0
clear
  • Etinesan 1.5 v li-полимер 9000mWh D големина на батерија D батеријата D тип USB батеријата
  • -20%
  • -20%
Etinesan 1.5 v li-полимер 9000mWh D големина на батерија D батеријата D тип USB батеријата

Etinesan 1.5 v li-полимер 9000mWh D големина на батерија D батеријата D тип USB батеријата

DEN 911.52
DEN 574.00

Достапност
Производот е достапен


ВНИМАНИЕ : Ова Etinesan батеријата Само може да биде обвинет од страна Микро USB-кабел.Други полначот може да не се наплаќаат,ве молиме да знаат дека се!
Производ модел : УЛ-1 li-po USB батерија на Електрична core тип : Висок квалитет На+ одделение литиум полимер батерија Батеријата : Помала или еднаква на 3000 пати Номинален напон : 1.5 V Номинална капацитет : 6000m Ah Номинална енергија : 9.0 пот Оценет излезен напон : 1.5 V Номинална влезниот : USB Mi Cro текст /5 V Максимална излезна струја : Помалку од 2 A Максимална текст на струјата : Помалку од 500m A Задолжен за ограничување напон : 4.25 V Целосно наполнета време : околу 4.5 часа Школка материјал : Висок квалитет на оган ABS пластика школка + бакар electrode Стандардна боја : Црна, Сина Производ големина : 32.5 mm X 60mm LED на батерија ќе го исклучи кога целосно наполнета! Висок квалитет На+ одделение li-полимер батерија Висок квалитет на оган ABS пластика школка + бакар electrode Recyling за многу пати,живот до 3000 пати за полнење. Совршено го замени на сува батеријата и обичните батерија. Ниска-јаглерод и Енергија-заштеда,економски, безбедносни и заштита на животната средина Без меморија ефект.Нема потреба да се разрешува пред полнењето. 1.5 V Константен напон,нека вашите уреди продолжувам да одам! Не Треба Посебни Држачи,само micro usb кабел,многу погодно! Батериите содржат интелигентна енергија за управување со чип,широко се применува на сите видови на USB chargeing. Можат директно да се користат на мобилен телефонски апарат,компјутер,мобилен напојување за полнење на батеријата.

Кон својствата

Номиналниот Напон:
1.5 V
Тип:
Li-полимер
Поставете Тип:
Само Батерии
Големина:
D
Замена На Батеријата:
Yes
Бренд Име:
Etinesan
Батеријата Број:
1
Број На Модел На:
УЛ-1
Номиналниот Капацитет:
6000MAH
Пакување:
1 Батеријата
Предност:
1.5 v li-po батерија
Капацитет:
6000mAh(=9000mWh)
внимание:
Само може да биде обвинет од страна Микро USB кабел

Производи во категоријата

Се замени за Батерија Dewalt Код : за DewaltDC9096DE9039, DE9095, DE9096, DE9098, DE9503DW9095, DW9096, DW9098Одговара за Dewalt Модел : за Dewaltза

)Предмети се испраќаат од кина Ние се стремиме да се одговори на сите прашања и да ги реши сите проблеми

Се користи само високо квалитетни батерија полнач.7 v 18650 Батерија 18650 Со посочи 3400mah Заштитени liion батери

Литиум полимер Liion Батеријата Банка Апликација1.Телекомуникациски : мобилен телефон, веб телефон, interphone,

ВНИМАНИЕ : Ова Etinesan батеријата Само може да биде обвинет од страна Микро USBкабел.Други полначот може да н

2 парчиња 12 V 4500m Ah 4.5 Ах Eleoption NIМЗ Замена на батеријата за Neato Botvac 70e 75 80 85 D75 D8 D85 Правосмукалка батеријатаБа

Здраво, ако не може да се најде во една продавница во потрага за батеријата големина сакате,Ве молам кон

Моќ Алатка Батеријата За Hitachi EBM1830 BCL1815 DH18 DL DS18 DL DV18 DL 18 V 3.0 Ah Liion Литиум Акумулатори Опис : Напон : 18 V Капаци

Јас Prodotti saranno inviati entro 23 giorni lavorativi dopo conferma ил pagamento.85 V 1600m Ah / LiionСпецификација : Влез : DC 5 V / 1 A(Мин)Излез : наи

Време на полнење : 28hБатерија тип : литиум батеријаПреглед димензија : 4.3mm20mm50mmПолначот : батеријаСтандар

ВНИМАНИЕ : Ова Etinesan батеријата Само може да биде обвинет од страна Микро USBкабел.Други полначот може да н

ELEOPTION 14.4 V 3000m Ah 3.0 Ах NiМЗ Батерија Правосмукалка Батеријата За Samsung NAVIBOT VCR8875 14.4 VoltОпис : Votlage : 14.4 V.Капаците

Здраво, ако не може да се најде во една продавница во потрага за батеријата големина сакате,Ве молам кон

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеИзградена во PCB за полнење ,испуштањ

За Motorola Interphone Батеријата NNTN4496 / 4851 CP150 / 200 / 040 PR400 EP450 двонасочна Радио Батеријата 7.2 V 1600m Ah NIМЗ ЦрнаФункциј

4 во Пакет Големина : 4 инаку, превозот цена не се враќа, купувачите треба голи враќањето на трошоците и ни

Сметка : Vari Core DB1865025 2500m Ah Литиум Батерија висок квалитет со голема енергија до 30 A празнење DB1865025 2500mah дета

Начин на плаќањеУслуга по*Забелешки : Нема појава нула и без вештачки штета.Лесно предмети биле лишени о

Спецификација : Нови Заштитени Оригинална батерија 18650 3200 m Ah NCR18650 B со ПХБ 3.7 V Бесплатен превозотНоминал

Please wait...