0
clear
  • MX-К2 Авто Копче Keyer Г.С. Morse Code Авто-копче keyer контролер со случајот
  • -20%
  • -20%
MX-К2 Авто Копче Keyer Г.С. Morse Code Авто-копче keyer контролер со случајот

MX-К2 Авто Копче Keyer Г.С. Morse Code Авто-копче keyer контролер со случајот

DEN 1247.52
DEN 1185.00

Достапност
Производот е достапен


Пакет : 1 PCS Авто Копче Keyer Г.С. Morse Code Авто-копче keyer контролер со случајот
не се вклучуваат ААА*2 батерија
Опис
J1 : ѕвончето mute
L/R : di/da ni da/ди
Ф1 копче може да се сети 60 зборови и таа има моќ-исклучување заштита fuction.
F2 копче може да запомни и до 50 зборови , тоа не ги заштити податоците кога власта не успее.
Р3 копчето за контрола на брзината, за брзо добивање на брз кога вредноста на Р3 фатат.
Рекорд : Чувајте притискање на F1 /F2 за повеќе од половина секунда, што ќе се слушне на 'М', сега тоа евиденција Г.С. автоматски.
Кога тоа е завршено, притиснете F1/ f2, ќе се слушне "S".
Ќе ве потсетам со "F" ако ја надмине јачината на звукот, а на екстра par
т ќе ное биде снимен.
Порака : Секоја порака може да не биде само storaged со долг меморија, тоа исто така може да биде посебен во неколку
делови од inputing МНИ (Крај на Порака)на крајот на секој сегментација.
Игра segmentations : Ако сакате да играат на вториот сегментација, само притиснете ја мемориската копче 2 пати; ако сакате третото,
потоа притиснете го копчето 3times, и cetera .
Команда режим : притиснете го копчето F1 И F2 во исто време, што ќе се слушне на "В",сега тоа не е под режим на команда
Крајот команда режим : притиснете го копчето F1 и F2 во исто време, повторно, или може да се
на текст "Д" со притискање на копчето авто
Кога го користите автоматскиот клуч,ПИК ќе донесе пресуда : ќе се слушне "R" за правото команда, и "?" за неважечки команда.
"А" : исклучување на меморијата на долг-краток глас.
"Б" : вклучување на меморијата на долг-краток глас. Ова е најчестиот команда.
"Ц" и "Д" : Повторете игра. тоа ќе престане автоматски по игра 255
пати под 'E'command режим.
Само притиснете го кратко глас авто копче ако сакате да го исклучите. Притиснете го повторно, по keyer донесување на пресуда на "R",
тоа ќе биде завршена.
"Ц" не може да се sotp автоматски, но тоа може да се користи како знак. Само притиснете го кратко глас авто копче ако сакате да го исклучите.
Притиснете го повторно, по keyer донесување на пресуда на "R", тоа ќе биде завршена.
"D" завршува команда режим, и оди назад до заеднички режим.
"Т" префрлување команда, тоа трае 30 секунди,а потоа се навраќа на com
mand режим.
ако го притиснете копчето авто или на мемориската копче за време Т Е на 30 години, тоа ќе престане, и оди назад до заеднички режим.
Пакет : 1 PCS Авто Копче Keyer Г.С. Morse Code Авто-копче keyer контролер со случајот
не се вклучуваат ААА*2 батерија

Кон својствата

Бренд Име:
dower мене
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Број На Модел На:
MX-К2

Производи во категоријата

Dong King Нова Мода возач на камион Капа за ДецаДизајн : АЈДЕ да се БУНТУВА Печатени Со РакаМатеријал : 100% Пол

Адвокатско Луксузен Бренд Дизајнер Појас токи Метал Подароци DIY Модна Традиционалните Змеј Појас Токи

Адвокатско Луксузен Бренд Дизајнер Појас токи Метал Подароци DIY Модна Традиционалните Змеј Појас Токи

Состојба : НоваКоличина : 50 парчињаЗа 9pins цевка : 12 AX7 12 AU7 ECC83..Работен Напон : 1500 VКонтакт Отпор >0.01Изолациј

Времето за испорака е во голема мера зависи од поштенска Услуга и вашиот царински.

Мотоцикл Пак Сигнал Светлина, Крушка Светилка Резервни 100% Нов Материјал : објективот материјал : Акрили

Боја молив Главните карактеристики : Со молив едноставност и vividness, може да се меша бојата,Како традицио

2 ПАРЧИЊА Мотоцикл Светлата U5 125w LED чип возење светилки drl 4 боја автомобил магла светлина мото центарот н

На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.Ако постои било каков п

Состојба : НоваКоличина : 20 парчињаЗа 9pins цевка : 12 AX7 12 AU7 ECC83..Работен Напон : 1500 VКонтакт Отпор >0.01Изолациј

Новите Тактички Gear Тешки Воени Борбени Појас Мажите СВАТ Удар Надвор НИ Војник на Армијата Најлон Ремен

Answer : ___________________________ Note : имаме Сина.Зелена,Розова,Црвена,Бела боја .Pls остави порака за бојата што сакате,

Во однос препорачуваме производи : Долг кабел Гдин возрасни прст клип spo2 сензор за DIXTAL Потсетување : ког

Димензии : Широк 55мм x 110mm Должина2 Ред на 8 бедем на гклДебелина 2mm fiberglass панел drilled на 2.8 mm кол дупкиМонтаж

12 V Вентилаторот за Ладење Радијатор Универзална DC Кулер Моќ Фан Одговара За 200250cc Вода за ладење на Мото

Состојба : НоваКоличина : 4 парчињаЗа 8pins цевка : EL34 KT88 6 L6 6550..Работен Напон : 1500 VКонтакт Отпор >0.01Изолација

N Нови Тактички Gear Тешки Воени Борбени Појас Мажите СВАТ Удар Надвор НИ Војник на Армијата Најлон Ремени

Мотоцикл Опашка Кочница Светлина За Харли Дуна Спортските Софтејл Електра Глајд нови Плувка Хеликопте

2018 Нова Мода Mens Јакна Џемпери Секојдневен Долго Палто Есен Маскирани Плетени Џемпери Sweatercoats Машки Изве

Топлина отпорни, дише, влага, mildew, еластичност Ние само брод да се потврди цел адреси Ако овој објект е во

S : 150cmМ : 157cmКупувачите Треба да ги Знаете : Оваа цена не nto содржи осигурување и какви било даноци на увоз

SUNWAY ATV Quad Велосипеди Делови Чудак во Окното за CFMOTO CF625 X6 Мотор АТВ UTV Велосипед Делови Број : 0600041000

ОписСтил : HairpinМатеријал : металБоја : како на сликатаГолемина : 10*10*8cm

Please wait...