0
clear
  • Ningyo Hime 14cm40g Езерото Риболов на Крап Намамат Вештачки Мамки Лигњи Октопод Лажни Мамка Minnow Тешко Мамка Висока Симулација Пливаат Чудак
  • -20%
  • -20%
Ningyo Hime 14cm40g Езерото Риболов на Крап Намамат Вештачки Мамки Лигњи Октопод Лажни Мамка Minnow Тешко Мамка Висока Симулација Пливаат Чудак

Ningyo Hime 14cm40g Езерото Риболов на Крап Намамат Вештачки Мамки Лигњи Октопод Лажни Мамка Minnow Тешко Мамка Висока Симулација

DEN 1641.60
DEN 903.00

Достапност
Производот е достапен


Производ вовед :
14cm/40g Езерото Риболов на Крап Намамат Вештачки Мамки Лигњи Октопод Лажни Мамка Minnow Тешко Мамка Висока Симулација Пливаат Чудак Мамка
Информации за производот Код : Лигњи Октопод Лажни Мамка Minnow Риболов мамка
Боја : 6 бои
Материјал : тешко пластика

Кон својствата

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Број На Модел На:
MN001
Бренд Име:
Ningyo Hime
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Должина:
14cm
Тежина:
40g
боја:
6colors

Производи во категоријата

Обично, тоа ќе потрае 514 работни денови за испорака Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации мож

Trulinoya DW24 Чудак Мамка функција супертесни,рибапредизвикувајќи wobbler, убавина риба тело дизајн и 3D ласерск

Функција : Lenght : 90mm 115mmТежина : 8.2 g 11.2 gПакет Листата : 20 КОМПЈУТЕРИ тешко мамиОваа Мамка е горд да го објави

Опис на производот Големина : 2.5 cm 11.5 g Материјал : ABS Пластика Боја : 5 Бои како Квалитет на слика : 5 Компјут

Политика На Враќање 1.Пакување : едноставен opp вреќа пакет Откако ќе ја испратите пакети,ние ќе ги достав

Откако ќе ја испратите пакети,ние ќе ги достави на следење на број на системот и можете да прикажете ажу

Додатоци кутија донесува со висока густина ABS пластика, материјал, издржлив и супер водоотпорен,Во внат

Боја На НесовпаѓањеРазлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја

5 СМ 10 G 6# куки (PO006) 10pcs / многу бесплатен превозот САД$ 7 Купувачот може да.Сите предмети мора да бидат врат

TSURINOYA 4 Pcs Лажица Мамка 2.8 g / 3.5 g Чист Бакар Метал Мамка Лажица Sequins Риболов Мами BKK Бодликава Кука Вештачки

Добредојдовте во мојата продавница18cm 200g прекумерна тежина Голема МамкаИгра Мамка Големи Риболов Намам

Почитувани купувачот ,ви Благодариме за доаѓање до нашата продавница Никогаш не сум имал таква ниска це

Информација за производот : Боја : 6 бои Должина : 14cm Тежина : 40g Кука големина : 1 / 0 #

Trulinoya Ракчиња 51mm 40pcs Мека Намамат Крап Риболов Намамат Мека Мами Летаат Риболов Мамка Isca Вештачки Pesca Кра

Внимание : Кука Е Исклучително Остар Ве молиме да се Грижи За се Справи со Тоа се Задржи Надвор Од Децата

Бесплатен превозот 20pcs / Многу 9cm 2g мека пластика prawns вештачки lifelike fluke риболов мами мека пластика едра ма

Сите слики се направени во вид Материјал : МеталКвалитет : 10 PcsКука : Висок Јаглероден Челик Treble КукаПаку

торба торба16 Pcs Риболов Намамат Мамки 55мм 1.4 g Tопашка Мека Мамкавештачки Leurre Peche Souple Iscas Artificiais Став Pesca Бе

Tsurinoya 180mm / 86g Длабоко Морето Minnow Тешко Риболов Намамат Сидро Кука (повлече 30 кг) Длабочината на 35м шпански

Функција : плуралитет на површината е внатре ќе бидат дистрибуирани до секој разумен светлина аголво ис

Напомена : 1 : Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Куките се многу остри ,pls да се би

Пратката 1 Ние ќе го одбележи цел како вашето име работа со помала вредност Ние го цениме вашиот позитив

1 За стоката, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис, ако ти ја при

Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате било каков проблем, ние секогаш ќе.2 : Ако вашата цел е мн

Можеби како овие : 8 Избрани Бои & Големина Mylar Лажен Цевка Мрежа Цевка Летаат Врзување МатеријалиПакувањ

12*8.5*2.5 cm45gако сте со мали цел, ние ќе го испрати од Сингапур Пост без следење на број, Ние и ветуваме дека н

ние обезбедуваме од фабриката директно ако имате било какви прашања pls контактирајте со нас.ние прифаќа

Опис на производот број на Модел : MI030 Големина : 9cm 6.6 g Материјал : ABS Пластика Боја : 8 Бои како Квалитет на

Please wait...