0
clear
  • AMUMIU Накит Мажите Хривнија Кубанската линкови и синџири Нерѓосувачки Челик Хривнија за Закачам Машки Додаток на Големо HZB126
  • -20%
  • -20%
AMUMIU Накит Мажите Хривнија Кубанската линкови и синџири Нерѓосувачки Челик Хривнија за Закачам Машки Додаток на Големо HZB126

AMUMIU Накит Мажите Хривнија Кубанската линкови и синџири Нерѓосувачки Челик Хривнија за Закачам Машки Додаток на Големо HZB126

DEN 114.72
DEN 109.00

Достапност
Производот е достапен


ИМЕ на ПРОИЗВОД : Мода Нерѓосувачки Челик Хривнија МАТЕРИЈАЛ : не ' Рѓосувачки челик со Ширина : 6mm Должина : 16-25.5 cm Тежина : 15gram
PS : Кутија, цвеќиња,позадина, само пука реквизити.

Кон својствата

Должина:
16cm, 18cm, 20cm, 22cm, 24cm, 25.5cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Затворач Тип:
Hummer
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Број На Модел На:
HZB126
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Бренд Име:
AMUMIU
Поставување Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Стил:
Моден
квалитет:
Врвот
боја:
Сребро Злато Црна
Ширина:
6mm

Производи во категоријата

Материјал : Сребро,Должина : 20cmshiping од КинаПакет : opp кесиНе мин цел, место на потекло : Кина;Ние ќе брод ваш

превозот информации : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail Кина пост воздух поштата нормално ќе се

Здраво, Добредојдовте на нашата продавница! Материјал : CZ циркони,Бакар Метална Боја : роза Злато / Пишт

Опис на производот ID : 6996Име : Мода 100% 925 Sterling Silver Хривнија за Жени, Свадба, Роденден Накит Материјал : 925 Ster

ANGELCZ Луксузни Квалитет на Природен МултиБоја Камења 925 Сребрен Влакно Хривнија За Жени Овална Намали Ви

100% Сосема НовСтил : Мода Хривнија НакитМатеријал : Животната средина Цинк легура на Злато во Боја, Stellux А

100% Сосема Нов И Висок КвалитетМатеријал : Алуминиум / кожаБоја : ЦрнаГолемина : 21cm*1.5 cmСтил : Модерен, Убав

превозот информации : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail Кина пост воздух поштата нормално ќе се

Бренд : GOKADIMAОбјектот Tyle : ХривнијаМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликГолемина : 21cm*10ммТежина : 31g / pc (прибл.)При

Димензии : должина 21cm Ширина 0.6 cm Тежина : околу 18.8 g Метал тип : Бакар Материјал : Sliver Позлатен ПРОИЗВОДОТ

1.ние го прифатат плаќање преку Зачувам услуга2.ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.1.Н

100% Сосема Нов и Висок КвалитетMulticolor Кристал Круг Турција уроци Хривнија за Жени Мажи Прилагодливи Слај

1.Позлата : ЕкоПријателски Позлата , Доведе Слободни ,Никел Слободни,Camiun Слободни.На позлата ќе не оцрни

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА Qingmos Природни 1215mm Розова Biwa Бисер Нараквици за Жени со Круг Зелена П

Здраво, Добредојдовте на нашата продавница! Материјал : CZ циркони,Бакар Метална Боја : како на сл Количин

Должина : 18cm+extend5cm Тежина : околу 7.3 g Материјал : Кристал & Бакар со Sliver Позлатен Наслов : 925 Накит DIY Црвено R

Please wait...