0
clear
  • ULT-Најдобри Продолжување Кабел ATX 24 Pin Машки да 24Pin Женски Напојување Кабли Внатрешни PC PSU TW Моќ Доведе Жица 30CM
  • -20%
  • -20%
ULT-Најдобри Продолжување Кабел ATX 24 Pin Машки да 24Pin Женски Напојување Кабли Внатрешни PC PSU TW Моќ Доведе Жица 30CM

ULT-Најдобри Продолжување Кабел ATX 24 Pin Машки да 24Pin Женски Напојување Кабли Внатрешни PC PSU TW Моќ Доведе Жица 30CM

DEN 168.00
DEN 150.00

Достапност
Производот е достапен


ULT-Најдобри Продолжување Кабел ATX 24 Pin Машки да 24 Pin Женски Напојување Кабли Внатрешни PC PSU TW Моќ Доведе Жица 30 CM Оваа ATX Машки да се Женски PC Power Кабел се протега на должина на вашиот струја од напојување на матичната плоча. 24 pin машки 24 pin женски кабел. Се конвертира ATX напојување (24 pin) за да плоча (24 pin). Пакет се вклучени : 1 x ULT-Најдобри Продолжување Кабел ATX 24 Pin Машки да 24 Pin Женски Напојување Кабли Внатрешни PC PSU TW Моќ Доведе Жица 30 CM
За нас : Од неговото основање во 2010 година, ULT-НАЈДОБРИ се од областа на производи и решение за Мобилни & PC додатоци, како што се кабел за податоци, Аудио и Видео кабли и Конвертор (USB,HDMI, SATA,ДП,VGA,DVI RJ45 и сл) за да се задоволат различните потреби на клиентите. Ние ќе разбереме дека квалитетот е премисата на сè за интернационален бренд. Сите ULT-НАЈДОБРИТЕ производи употреба Ro HS жалбата и суровини, намалување на влијанието врз животната средина. Цена : цените не се вклучени увозни давачки, ДДВ, или други локални даноци.
Испорака :
Ве молиме љубезно ве молиме да го проверите вашиот превозот адреса пред исплата. Повеќето предмети ќе биде предаден во рок од 3-7 работни дена. И поштенски услуги е надвор од нашата контрола, понекогаш можеби задоцнување.
Гаранција :
Сите производи имаат 12 месеци гаранција период по породувањето, освен неправилна употреба предизвикани од страна на корисниците.
Повратни информации :
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5-ѕвезда. Било каков проблем, само се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе се сфати дека, ако може да ги споделите со вашите пријатели.
Онлајн Услуга Време :
9 : 00 да 18 : 00(GMT +8)
Од понеделник до сабота

Кон својствата

Должина на кабел:
30cm
Број На Модел На:
ATX 24pin продолжување кабел
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
ULT-НАЈДОБРИ
Тип:
Продолжување На Кабел
Тип:
ATX 24 Pin Машки да се женски продолжување кабел
конектор:
24 pin машки
конектор 2:
24-пински женски
Функција:
се користи за PC PSU TW моќ кабел
тип 2:
atx напојување кабел
Должина:
30cm
Функција:
PC Напојување Кабли
Карактеристика 2:
псу моќ кабел
функција 3:
Продолжување На Кабел
карактеристика 4:
24pin atx

Производи во категоријата

Превозот / Постапување / трошоци за Осигурување не се враќа ние, исто така, прифаќа paypal за плаќање Ако не

Проверете слика на производот јасно на линкот ,бидете сигурни дека објектот е иста како и вашата оригин

SFF8639 NVME У 2 став Adaptador PCIe SSD NGFF М 2 Мchave став Substituir Плоча Интел SSD 750 p3700 p3600este conversor permite на conexão de um М...

Спецификација : Должина : 200mm Проред : 0.5 pin број : 30pin Кабел ширина : ≈15mm Конектор : Б( На двете страни Обрат

Карактеристики : 100% сосема нов Универзален за сите USB интерфејс за PS / 2 конвертор ; Поддршка за користење

Бесплатен превозот R8211 Брз Етернет жичен домашна мрежа картичка десктоп 100 картичка PCIE картичкаОпис : 100%

Функција : 100% сосема нов и висок квалитет.Количина : 1Flex Лента Столб Картичка.Нема Возачот е потребно, а н

9.5 MM 2 SATA HD SSD Хард Диск Caddy Адаптер за Acer Стремат Е1510 Е1570 Е1570 G V3575 T7008 DA8 A6 SH GUA0 N DVD ЧУДНОПЛАЌАЊЕНие го прифат

100% Сосема НовДолжина : 6pin35cmSATA15cmSATAСе користи за DELL Vostro 3650 3653 3655 Десктоп Компјутер се Прошири повеќе HDD SSD !

0 x1 (8 G / основни поени)PCIe x1 да PCIe x4 Машки Женскиот пол 90°R12 SLPCIe 3.5 Gbps) compatibles.0 x1 (8 G / основни поени) PCIe x1 да PCIe x1

Нова За ASUX32 UX32 L UX32 VD UX32 LA1 A 2 IN1 UX32 LCD КАБЕЛ 142201 Q50 AS БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТПЛАЌАЊЕНие го прифатат плаќање преку

Ве молиме проверете го ова внимателно пред наддавање тоа,бидете сигурни дека тоа ќе се вклопи во вашиот

Нови Дното Случај Завртки За Mac Book A1342 поправка Завртка 8pcs / setИме На ПроизводДното Случај Покрие Завртки

Џек за Lenovo IDEAPAD G50 G5070 G5045 G5030 G5040 G4070 G5080 DC31100 LD00 LG00 Лаптоп DC Моќност Приклучок Конектор КабелКвалитет Загар

1 U двојно плоча случај 770 со мрежа порт на серверот случај PC плоча 2 хард диск имиња цевки за индустриска

RJ11 / RJ12 телефон 6 P4 C корекција џекИДЦ терминал : Phosphor Бронза со Никел позлатенСо терминал капа, да се попр

1 Жица спецификации : UL20276 ( 1 / 0.254 ТА1 P+AL+M)5+[1 / 0.254 ТА4 C+D(1 / 0.254 ТА)+АЛ]1 P OD=4.014.6 mm 2 Боја : Црвена и виолетова 3 Мат

Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчист

Функција : 100% сосема нов и висок квалитет.Количина : 1USB 2.0 да SATA 15+7 pin конектор кабел.Погоден за 2.5" SATA Хард

******************************************************Повеќе детали : 7inch LCD LED polarizer поларизирана филм за лаптоплаптоп екран попр

SAMXINNO За ASK53 K53 SV K53 SD A53 S X53 S K53 S P53 S USB АУДИО ЏЕК ОДБОР IO ОДБОР​

Објектот Спецификација : Лаптоп со LCD Кабел Замена За ASX551 X551 A X551 CA X551 M D550 M R512 M F551 MA1.Верзија : LCD Кабел2.Тип :

Добредојдовте на НУЛА ВОДА за ЛАДЕЊЕ Продавница!0.62.6 mm МултиФункција Преносни Жица Соголување Клешти.Ов

Новиот FR француски Clavier Тастатура AZERTY За 13" Macbook Pro A1278 20092013 годинаРаботи За да : 13" Mac Book Pro A1278 Состојба : Нов

DC Моќност Џек Одбор USB 2.0 Порта Со VGA Одбор Оригинални За Dell Inspiron 1750 DC ЏЕК Одбор Стабилен Квалитет И Беспла

Please wait...