0
clear
  • 100 Риболов PELine Црвена/Зелена/Сива/Жолта/Сина плетенка риболов линија достапни 6LB-100LB ЈП Линија Зелен Пакет
  • -20%
  • -20%
100 Риболов PELine Црвена/Зелена/Сива/Жолта/Сина плетенка риболов линија достапни 6LB-100LB ЈП Линија Зелен Пакет

100 Риболов PELine Црвена/Зелена/Сива/Жолта/Сина плетенка риболов линија достапни 6LB-100LB ЈП Линија Зелен Пакет

DEN 151.20
DEN 122.00

Достапност
Производот е достапен


100 Риболов PELine Нов Бренд Црвена/Зелена/Сива/Жолта/Сина плетенка риболов линија достапни 6 LB-100 LB ЈП Линија Зелен Пакет
Материјал : PE,
Технологија : 4 серии
Боја : Црвена/ Зелена/ Сива/ Жолта/ Сина
Дијаметар : 0.1 mm-0.5 mm
0.8 Риболов линија дијаметар 0.14 мм, влечење на сила (LB) 10, влечење на сила (KG) 4.5
3.0 Риболов линија дијаметар 0.3 mm, влечење на сила (LB) 35, влечење на сила (KG) 15.8
8.0 Риболов линија дијаметар 0.5 mm, влечење на сила (LB) 80, влечење на сила (KG) 36.2

Кон својствата

Линија Број:
0.8, 3.0, 8.0
категорија:
Серијата
Бренд Име:
MAXIMUMCATCH
Материјал:
Плетенка Жица
Позиција:
Резервоар Езерцето,Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Крак
Со Скала или Не:
No
Со Владетел или Не:
No
Обликот:
Ниво
Пловни Карактеристика:
Потоне Совет Лебдат Линија
Број На Модел На:
YZ97
Метри:
100

Производи во категоријата

100 Супер Силни Најлон Риболов Линија 6.240.8 LB Monofilament Јапонија Linha Де Pesca Tresse Peche Јапонски Крап Линии се Справ

Maximumcatch 12 FT / 13 FT Tenkara Летаат Линија Со Дрвени Линија Држач за Полнење Плетенка Tenkara Летаат Риболов ЛинијаЛ

Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате Купувачите можат да поднесат барање за замена во р

Goture 100 / 109 Yards Летаат Риболов Поддршка Линија 8 Насоки 20 LB Dacron Плетенка Линија Портокал / Жолта / Бела / Дво

Должина : 15cm 7kg 24pcs;23cm 10kg 24pcs;30cm 13kg 24pcsУпотреба Предмет : риболов на сом,weever,пастрмка,snakehead,мандарина риба ит

Ткаени риболов линија различно обоени риболов линија 4 серија 300 МИЛИОНИ нови ЈП риболов линијаПакување

300 Метри Мов зелена 8 Strands јп супер силен риболов линија : Јп плетенка риболов линија : Имаат добар шопинг

Основни информации : Бои : Бела / Сива / Зелена / Жолта / Сина / ПортокалМатеријал : PEТип : Плетенка риболов л

8817052462628354 Продавница препорачува парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче пар

Почитувани купувачот ,ви Благодариме за доаѓање до нашата продавница Никогаш не сум имал таква ниска це

Пакет Листа : 1 Парчиња 500 M Најлон Риболов ЛинијаСила Тест Опсег(LB) : 235 LB Сила Тест Опсег(KG) : 0.9015.8 KG Дијамет

10 M Најлон Опфатени 1x7 Насоки Нерѓосувачки Челик Риболов Жица Трага100% Сосема нов и висок квалитет1x7 Насо

i Lure Fluorocarbon Риболов Линија 150m 3 Бои Летаат Риболов Линија Fluorocarbon Линија Летаат Линија Лебди Риболов Жица

20pcs Жица Трага Лидер Екипаж 2 Арм Риболов Апаратури се Справи со Намамат Вртливата Нерѓосувачки Челик 12cm

Goture Јасно Најлон Летаат Риболов Заострените Лидер Линија Со Рака Држел Циклус Големина 0 X7 X За Пастрмка

Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате било каков проблем со нарачката.С

Frwanf 1500 M Плетенка Риболов Линија 8 Влакно 15 LB Тест Црна 200 LB Saltwater Слатководни Подводни Hungting Риболов Линии

Напомена : 1 Имаме manykinds производи, доколку имате посебни барања, можете да контактирате со Trademanager / email...

Почитувани купувачот ,ви Благодариме за доаѓање до нашата продавница Никогаш не сум имал таква ниска це

Sougayilang 30cm 60pcs Риболов Линија за Води Челик Риболов Жица Риболов Кабелот Јаже Риболов Лидер Трага Линии Ф

Летаат Линија WF 1 / 2 / 34 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 F Тежина Напред Лебди Портокал Летаат Риболов Линија со 2 Заварени Цикл

Please wait...