0
clear
  • 5cm*4.5 м Спортски Kinesiology Лента Само Лепило Флексибилни Завој Ленти Заврши Сплотена Завој Мешани Бои
  • -20%
  • -20%
5cm*4.5 м Спортски Kinesiology Лента Само Лепило Флексибилни Завој Ленти Заврши Сплотена Завој Мешани Бои

5cm*4.5 м Спортски Kinesiology Лента Само Лепило Флексибилни Завој Ленти Заврши Сплотена Завој Мешани Бои

DEN 165.12
DEN 106.00

Достапност
Производот е достапен


Опис :
Спецификација :
Материјал : неткаени,spandex
Големина : 5cm*4.5 м
Количина : 1 парче
Боја : 13 бои за избор на
Функција :
100% нови и квалитет.
Лесно се придржува кон себе,не се држи до кожата или косата.
Лесно да се примени и полетување.
Мала тежина, мека и дише, поудобно на корисниците.
Добра еластичност, ќе се Обезбеди силна и контролирани поддршка.
Силна stickiness, не остава остатоци.
Answer : ___________________________ Note :
1. Не допирајте раната директно.
2. Не се повлече тешко кога ќе ја отстраните лента.
Пакет се вклучени :
1 парче* завој лента
Купувачот Читање 1.За Пратката 1.Ако вашата нарачка вкупниот износ е помалку од 5 ДОЛАРИ ,ние ќе ја испрати својата парцела од страна на "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус".На следење на број само може да се следи во текот на Кина.Тоа значи дека не постои следење на информации кога пристигнува вашата земја. 2.Ве молиме да ни веруваат дека ќе добиете пакет по пат. 3.Ако сте загрижени за следење на информации, можете да одберете Кина Пост Воздух Mail. Потоа можете да ги пратите вашите пакет цело време и тоа е повеќе безбеден. Сепак, треба да се плати за дополнителна такса. 4.Превозот време за многу земји е 15 - 45 работни дена нормално.( Русија и Бразил е 30 - 60 работни дена). 5.Кога потврда дојде време, но се уште не ја прими стоката, можете да нè контактирате за да се продолжи времето за испорака.Ве молиме не го отвори спорот во рамките на 60days.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање. 6.Ние ќе ги прогласи пониска вредност на фактура/сметка за да ви помогне да се намали или избегне обичај должност.Ако парцели се строго проверени, по обичај,се уште треба да плаќаат данок за да го избришете обичај. Ние нема да ги сноси царински даноци. 2.За Повратни Информации 1.Ние се потпираме на нашата репутација и задоволството на клиентите да прават бизнис.Затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Ние ќе го цениме вашиот 5 ѕвезди позитивни повратни информации,ако сте задоволни со нашите производи,па ве молиме да ја напуштат повратни информации со 5 Ѕвезди.Ви благодарам многу. 2.Ако имате било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас и да остават пораки.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да се направи најдобро да се реши вашиот проблем.Ве молиме не го остави неутрални или негативни повратни информации без да се бара било каква помош од нас.

Кон својствата

Бренд Име:
Ykee
Возраст:
Возрасни
Материјал:
Неткаени,spandex
Број На Модел На:
MW28EP006
Лента:
Лента
коленото подлога:
коленото подлога
joelheira:
joelheira
коленото заштитник:
коленото заштитник
Спортски Коленото Влошки:
Спортски Коленото Влошки
Одбојка:
Одбојка
rodillera:
rodillera
rodilleras:
rodilleras
kinesiology лента:
kinesiology лента
Коленото Поддршка:
Коленото Поддршка

Производи во категоријата

Nature Hike Еластична Коленото Поддршка За Кошарка Дише Боја : Црна Точка големина : M,L M : 56 / 53*19 cm; L : 60 / 57*21cm Обј

Карактеристики : Уникатно дизајниран Мултифункционални, Рака компресија одржува мускулите на топлина

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.

Ново 1 Пар Кошарка Коленото Влошки Со Сунѓер Возрасни Фудбал Коленото Се Подготвуваат За Поддршка На Ко

Кога ќе се земе цел, ве молиме изберете превозот начин што сакате за нашата продавница...

ДОБРЕДОЈДЕ100% НОВАТА Големина : M : Одговара За 120 CM150 CM употреба L : Одговара For150 CM 170 CM употреба XL : Одговара

Карактеристики : Анти судир,Удобно Сунѓерот ПоставатаОдговара на Повеќето,Флексибилно прилагодувањеЕ

Изградени со neoprene и висок квалитет на компресира пена мала тежина и мека neoprene да ви се движи слободно за

И Ако купувате 2 компјутери , ние ќе им даде 5% попуст Но цената е подобрен , се надевам дека можеме да се р

Ако одберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени до вашиот дом само ед

1 Да се стави некои микрофинансиска клиенти да купат, ние се стави обем се определени ретко, сите вие мож

AOLIKES 1 PCS Прилагодливи Спортски Тренинг Еластична Коленото Поддршка Подготвуваат Kneepad Прилагодливи Patella

Најлон Сива Еластична Коленото Поддршка Заградата Kneepad Прилагодливи Patella Коленото Подлога Кошарка За Б

Отворено Дише Спортски Бедрото Ракав Трајни Компресија Hamstring Препоните Поддршка Црна Нога Коленото Вло

По нарачка ,ве молиме да плати колку што е можно побрзо ,така што можеме да го организира испорака за вас

Превозот : 1.Други земји, ве молиме контактирајте со продавачот консултирајте се со детални превозот цен

Airsoft Тактички Прилагодливи Коленото, Лактот Заштитни Влошки Поставите Заштитник Опрема Спортски Лов Сн

материјали : Најлонголемина на : S (Погоден за обемот : 3034 см)M (Погоден за обемот : 3541 см)L (Погоден за обемот

(Ако цел повеќе, повеќе повластен цена) јас сум многу жал да предизвика вашиот непријатности, ви благода

50 Пара / многу ODM и OEM може да биде испорачана.Дизајниран за моќ кревање athelets, салата спортски човек, важна

XCMAN Алпска аикидо Тешко Алуминиум Трки Страна Bevel Агол Датотека Водич Прецизност ЦПУ направени Прецизно

Ви благодариме!Враќање & Политика За Наплата : Ние нудиме Бесплатно Замени или целосна Наплата на вас,ак

AOLIKES 1 Пар Коленото Влошки за Велосипедизам Mountaineering Менискус Повреда Protetor де joelho Поддршка на Спортски Knee

Бренд Име Naturehike Модел Не NH15 A002M Use Type Работи ; Фитнес Материјал Најлон,Полиестер + други Тежина 180 G Големин

КарактеристикиПрименливи Моден дизајн и стил, направени со тешки отпорност да се заштити вашиот лактот

Please wait...