Моќност : 50 W Боја : Ладна Бела/ Топло бела Боја Температура : Топло Бела(2700-3500 K) Студено бело(6000-6500 K) за Апликација : Билборд Улица, Пристаништа Места;Парк дрвја; Хотели и станбени објекти;Скалила; Патишта и Мостови;Станици и терминали

Кон својствата

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
50W
Тип На Објект:
Поплави Светла
Е Светилки Вклучени:
Yes
Напон:
220V
Бренд Име:
LUCKYLED
Повод:
Плоштад
Тело Материјал:
Алуминиум
Заврши:
Полиран
Број На Модел На:
LLHY-PF50W
сертификација:
RoHS,CE
Заштита Ниво:
IP65
Стил:
Современа
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Никој
Извор На Енергија:
AC
Емитуваат Боја:
Топло бела Ладно бела
Тип На Објект:
Led Floodlight Отворено осветлување

Производи во категоријата

Трговија на големо LED Таванот круг фитинг мраз бела Цинк легура стаклена обвивка GU10 / MR16 светилка рамка м

бесплатен превозот 100w 110120v водоотпорен ip65 ултра тенок smd отворено проектор предводена од поплави светли

Zhenlong 10 W 20 W 30 W 50 W Соларен Панел ПРЕДВОДЕНА од Поплави Безбедност Соларни Градинарски Светлина ПИР Сензо

ПРЕДВОДЕНА од поплави светлина 10 W 20 W 30 W 50 W Црна AC85265 V водоотпорен IP65 Floodlight центарот на Вниманието на Отв

Добредојдовте да ја посетите нашата продавница ,ние се Специјализираат во LED Светло,купи повеќе заштеда

ПРЕДВОДЕНА од поплави светлина 10 W 20 W 30 W 50 W Црна AC85265 V водоотпорен IP65 Floodlight центарот на Вниманието на Отв

50 W RGB+УПТ Floodlight : FUT092 Далечински : Wi Fi i Box2 : RGB+УПТ Floodlight Спецификации : FUT092 Далечински Спецификации...

pls остави порака за корицата во боја.имаме црна маска,премногу.инаку испратите сребро еден Клуч Користи

Опис На Производот1.Име на производ : 30 W индивидуални LED floodlight2.Материјал : Алуминиум легура LED floodlight3.Боја

LED FloodlightОпис На Производот : 1 Спецификација : LED Floodlight 2 Чип Бренд : Bridgelux 3 Моќност : 20 W4 Димензија : 18518045mm 5 П

Информации : LEDGLE® Еден Свет, Еден Светлина.Заштитени со алуминиумска рамка и цврсти завртки, потоп свет

Влезен напон : 100277 VAC 50 / 60 Hz;LED спец : Epistar КОЧАН LED;Светла боја : Топло Бела(3000 K), Бела(4000 K), Ладно Бела(6000 K).Лу

Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход Купи со доверба!Ако не сте з

Zoomable Led светлото на рефлекторите Кочан Кри Чип 3 W 85265 V Флексибилни Светлина Тела Површината Монтира на Т

AC напон 220 V 240 V ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина 15 W 30 W 60 W 100 W Водоотпорен IP65 Рефлектор Led Floodlight Градина цент

Добредојдовте на нашиот магазин, нашата компанија е професионална производителот интегрирање на истра

LED FloodlightОпис На Производот : 1 Спецификација : LED Floodlight 2 Чип Бренд : Bridgelux 3 Моќност : 30 W4 Димензија : 230185135mm 5

Please wait...