0
clear
  • DIY Метална Рачка Копчиња Алуминиум За S/D/A Baitcasting И се Врти Репортажите Knob Риболов Tackles Имајќи Резервен Дел L159
  • -20%
  • -20%
DIY Метална Рачка Копчиња Алуминиум За S/D/A Baitcasting И се Врти Репортажите Knob Риболов Tackles Имајќи Резервен Дел L159

DIY Метална Рачка Копчиња Алуминиум За S/D/A Baitcasting И се Врти Репортажите Knob Риболов Tackles Имајќи Резервен Дел L159

DEN 524.64
DEN 420.00

Достапност
Производот е достапен


DIY ЦПУ Машински Метална Рачка Копчиња Алуминиум За S/D/A Baitcasting И Spining Репортажите Knob Риболов Tackles Резервен Дел L158 Карактеристики : 1. Силни телото изградба. 2. Главен Материјал : Алуминиум Легура 3. Секој Knob Вклучуваат Две Лежишта 4. Боја : Како на слика 5. Имајќи Големина : 7mm*4mm*2,5 mm 6. Тежина : 8.8 g 7. Knob Надвор Дијаметар : 35mm 8. Одговараат за S/D/A Baitcasting И се Врти Риболов Ролна 10.Пакет содржи : 1 * Риболов Ролна Knob ( Само knob без рокер)

Кон својствата

Риболов Метод:
врти
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Бренд Име:
JSFUN
Риболов Ленти Тип:
Пред-Вчитување Се Врти Тркалото
Мамки Тип:
Лажни Мамка
Број На Модел На:
риболов ролна
Метална Рачка Knob:
риболов ролна
Метал Knob За Baitcasting:
baitcasting ролна
се справи со knob:
Риболов Репортажите
Baitcasting Репортажите Knob:
Врти Риболов Ролна
Is_customized:
Yes
Тежина:
About 8.8g/pc
боја:
како на слика
Материјали:
Алуминиум легура
Должина:
35mm
имајќи големина:
4*7*2.5 мм

Производи во категоријата

2 : 1 Cid Инстант Обратна Сопирачки Систем Лево И Десно Exchangeable се Справи со Алуминиумска Легура Тело, Облож

Ние ќе направиме од најдобро да се реши било каков проблем и да ви овозможи со најдобра попродажба на ус

1) се Насочат тело дизајниран2) Trangle облик висок цврсти роторот3) СДС "Супер Влечете Систем"интензивна вле

Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на б

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Топла Продажба! Нови Baitcasting Ролна Риболов Ролна Cid 6.3 : 1 Мамка Кастинг Ролна Бас Риболов Трк

2017 Алуминиум Легура Ролна Рачка на ЕВА Риболов Knob, Риболов Ролна Додаток, 85mm, 32g, Левата и Десната Страна

Кога риба кука, треба да се преземат на време : предната кочница копчето стегне, така што алуминиумски тр

РА 1000 : Линија Капацитет : 6 / 200 8 / 150 10 / 110(КГ / YDS) ,0.18 / 220 0.20 / 180 0.25 / 120 (мм / М)Топката Имајќи : 9+1CID : 5.2 : 1РА 2000 : Ли

Риболов Репортажите JK10007000 Серија Бела Врти Репортажите Дрвена Рачка 10 Имајќи Метал ГлаваЖица Куп Метал

Крапот Риболов Ролна5000 RS со Екстра Слободни Гајтанот Cid : 5.2 : 1 Топката Имајќи : 5+1 BB Нето тежина : 402g Линија

започнетекрајотОпис : Линија Капацитет (mm / M) : 0.35500 0.40380 0.45300Cid : 4.2 : 1Карактеристики : Алуминиумска Легура

3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се п

Ултралесни Целосен Метал Алуминиум Поранешниот Мраз Тркала 60 Летаат Риболов Ролна Десно Лево Раце Рибо

Параметар опис : Тип : Врти РепортажитеМатеријал : Electroplated Метал + Фино Panited пластикаCid : 5.1 : 1.Топката Лежиш

Параметар опис : Модел Топката Лежишта Cid Тежина(g) Линија Капацитет(# / M) LJ1000 12+1 BB 5.2 : 1 215 #3 Транспарентна Л

Десно / Лево интерпроменливи се справи со7 Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да бр

Please wait...