0
clear
  • Виолетова Ѕвезда Милениче Птица Папагал Природни Слама Ткаат Залак Играчки Џвакање Играчки Птица Искачи Замав Виси Играчка Кафез Pendant Оркестарот Милениче Материј
  • -20%
  • -20%
Виолетова Ѕвезда Милениче Птица Папагал Природни Слама Ткаат Залак Играчки Џвакање Играчки Птица Искачи Замав Виси Играчка Кафез Pendant Оркестарот Милениче Материј

Виолетова Ѕвезда Милениче Птица Папагал Природни Слама Ткаат Залак Играчки Џвакање Играчки Птица Искачи Замав Виси Играчка Кафез

DEN 570.24
DEN 428.00

Достапност
Производот е достапен


Виолетова Ѕвезда Милениче Птица Папагал Природни Слама Ткаат Залак Играчки Џвакање Играчки Птица Искачи Замав Виси Играчка Кафез Pendant Оркестарот Милениче Материјали
Опис
Материјал : Дрво блокови и Природни слама
Кол со мали димензии : 15cm/5.90"
Кол на larege големина : 20cm/7.87"
Боја : Како на сликата
Пакет : 1 Pcs/пакет
100% сосема нов и висок квалитет.
Висок квалитет и добра цена за вас.
Напомена :
1.Бојата може многу малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следат,
2.Големината однесуваат на детален опис.Прирачник мерења на локации,може да биде постои мала грешка.
Детали шоу

Кон својствата

Тип:
Птици
Бренд Име:
Виолетова ѕвезда
Материјал:
Слама
Пакет:
safe пакет
боја:
како Слика
Акции:
Yes
Име:
Папагалот слама гризе играчки

Производи во категоријата

Материјал : Метални + ПластикаГолемина(L) X(W) X(H) : Appr 12cm X11.5cm X7.5cm / 4.72"X4.53"X2.95"Пакет се вклучени : 1 buc X Папагал и

100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Висок квалитет на материјалите Папагалот, исто така, тре

Виолетова Ѕвезда Големи Папагал Милениче Шарени Дрво Џвакање Блокови Папагал Кафез Pendant Оркестарот Macaw

Оваа играчка со бел прстен може да се спушти слушалката за качување, гризе и декорација, и да ги задоволи

Виолетова Ѕвезда Птица Папагал Замав Perches Акрилик Огледало Стои Багажник Бар Птичји Кафез Pendant Оркестар

Карактеристики : Совршена големина за Parrotlets, Parakeets, Cockatiels и Lovebirds.Оваа голема играчка е направен од vegetabled

Виолетова Ѕвезда Милениче Птица Мали Средината Папагал Акрилик Замав По Скалите Кафез Од Суштинско Зна

ОписМатеријал : PasticДолжина : 23.5 cm / 9.25"Кол на топката : 9cm / 3.54"Кол на пан : 15cm / 5.9"Пакет : 1 Pcs / пакет1.100% сосема

Папагалот Играчка Стојат Милениче птици Преносни папагал стојат канцеларија биро, стојат обука Папага

Почитувани купувачи, Нашата продавница отвори На 1 Март 2018, ние сме подготвени 96pcs ЕУ Приклучоци како под

Папагалот Милениче Птица Macaw Виси Џвакање Играчка Ѕвона Дрво Блокови Замав ШарениОпис : Донесува природ

100% сосема нов и висок квалитет Вовед : Не само човечки и домашни миленици треба играчки,но птици треба то

Домашно Милениче Птица Папагал Среќен Колиба Памук Гнездо Стојат Бар Кафез Птица Шатори Играчка Суспен

PA0007214Спецификација : Б ранд новиМатеријал : Loofah Сунѓерот И ЛозовиДимензија : Прибл 20720cmТежина : Околу 60gНа

Име : Хранењето Топка ( Папагал Играчка )Боја : Бела, Сина, ЗеленаДимензии : Дијаметар 9.1 cmТежина ( Вклучува

12.5*7cm Metal Pet Птица Бел Играчки Џвакање Папагал Измамник Виси Замав Кафез Играчка За Cockatiel Parakeet Милениче Пт

Please wait...