0
clear
  • Слободен Испорака на Високо Квалитетни 110LM/W 600mm 15W Суспендирани LED Линеарна Светла со бесење кабелот за PC>0.9 3 Години Гаранција 24pcs/многу
  • -20%
  • -20%
Слободен Испорака на Високо Квалитетни 110LM/W 600mm 15W Суспендирани LED Линеарна Светла со бесење кабелот за PC>0.9 3 Години Гаранција 24pcs/многу

Слободен Испорака на Високо Квалитетни 110LM/W 600mm 15W Суспендирани LED Линеарна Светла со бесење кабелот за PC>0.9 3 Години

DEN 28656.00

Достапност
Производот е достапен

Големина : 600mm (на чекање кабел и конекторот е вклучена) Моќност : 15 W LED Type : SMD 2835 60pcs Осветленост : 1680lm Боја : топло бела (2800-3200 K) природни бела (4000-4600k) студено бело (6000-6500k) Рендерирање Индекс : >80 Приказ Агол : 110° LED S Оперативни Живот : 50000 Часа Материјал : Алуминиумски+PC Карактеристики Висока осветленост SMD LED,НЕ Инфрацрвена,УВ,Меркур polution. 60% на заштеда на Енергија, во споредба со конвенционалните флуоресцентни цевки, 50000 H животниот век, Алуминиум со КОМПЈУТЕР изградба не потенцијален ризик од скршени за транспорт. Солиден извор на светлина,без потенцијален ризик да исчезнат боја за осветлување. Оптички PC diffuser со млеко за опција,осветлување удобно. Топло/чисто/кул бело сите avialble со висок CRI
Брз одговор,без треперење и заслепуваат

Кон својствата

Емитуваат Боја:
природните бела, топло бела, ладно бела
боја:
сребро домување, бела домување
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Бар Светла
Гаранција:
3 години
сертификација:
CE,RoHS
Wattage:
15w
Тело Материјал:
Алуминиум
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
YLLNL--60
Карактеристики:
Елоксирани Сребро.
Должина:
60cm
Употреба:
Пејзаж Осветлување
База Тип:
Оптоварување
Е dimmable:
No
Бренд Име:
YANGMIN
Напон:
85-265V
Употреба:
Индустриски
Ширина:
7cm
is_customized:
Yes
Гаранција:
3 Години
Тело Материјал:
Алуминиум+PC
Тип На Објект:
led линеарна светлина
Употреба:
Пејзаж Осветлување
време на испорака:
3 дена
ПОВРШИНА:
Елоксирани Сребро.
Должина:
0.6 M
Вати:
15w

Производи во категоријата

10 X 1 M Групи / Многу T тип Елоксирани сребро led канал за 5630 led лента и led алуминиум ритам 1 M за плафон или на ѕ

led алуминиумски профил за led лента спецификација2500mm X25mm X7mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за L

До 2015 Ново! 36 LED цврсти лента светлина 5050 SMD LED Лента Светлина RGB Неводоотпорен 12 V LED Цврсти Лента 50cm Ѕид Св

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X17.9mm X5.7mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени з

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X17mm X7mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за L

3.3 Ft / 1 M 10 Парчиња Јасно ПРЕДВОДЕНА од Алуминиумски Профил У Облик 12mm Алуминиум LED Канал Систем за 5050 3528 LED

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mmx30mmx30mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за LE

Производот се покажеПроизводи апликации : 50 X1 M Групи / Многу 6063 алуминиум предводена од алуминиумски пр

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X17mm X7mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за L

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X25mm X7mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за L

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X56.7mm X8.5mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени з

72 Leds LED цврсти лента 1m Неводоотпорен IP22 12 V LED лента Светлина 5630 SMD бела / топло бела led цврсти алуминиумска

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X22mm X6mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за L

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X25mm X7mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за L

++++Опис+++ Карактеристики : 1.100% Сосема Нов 2 .Супер светло 8520 MD врвот ЛЕР, висок интензитет и сигурност...

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X18mm X8mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за L

Please wait...