0
clear
  • 20cm*7.4 cm Каубој Cowgirl Дома Родео Крстот Коњ Мода Винил Decal Автомобил Налепница Црна/Сребрена S6-2804
  • -20%
  • -20%
20cm*7.4 cm Каубој Cowgirl Дома Родео Крстот Коњ Мода Винил Decal Автомобил Налепница Црна/Сребрена S6-2804

20cm*7.4 cm Каубој Cowgirl Дома Родео Крстот Коњ Мода Винил Decal Автомобил Налепница Црна/Сребрена S6-2804

DEN 109.44
DEN 66.00

Достапност
Производот е достапен


20cm*7.4 cm Каубој Cowgirl Дома Родео Крстот Коњ Мода Винил Decal Автомобил Налепница Црна/Сребрена S6-2804 Примена на налепницата е многу лесно, земајќи само неколку минути.
Вашиот налепница има 3 делови :
Хартија Поддршка Налепница Јасно Трансфер Лента
1 Чистење на површината каде decal ќе биде инсталиран
2 Полека се отстранети хартија поддршка изработка на сигурни дека вашиот decal останува да се држат до јасно трансфер лента. Ако дел од вашиот decal лифтови со поддршка, притиснете на хартија поддршка назад против неа додека таа останува заглавен трансфер лента.
3 Откако вашиот decal е лупено далеку од поддршка, line up & позиција на вашата decal против површината на која што ќе се применува.
4 Користете кредитна картичка, squegee, или нешто слично, за да се изедначи надолу вашиот decal, што си сигурен дека тоа е сосема заглавени на површината.
5 Внимателно & Полека, отстранете трансфер лента од вашиот decal, изработка на сигурни дека вашиот decal е заглавен на површината. Ако видите дел од decal не ослободување од трансфер лента, притиснете го назад на површината и повторете го процесот.
Превозот : Не повеќе од 5 $ за испорака на логистика е Yan Вен .4 PX економски пакет (следење не е на располагање.) Повеќе од 5 долари може да избере Кина Пост регистрирани пакет (следење на располагање). Општи пристигнување време 15-60 дена Гаранција : 1.100% гаранции нови добра со добра состојба . 2. Ако не сте задоволни со вашиот објектот, ве Молиме контактирајте со нас пред да го оставите лош повратни информации или да направи проблем, што не е корисно и пријателски. 3. Враќање и промена е сега на располагање. Купувачот треба да се грижи врати превозот надомест. И ве молиме контактирајте со нас прво кога ќе сакате да го вратите или промена. 4.Ве молиме потврдете го доставува ПОБРЗО кога ќе го добиете вашиот парцела. Ако сè уште ништо не се врти додека проценето време ве молиме да ни побара продолжување на време : ) За Нас : 1.Ние ќе се фокусираме на автомобил налепници. Бидејќи фокус, па професионални

Кон својствата

Тип На Објект:
Налепници
Објектот Висина:
7.4cm
Пакување:
Не Се Пакувани
Модел:
Animal Моделот
Бренд Име:
YJZT
Име На Модел:
S6-2804
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Ширина:
20cm
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
Цртан филм
is_customized:
Yes
Објектот Должина:
0cm
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
Винил
боја:
црна/сребрена
Налепница:
автомобил налепница

Производи во категоријата

Aliauto Автомобил Стил Механички Gecko Смешни Автомобили Налепница Водоотпорен Додатоци за Фолксваген Голф 7

Автомобил задната врата Декорација Decal За "Опел" Опел Astra 1.6 3 D Хром Логото АмблемОпис : Материјал : absБоја :

ви благодаримеСе врати и враќање1 УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучув

Автомобил Стил 'Еверест" Пред Моторот Худ Логото 3 D Амблем Налепница за Еверест 2013 2014 2015 2016 Година Додато

Секој спор предизвикан од ова е неразумно Мулти Употреба за автомобили мотоцикли велосипеди, дома, прод

ПРЕДМЕТ : 2 PC Тебе страна мрачно графички Винил налепница за F150 crew кабина 2015 2016 2017 налепницаГОЛЕМИНА : да

Кожа Автомобил Стил Копче Покрие Случај За Hyundai I30 IX35 Киа Рио К2 K5 Sportage Форте Cerato Виткање Далечинскиот Клу

Дербито се погледне за патот : додадете карактеристична допир на вашето возило со ова специјално прилаг

16 X20 CM ЖИРАФА ГЛАВАТА ЛИЦЕ Винил Decals Личност Автомобил Налепници Мотоцикл Автомобилстил, S62013Примена на

Ние, исто така може да обезбеди изразат пост со ЕМС или DHL.Ве молиме НЕ остави негативни повратни информа

Почитувани купувачи, сликата е за повикување само, ве молиме да се измери вистинската големина, треба го

Според владеењето на Саудиска Арабија, лична карта е да мора да се направи царинење Логистика барањето

Please wait...