0
clear
  • Муслимански Жени, Девојки Костим За Капење, Краток Ракав Бански Скромност Стил Muslimah Пливаат Облека Женски Исламската Носат
  • -20%
  • -20%
Муслимански Жени, Девојки Костим За Капење, Краток Ракав Бански Скромност Стил Muslimah Пливаат Облека Женски Исламската Носат

Муслимански Жени, Девојки Костим За Капење, Краток Ракав Бански Скромност Стил Muslimah Пливаат Облека Женски Исламската Носат

DEN 1017.12
DEN 824.00

Достапност
Производот е достапен


Кратко sleeve муслимански девојка костим за капење, бански скромност стил Muslimah Пливаат Облека Носат Исламска
Плаќање
1. Што може да направи плаќање преку методите погоре. И ве молиме љубезно се населат во рок од 3 дена по нарачката е создадена.
2. Aliexpress ќе се потврди вашиот плаќање во рок од 24 часа, откако е завршена, ние ќе процесот на ПОБРЗО.
3. Ако вашата цел е затворена поради безбедносни причини, ве молиме поднесете барање за да aliexpress за помош.
4. Наплата предизвикана од откажување, наплата договор или медијација ќе бидат обработени веднаш и обично трае околу 7-10 дена.
За превозот
1. Сите предмети ќе бидат проверени и добро спакувани пред превозот. Предмети ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена по плаќањето е завршено.
2. Сите парцели испраќаат преку нормална пост се ограничени во рамките на 2kg, ако со прекумерна тежина, ќе испрати поединечно.
3. Преку Пост mail, тоа обично трае околу 15-60 дена , и за оддалечени подрачја, ќе биде подолго. Ве молиме почекајте трпеливо.
4. Можете да изберете побрзо превозот методи, ако сакате да се добие парцела порано, а за ова ќе треба да плаќаат екстра превозот надомест.
5. Ние веќе се покаже најдобра цена во продавница, па за парцели вреднува помалку од 25$, не постои следење на информации, препорачана пошта такса за 1.8$.
За повратни информации
Ако има нешто во ред со пратката откако ќе ја прими, ве молиме контактирајте со нас прво, пред да се отвори расправа, или остави негативни повратни информации и ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне до сè е во ред.
'

Кон својствата

Големина:
L, M, S, XL, XS, XXL, XXXL
Бренд Име:
Hewolf
Материјал:
Lycra,Најлон
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
Жените Костим За Капење

Производи во категоријата

Бански Девојки 2017 Lslam Hijab Децата Пливање Одговараат на Плажа Муслимански Пливаат Носат Муслимански Кост

Бански Жените 2018 Нови Lslam Hijab Костим за капење, за Жени Пливачки Костум Муслимански Пливаат Носат Муслим

Материјал : 200g најлон, spandexСостојки : 85% најлон, 15% spandexSPF ткаенина, е светски најдобро продаван сончање тка

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продав

3) Враќање на средствата или девизните само ќе се даде откако ќе се врати пратката е примена.3) Ако не го д

Please wait...