0
clear
  • 8и 10 12 Нерѓосувачки челик Плоштадот врнежи од дожд туш во ѕид монтирани скриен туш поставите 6040
  • -20%
  • -20%
8и 10 12 Нерѓосувачки челик Плоштадот врнежи од дожд туш во ѕид монтирани скриен туш поставите 6040

8и 10 12 Нерѓосувачки челик Плоштадот врнежи од дожд туш во ѕид монтирани скриен туш поставите 6040

DEN 9408.00

Достапност
Производот е достапен


Брендови : Tuboom
Материјал : не ' Рѓосувачки челик /Месинг со хром позлатен
Функција : Настинка /Топла префрлате
Со 10", дувачкиот врвот туш

Кон својствата

Туш форма:
Плоштад
Бренд Име:
tuboom
Број На Модел На:
6040
Површина По Завршувањето:
Хром Позлатен
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Производи во категоријата

Внимание Ве Молиме : 1.Овој објект треба 15~20days производство на олово време .Не 7days која покажа на вебстран

1.Материјал : А славина е трајност зависи од нејзината материјал.Низок квалитет тапа месинг може лесно д

Брендови : TuboomМатеријал : Нерѓосувачки челикФункција : Настинка / Топла префрлатеСо нерѓосувачки челик

Пакетот вклучува : НЕМА Содржи Материјали 1 Thermostatic Вентил Месинг 2 Туш Рака Месинг 3 Рачен Туш Месинг 4 Туш

Основни ДеталиТип : Бања & Туш Чешми Место на Потекло : Guangdong, Кина (Копно) Број на Моделот : WD0045 Завршна Пов

Други Предмети ПрепорачувамПревозот : ве Молиме да земете повеќе внимание на вашата цел адреси кои МОРА

hm Туш Систем Двојно Водопад Врнежи Големи Таванот ПРЕДВОДЕНА од Дожд Туш Главата Вдлабнати Автоматска

20 " Круг Urtain со Светлина Сокриени Вградени во Ѕидот Thermostatic Туш ЛЕКОВИТАТА Вода Колона 2mm УлтраТенок Туш Т

Основни ДеталиТип : Бања & Туш Чешми Место на Потекло : Guangdong, Кина (Копно) Број на Моделот : WD0047 Завршна Пов

Основни ДеталиТип : Бања & Туш Чешми Место на Потекло : Guangdong, Кина (Копно) Број на Моделот : WD0046 Завршна Пов

Повеќе За ПроизводотСАД $ 31.82 / ЦенаСАД $ 23.35 / ЦенаСАД $ 15.3 / ЦенаСАД $ 28 / ЦенаСАД $ 15.25 / ЦенаСАД $ 22 / Це

Внимание ве Молам : Оваа ставка треба производство на олово време околу 16days од ден дека уплатата е потвр

Основни Детали Тип : Бања Тапа Додатоци Место на Потекло : Guangdong, Кина (Копно) Број на Моделот : WD0031 Материј

Повеќе За ПроизводотСАД $ 31.82 / ЦенаСАД $ 23.35 / ЦенаСАД $ 15.3 / ЦенаСАД $ 28 / ЦенаСАД $ 15.25 / ЦенаСАД $ 22 / Це

Основни ДеталиТип : Бања & Туш Чешми Место на Потекло : Guangdong, Кина (Копно) Број на Моделот : WD0049 Завршна Пов

Ве молиме имајте во предвид : За Бразил купувачот : ако изберете било курир, ве молиме оставете го вашиот

Повеќе За ПроизводотСАД $ 31.82 / ЦенаСАД $ 23.35 / ЦенаСАД $ 15.3 / ЦенаСАД $ 28 / ЦенаСАД $ 15.25 / ЦенаСАД $ 22 / Це

Please wait...