0
clear
  • 24 Pin/начин машки&женски автомобил масло-модифицирани гас компјутер одбор CNG конектор,Авто ЕКИ приклучокот за ФОЛКСВАГЕН Ауди BMW Тојота итн.Сива
  • -20%
  • -20%
24 Pin/начин машки&женски автомобил масло-модифицирани гас компјутер одбор CNG конектор,Авто ЕКИ приклучокот за ФОЛКСВАГЕН Ауди BMW Тојота итн.Сива

24 Pin/начин машки&женски автомобил масло-модифицирани гас компјутер одбор CNG конектор,Авто ЕКИ приклучокот за ФОЛКСВАГЕН Ауди

DEN 672.00
DEN 618.00

Достапност
Производот е достапен


24 Pin/начин машки&женски автомобил масло-модифицирани гас компјутер одбор CNG конектор,Авто ЕКИ приклучокот за "ФОЛКСВАГЕН" Ауди BMW Тојота итн.Сива

Кон својствата

Пакет:
1 КОМПЛЕТИ, 5 ГРУПИ, 20 СЕТОВИ, 100 ЈА ПОСТАВУВА
Бренд Име:
SITOMESIA
Број На Модел На:
DJ7242-1.5/2.8-11/21
Pin/патот/core:
24
Тип:
CNG,масло-модифицирани гас компјутер одбор конектор, ЕКИ приклучок
Примена:
За ФОЛКСВАГЕН Ауди BMW итн.
Пол:
Машки&Женски
боја:
Сива

Производи во категоријата

* За да се избегне плаќање увозни данок или прилагодено должност, ние обично марка $ 815 ДОЛАРИ во фактура

ESP8266 Далечински Сериски Порт WIFI Transceiver Безжичен Модул ESP12 E ESP 12 E АП+СТА со Екстра 6 IO SPI за ArduinoОпис : Модел :

=Околу нас цел=Ние сме лидер на пазарот во онлајн eдистрибутери и БУМ решенија.Ако купите повеќе квантит

3pin 5.5x2.5mm DC напојување приклучок за DC Женски Панел Планината Конектор внатре нут со водоотпорен капа 10pcs /

Висока чувствителност за нискосветло апликацииНизок напон, погоден за вградени апликацииСтандард SCCB и

* Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најдобра по услугата, и да го реши секој проблем вашата аф

вашата афирмација и cooperaiton ќе ни помогне да се подобри услугите во заедницата и растат.* Ако не сте задов

Карактеристики : Издржлив, безбеден и лесен за употреба.Електрични тест води погодни за употреба со multime

Во прилог наTSOP48 пакет 3.BGA63 clamshell да се НАТОПИ 48 штекер 1pcsб Nand флеш адаптер за да го proman порта одбор 1pcsг...

Опис : 5 X 1 начин женски конектор за домување и вметнете 5 X терминали и заптивкиОбјектот слики : Плаќање :

Кабел должина : 4060 cm Приклучете : Hirose 4pin Plug Б : lemo 2pin имаме добра цена за голема количина, а ние може да го п

контактирајте со нас frist.Должина : 15 CM / 6 INCHДобредојдовте прилагодување на било Конектори,било Должини, б

3 Начин Женски Водоотпорен Автомобилот Електричен Приклучок 7123623440Секое парче вклучува pin(терминал ) и г

Објекти обично се означени како подарок / примерок и ниска цена на комерцијална фактура за да се намали

10pcs / лот 3 Столбови Стерео 6.35 mm Приклучок 1 / 4" Конектор Никел+Злато Позлатен Гитара Микрофон Приклучок Ад

10pcs FFC 200mm 1.0 mm 4 / 6 / 8 / 10 / 12 / 14 / 16 / 18 / 20 / 22 / 24 / 30 Pin Еден Вид Истата Страна Isotropy Флексибилно рамно кабел AWM 20624Т

Џек 2,5 мм Аудио Приклучок Моно Пак AV Адаптер / 2.5 Слушалки Plug Машки Да се РКА Конектор LotЖенски

* Ние само брод нарачки на вашиот Paypal превозот адресаЗемја8 15 работни дена1625 работни дена2635 работни ден

Hotsale 1pc 90 степени Лактот USB Конектор за Микро USB машки plug да Micro USB Женски џек адаптер extandТочка законик : RHD104

* Ако сте незадоволни од било која причина, pls.* Ако времето за испорака во текот од 60days( стоката се изгубе

Please wait...