0
clear
  • Жешка ! Нови Пристигнувањето EP05 3,5 мм Цртан филм Слушалки За Xiaomi iphone Слушалки Dj приклучок за Слушалки За Паметен Телефон компјутер Со Микрофон
  • -20%
  • -20%
Жешка ! Нови Пристигнувањето EP05 3,5 мм Цртан филм Слушалки За Xiaomi iphone Слушалки Dj приклучок за Слушалки За Паметен Телефон компјутер Со Микрофон

Жешка ! Нови Пристигнувањето EP05 3,5 мм Цртан филм Слушалки За Xiaomi iphone Слушалки Dj приклучок за Слушалки За Паметен Телефон

DEN 623.52

Достапност
Производот е достапен


Жешка ! Нови Пристигнувањето 3,5 мм Цртан филм Слушалка Розова Слушалки Dj приклучок за Слушалки За Девојки Деца Со Микрофон Висок Квалитет број на Модел : EP05 Пакет : Yes 1) Диџеј сетови 2) Користење : за : компјутер , КОМПЈУТЕР ,за iphone 5s , за samsung , за iphone 6 , xiaomi , huawei ,lg и сл сите со 3.5 мм аудио приклучок . 3) Функцијата : Музика и calling 4) Фреквенциски опсег : 20 Hz-20 KHZ 5) Комуникација : wired 6) Отпорност : 32 7) Чувствителност : 110±3d B 8) Кабел должина : околу 1.2 m 9) Звук : многу добар 10) Микрофон : да
- ЗА ИСПОРАКА
1) превозот во Светот ( освен некои земји )
2) Цел обработени во 2-7 работни денови по плаќање verfication
3) Ние само брод да се потврди цел адреса , вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот addresss .
4) Услугата транзит време се управуваат од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците . Транзит време може да се Разликува ,
особено за време на сезона .
5) време на Испорака за 20-60 работни дена. Некоја земја може да го одложи 1-2 недели. ако не сте't receive your предмети
ве молиме контактирајте со нас , ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас наскоро .
- ЗА ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ
Ако не сте задоволни со нашите производи , од било која причина, ние се надеваме дека може да контактирате со нас веднаш .
Ние ќе го реши проблемот побрзо , или веднаш да го замени предметот или да ви даде надоместок . Тоа 's толку едноставно .
- ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
1) Ако не сте задоволни со вашата нарачка, поради некоја причина, да ги споделите со нас. Ние веднаш ќе го замени предметот или да ви даде надоместок . Тоа 's тоа е толку едноставно!
Превозот и ракувањето со обвиненија не се враќа.
2) товарни за испратите назад и повторно да ја прати треба да се плати од страна на купувачот.
3) За ваша заштита, ве молиме осигуреното вашиот пакет.

Кон својствата

Зачестеност Одговор Опсег:
20-2000Hz
Функција:
За Мобилен Телефон,За Рутински канцелариска Работа,Заеднички приклучок за Слушалки,Микрофон,Гласовна контрола,Поддржува музика за Видео Игра,Поништување Бучава
Поддршка СТАН:
No
Времето на пазарот:
2016 година
Конектори:
3.5 mm
Поддршка Apt-x:
No
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Линија Должина:
1.2 m
Vocalism Принцип:
Динамичен
Чувствителност:
110±3dB
Приклучок Тип:
Линија Тип
Број На Модел На:
EP05
Стил:
Headband
Безжичен:
No
Активен Бучава Отказ:
Yes
Безжична Тип:
Никој
Контрола На Јачина На Звук:
No
Водоотпорен:
No
комуникација:
Жичен
Со Микрофон:
Yes
Контрола На Копчето:
Yes
Отпорот:
32Ω
Пакет:
Yes
Употреба:
компјутер
Конектори:
3.5 mm
Connectors1:
ПОМОШЕН

Производи во категоријата

Опис : Предмет тип : Деца Главата Монтирани СлушалкиПриклучокот дијаметар : 3.5 mmПриклучок тип : директно

1 Метал Слушалки,3.5 мм ПОМОШЕН Слушалка,Слушалки Со Микрофон 2 На исти бои на 2 Парчиња Слушалки За Еден Па

Silent Disco целосен систем со led трепка светлина1 Совршен систем за Партија, Дома, во Училиште, на Работа и AV...

GORSUN 781 Hi Fi Слушалки Стерео Опкружен Слушалки 3,5 мм Слушалки Количка со Микрофон за Сите Телефон Компјуте

Професионални Philips SHP9500 Слушалки со Активен Бучава Поништување на 3 метри долга HIFI слушалки за Xiaomi MP3 Офи

3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се п

2) потребно е околу 25~41 дена (во Русија).5)ве Молиме да се пријавите во рок од 3 дена и се врати на нас во рок

Јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? А : Здраво, ви благод

За Shure SE535 SE215 ie8 ie80 Надградба MMCX Кабли Метал Црна Пресврт Слушалка Кабел Hi Fi Слушалка Жица за iphone xiaomi Samsung1*

000 Hz Напојување на слушалки : 2*ААА батерииНапојување за предавателот : DC12 V адаптер за снабдување со енер

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА!FREEBOSS HF2010 HiFi ПолуОтворен во Текотуво Headband HeadponesЗАБЕЛЕШКИ за УКРАИНА

Silent Disco се натпреваруваат систем1 Совршен систем за Партија, Дома, во Училиште, на Работа и AV 2.Брза конекц

Plsмејл мене за детали.Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни нудат со пре

КарактеристикиЗвуците се јасни и прецизни, enveloping вас во играта е амбиентот.Лесна суспензија на изградб

Silent Disco целосен систем1 Совршен систем за Партија, Дома, во Училиште, на Работа и AV 2.Брза конекција со ТВ,

Silent Disco целосен систем со led трепка светлина1 Совршен систем за Партија, Дома, во Училиште, на Работа и AV...

Предмети Ќе Биде Предаден Во Рок Од 17 Дена Откако Ќе Ја Потврдите Вашата Исплата Одговарање на повици и

Слушалки Слушалките Гејмер 2.2 M жичен Гејмерски Слушалки Слушалките Pc Гејмер 7.1 dj Бучава Поништување на

Answer : ___________________________ Note : 1 Предавателот го поврзете само со 1 музика извор.2) потребно е околу 25~41 дена (во Р

Пријателски СоветиЗдраво, пријател:Добредојдовте на нашата продавница Има нешто треба да се напомене

Ве молиме бидете сигурни дека вашиот уред има IR пренесување на функцијата пред да се купи!1) Инфрацрвени

DOITOP Професионални Стерео Слушалки Со Микрофон Слушалка Жичен Музички приклучок за Слушалки За Компјут

Caldecott Слушалки fone де ouvido PC Игри слушалки auriculares audifonos Стерео Слушалки Со Микрофон за iphone 7 Samsung mp3​За Плаќа

Silent Disco целосен систем со led трепка светлина1 Совршен систем за Партија, Дома, во Училиште, на Работа и AV...

Висок Квалитет, Класични ретро 3,5 мм Удобност телефонска Слушалка Мини Микрофон Звучник Телефонски Пов

100% ОРИГИНАЛНИG2000 Стерео Слушалка Гејмерски Слушалки Длабок Бас со Микрофон ПРЕДВОДЕНА од Бучава Поништ

Please wait...