0
clear
  • 16models Слушалка Звучникот за Iphone 4 и 4s 5 5s за Xiaomi 1 1S 2A Hongmi 1 1S Забелешка за Nokia E71 N71 N73 N85 HTC 816
  • -20%
  • -20%
16models Слушалка Звучникот за Iphone 4 и 4s 5 5s за Xiaomi 1 1S 2A Hongmi 1 1S Забелешка за Nokia E71 N71 N73 N85 HTC 816

16models Слушалка Звучникот за Iphone 4 и 4s 5 5s за Xiaomi 1 1S 2A Hongmi 1 1S Забелешка за Nokia E71 N71 N73 N85 HTC 816

DEN 604.80
DEN 484.00

Достапност
Производот е достапен

Добредојдовте на нашата продавница. Пред да нарачате : ве Молиме проверете слики внимателно пред да ги купите. Како враќање поштенски трошоци за погрешна купување се на купувачи трошок. Превозот : цел ќе биде предаден во 1-2 работни дена откако ќе се плати. Пристигнување време : 15-60days во зависност од Пост Услуга во вашата земја. По-продажбата на Услугата : Доколку имате било каков проблем за цел,контактирајте со нас да се реши тоа на работа на време.
З.Т.-6 26 59 94 4 15 24 27 14 22 65 80 8 20 25 31

Кон својствата

боја:
12models 24pcs, 12models 36pcs, 12models 60pcs, 12models 120pcs
Компатибилен Бренд:
BlackBerry,HTC,Apple iPhone,Nokia
дизајн:
Бар
Број На Модел На:
К-З.Т.-1

Производи во категоријата

MI3 4 5 7 9 1018 20 Добредојдовте на нашата продавница Пред да нарачате : ве Молиме проверете слики внимателно п

Оригинални Нови За Sony Xperia Z5 / Z5 Компактен / Z5 Премиум Назад Задна Камера Flex Кабел Замена на делови100% ориги

Потсетување : 1 Информации за производот доаѓа од интернет, но нашите слики се реални, ние ќе брод вашата

За Cubot Диносаурус Приклучете USB Приклучок за Полнење Порта Flex Кабел USB Конектор Приклучок Flex Кабел Делов

1pcs Оригинални тестирани Големата Задна камера Назад & малите пред се Соочуваат со Камера Flex Кабел Модул

Ако овој објект е неисправен по приемот, клиентот има до 7days од денот на приемот за размена на нова (Купув

Оригиналниот јачина на глас нагоре / надолу + моќ / на копчето flex кабел FPC за bluboo myay max паметен мобилен теле

Висок Квалитет на Полнење Flex Кабел За i Phone 6 Плус 6 S Плус 7 7 Плус USB Полнач Порта Dock Конектор Со Микрофон Flex

Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,н

1 BUC ОЕМ Отпечаток Home Копчето Flex Кабел за Галакси S8 G950 / S8 Плус G955Детали за производот : 1 Тестирани пред пр

Ве молиме да испраќате слики и контактирајте со нас4 Ние сме откриен производ се добро , а потоа се испра

1 PCS За Xiaomi Redmi 4 Про Приклучете USB Приклучок за Полнење Порта Flex Кабел USB Конектор Приклучок за Поправка Де

B) преговара за враќање на средствата Ве молиме да испраќате слики и контактирајте со нас3.4) Тестирани пр

Оригиналната За Apple i Pad Mini 1 / 2 / 3 Висок Квалитет Страна Копчето Поставите Копчето + 2x Јачина на звук Копче

30 PCS / Многу За Леново P70 Приклучете го Конекторот на Полначот на Одборот Полнење преку USB Порт Flex КабелПо

Оригиналниот Користи Вибрации Мото За Bluboo Маја Max MTK6750 6.0" FHD 1280*720 Бесплатен ПревозотЗа Драги КупувачотСи

10 PCS / Многу Микро Usb Полнење Dock Приклучок Џек Plug Порта За Samsung Табот 4 8.0 T531 T530 T331c T321 T330 T320 Полнење Конектор

10pcs / многу Оригинален за полнење за Motorola Мото G3 XT1055 XT1050 dual SIM Картичка Читателот Micro SD Носителот Конектор

Ние се посвети за да се обезбедипрофесионална и висок квалитет на телефонот делови за вас.Детали за про

Ние се посвети за да се обезбедипрофесионална и висок квалитет на телефонот делови за вас.Детали за про

Please wait...