0
clear
  • Моден Гроздобер Ретро Пчела Браун Кристал Кристал Инсекти Brooch Pin Партија Накит Жена Брошеви 6608
  • -20%
  • -20%
Моден Гроздобер Ретро Пчела Браун Кристал Кристал Инсекти Brooch Pin Партија Накит Жена Брошеви 6608

Моден Гроздобер Ретро Пчела Браун Кристал Кристал Инсекти Brooch Pin Партија Накит Жена Брошеви 6608

DEN 526.56

Достапност
Производот е достапен


Опис Пчела Брошеви Материјали Легури,Кристали Метал Злато позлатен Боја ве молиме видете слика ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на страницата фото и вистинскиот објект. Мерки 3.94" X 2.36 " 10cm X6 cm Состојба Сосема Нова Белешка прекрасен подарок кутија опфатени, подготвени за Подарок (на Големо не вклучуваат подарок кутија)
Превозот Време I. Сите нарачки ќе бидат испратени од страна на најголемиот Дел Воздух Mail за Хонгконг Пост рок од 2 дена по расчисти исплата.(Ние обично ќе го испрати во рок од 24 часа).Ако сакате да одберете други пошта(ќе го плаќаат екстра превозот доплата) ,ве молиме контактирајте ме пред да ја платите вашата сметка.
II. Услугата За E-Mail : Mail Услугата Време На Испорака
(Работен ден) Следење на Број на Кодови e Packet испораката од страна на USPS 7-12(Само во САД) Да Не биде повеќе од 2 Kg најголемиот Дел Регистрирани Воздух Mail за Хонгконг Пост 15-20(велика БРИТАНИЈА,CA) Да Не биде повеќе од 2 Kg најголемиот Дел Воздух Mail за Хонгконг Пост 15 до 20 Никој во Светот Fed Ex и DHL 4-7(да се САД,велика БРИТАНИЈА,CA) Да Europe Express 5-14(да се САД,велика БРИТАНИЈА,CA) Да Само за Европа
Забелешка : за време на Испорака ќе трае подолго време(зависи од локацијата) на други земји(како што се пратката да Италија и Бразил ќе се земе 40 до 45 дена ). Достава на пошта се предмет да го одложи за време на фестивалите.Ако ви се јави итна потреба од тоа,ние ви советуваме да одберете Експрес сервис на бродот.
III. Ние ќе го испратите вашиот пакет на вашиот PP адреса,ве Молиме да се провери пред да се провери.
IV.Ве молиме контактирајте ме ако вашиот не прими во 30 дена( Италија и Бразил е 45 дена),јас ќе ви одговори во рок од 24 часа. Известување Известување за Britainic Купувачот I. Од крајот на јули 2011 година, Британскиот Царинската ја засили својата увозот од Кина парцела инспекција напори, на парцела од Кина да се спроведе 100% проверка . Ако вашиот пакет е вредност над 15 GBP, ќе плати неколку даночни/custom е можно. Доколку купите повеќе од 10 објекти во исто време , јас ве советуваме не треба подарок кутија за секоја од нив,можете да заштедите на превозот и пакетот како изгледаат помали,можеби ќе можете да зачувате некои даночни и обичај. Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте ме. II. Ве молиме не го напушти 1 или 2 НСД или Неутрален Повратни информации со нас,Тоа е многу важно за нас .

Кон својствата

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Инсекти
Материјал:
Кристал
Број На Модел На:
8806608
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Бренд Име:
Невестата Се Зборува
Брошеви Тип:
Брошеви

Производи во категоријата

Нова трговија на Големо Brooch 5 Pcs / Многу Цвет Brooch Мажите Ткаенина Brooch Pin Lapel Игли За ЖениБоја Referance : Од Q1Q18...

БЕЛЕШКИ : ! Ние usurally има неколку многу во акции, ако е надвор од акциите, pls се прошири уште 10 дена за нас ор

Моден Tassel Брошеви за Жените 2017 Бренд за Накит Нов Дизајн Персоналните Иглички и Брошеви трговија на Гол

Напомена : 1.Ве молиме додадете сите предмети во еден ред,благодарам 2.Руски пријатели,ве Молиме оставете

Објектот Голем Пад кристал Brooch,pin Материјали Легури,Кристали Метал Platinum Позлатен Виолетова Боја ве Моли

925 Silver инкрустирани убавина борови diopside привезоци, брошеви двојна може да се погледне We Chat регрутира нов

Околија du produit : 3 парчиња Бесплатен превозот Метал бизнис мажите brooch Забава Брод brooch јака тока KLJ1382голем

За Маса ред, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со НАС за повеќе попуст.Ние, исто така, ја прифати

За САД , Канада , Мексико ,Цел>120dhl / федекс бесплатен превозотЗа Австралија,велика БРИТАНИЈА,Ирска,Франци

Детални СликиКомпанијата ИнформацииБесплатен Примерок Во 10 ДенаИстрага сега и ако имаме инвентар може

100pcs / многу бесплатен превозот злато на ѕвонење домот сино пеперутка кристал пеперутка брошеви игли, жи

[додатоци] тип : брошеви, игли, brooch[материјал] : комерцијална легури,[површински третман] : sliver позлата[теж

Добредојдовте на нашата продавница на aliexpress Висок квалитет и Чесност е нашата начелоC456 Птица Форма Бро

Добредојдовте на нашата продавница на aliexpress Висок квалитет и Чесност е нашата начелоC101798 Пеперутка фор

Трговија на големо и пад на превозот За промет на големо над $200,ќе им понуди попуст или слободни изразат

Информации : Mainstone : Кристал Материјал : Антички Злато Позлатен Allo Еколошки Стандард : Олово, Никел, Кадми

Легура Brooch Висок Квалитет Во ЕУ & О & САД Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Цинк Легура Големина : 3.5*3.5 CM

Добредојдовте на нашата продавница на aliexpress Висок квалитет и Чесност е нашата начелоC101818 Цвет Форма Бро

1.Микро Отвори CZ Накит Шарм Часовник Pin Brooche За Жените Свадба Мода Bijouterie Занает Бакар Brooche За Жените DIY Нак

Исклучителен Дизајн Був Дама Стои на Гранка Жените е Кристално BroochПовратни информации и Повратни инфор

Тибетската Terrier брошеви е рачно изработени брошеви,тоа е мода накит Моден накит ќе се надополнуваат еде

За НАСЗапочнавме нашиот накит снабдување бизнис во 2001 година , кога имаше само 2 членови во нашиот тим...

Please wait...