0
clear
  • 10pcs/пакет Прекрасна Животни Мачка Риба Розова Enaml ChamrsAlloy Лебди Pendant одговара Хривнија Накит Додатоци
  • -20%
  • -20%
10pcs/пакет Прекрасна Животни Мачка Риба Розова Enaml ChamrsAlloy Лебди Pendant одговара Хривнија Накит Додатоци

10pcs/пакет Прекрасна Животни Мачка Риба Розова Enaml ChamrsAlloy Лебди Pendant одговара Хривнија Накит Додатоци

DEN 172.32
DEN 146.00

Достапност
Производот е достапен


ОПИС
Количина : ќе добиете 10 компјутери / пакет Околу Големина : Приближно 10*36mm 22*28mm Главната Боја :
како на сликата прикажани Конверзија :
1 инч=25.4 mm=2.54 см 1mm=0.1 cm=0.0393 инчен Материјал :
Цинк Легура
6398195600994712 Топла Накит Канапи US $ 3.69 /пакет US $ 3.55 /пакет US $ 3.56 /парче US $ 11.50 /парче US $ 3.88 /пакет US $ 10.99 /пакет US $ 7.63 /парче US $ 0.80 /парче
6398195600994712 Топла Накит Канапи US $ 3.69 /пакет US $ 3.55 /пакет US $ 3.56 /парче US $ 11.50 /парче US $ 3.88 /пакет US $ 10.99 /пакет US $ 7.63 /парче US $ 0.80 /парче

Кон својствата

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
koraba
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
Храна И Пијалоци
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
Мачка Риба и

Производи во категоријата

Мојот пријател : Ви благодариме за посетата на нашата продавница, ние ви благодариме за вашето време1 : А

YUKAM Накит Копчиња Симпатична Мини Глеѓ Doughnut Слајд Шарм Чувар за Реверзибилна Нерѓосувачки Челик Мрежа Ч

Ако некој објект е пристигна скршени, ве молиме да направите фотографија за да ни покаже колку е објекто

Повод : Подарок / свадбена / партија / годишнина / Роденден / ДругиСтил : Европски и Американски СтилМатери

RONGQING 30pcs / многу Raccoon Шарм 29x19x1mm Симпатична Racoon Животинско Шарм за Изработка на НакитОбрнете Внимание На :

Подетални ИНФОРМАЦИИ Шарм големина : 12mm*21mmМатеријал : Цинк Легура, Екопријателски направени, nickle и да до

Реден Број : 50pcs / многуПредмет БР : 001524Објектот Matetials : Цинк ЛегураГлавната Боја : Анти бронзаОбјектот Гол

Плаќање1) Пред ставањето на вашата нарачка,ве молиме потврдете го цените и други детали со supplie2) ве Молим

Повод : Подарок / свадбена / партија / годишнина / Роденден / ДругиСтил : Европски и Американски СтилМатери

1pc 34*13mm Микро Отвори Поставување уроци CZ Шарм Pendant Конектори Фитинг Жените Diy Mens Ресни Плетенка Бразлетна

Повод : Подарок / свадбена / партија / годишнина / Роденден / ДругиСтил : Европски и Американски СтилМатери

Најголемиот ДЕЛ 30 коњ главата шарм / совршен за diy ѓердани, белегзии, обетки, и keychains..Најчесто поставува

Точка БР : S428Syle : Европската Sterling Silver ШармДупка Големина : 4.4 mmМатеријал : Вистински 925 Sterling SilverEvironmental Стан

Материјал : Кристал монистраголемина : 8 MMТежина : Околу 30gКоличина : 12piece / ТорбаСостојба : 100% Сосема Нов

RONGQING 100pcs / многу 14*8ММ риба антички легура шарм pendant Шарм одговара Нараквици & Ѓердани DIY НакитОбрнете Вни

Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат,ако тоа е скршен или оштетен,може д

Реден Број : 20pcs / многуПредмет БР : 001522Објектот Matetials : Цинк ЛегураГлавната Боја : Анти бронзаОбјектот Гол

30pcs Шарм пиштол цвет Pendant 31.3*19mm 2g Антички сребрен рачно изработени Накит Одлуки DIY Материјали Европската

Ве молиме имајте во предвид : 1.стоките ќе бидат испорачани преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail слобо

1lot =50pcsНие можеме да произведуваат според вашето барање,ве молиме контактирајте со нас ако било потребн

30pcs Мода Шарм приврзоци Антички Сребрен Алуминиум Цвет Приврзоци DIY Ѓердан Накит Наоди Одлуки 18x15mmКолич

2018 New Природни Ахат Ѓердан Pendant Моден Стил Pendant Калцедон Топката Подарок Бесплатен превозотголемина:ве

Реден Број : 30pcs / многуПредмет БР : 001514Објектот Matetials : Цинк ЛегураГлавната Боја : Анти бронзаОбјектот Гол

100% од Нерѓосувачки Челик постигнат , Двете страни Огледало Полиранако ново производство , треба една не

Мојот пријател : Ви благодариме за посетата на нашата продавница, ние ви благодариме за вашето време1 : А

100% од Нерѓосувачки Челик постигнат , Двете страни Огледало Полиранако ново производство , треба една не

Материјал Кубни Циркони / Бакар Боја на Злато / Сребрена / Розово Злато / Пиштол Црна Големина За 11mm(ш

МатеријалМеталГолемина11*45.5 mmДупка со големина2mmБојаАнтичкиот злато ,антички бронза ,антички сребренКо

Please wait...