0
clear
  • Проектор Светлина во Тунелот / флуо цевки за NEC проектор NP-V260W+ NP-V300X+ NP-V311X+ ,проектор делови
  • -20%
  • -20%
Проектор Светлина во Тунелот / флуо цевки за NEC проектор NP-V260W+ NP-V300X+ NP-V311X+ ,проектор делови

Проектор Светлина во Тунелот / флуо цевки за NEC проектор NP-V260W+ NP-V300X+ NP-V311X+ ,проектор делови

DEN 1440.00

Достапност
Производот е достапен

8 CM
Внатрешен дијаметар : 2.Ние ќе услуги со ажурирани превозот цена, како по ваше барање. Ако curiers или поштата со следење на број. По добивање на врати објект, ние ќе рефундирање на клиент на објектот цена ( со исклучок на трошоците за превозот до и од )
Повратни информации
Повратни информации е со појадок за шампион.
Проектор Светлина во Тунелот / флуо цевки за NEC проектор NP-V260 W+ NP-V300 X+ NP-V311 X+
,проектор делови
Надворешен дијаметар : 2. Ние ќе или замена или рефундирање по receupt на неисправни објект. Ви благодариме!.
3 : Обезбедување на брендот проектор додатоци ( напојување , LCD, боја тркала , закачалка , DMD чипови, итн. Pls контактирате директно ако ви треба други побрзо превозот начин . Стоките ќе бидат испорачани во рок од 3 работни дена по потврдена исплатата. ние не сметаат дека со овој превозот метод како "изгубени" за 30 дена,ве молиме да ги прашате нашите клиент сервер пред да се одржи редот за други посебни превозот начини,однапред ви благодариме. Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации за нас услуга. ако не можете да следење на вашиот пакет , ве молиме да не грижете се, и се надевам дека ќе може да го разбере. Така, задоволни сме да им понуди на нашите купувачот задоволство.6 CM
Забелешка : Некои сликата е само за да се однесуваат . Следново е проценето време на испорака за различни превозот начин. Б efore купување,ве молиме, проверете ги информациите и нашите слики, ако е сите на ист со вашиот стар еден! Исто така можете да го испратите вашиот стар производ слика и големина за нас ,се надеваме дека ќе може да се купи точниот производ! Ви благодариме !! Нашата главна следниве бизнис :
1 : трговија на Големо продажба на различни оригинални проектор светилки сијалица, и алтернатива , за да се обезбеди квалитет
2 : трговија на Големо продажба на големо бренд проектор далечински управувач.
Plz контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации , ние ќе работиме со вас да го реши секој проблем. и превозот од Кина пост воздух mail пораката може да ги преземе 1~од 1,5 месец за да го добијат. Па ние може да добие повеќе попуст во превозот начин. )
Проектор светилка , светилка обезбедува три месеци долго гаранција
Превозот
1. Стоката може да се испраќаат од вашиот избор. Ако стоката се оштетени поради транспорт процес,ние не имаат одговорност,но ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да добиете обештетување од транспортната компанија . нашиот производ е внимателно inspeated од нас.
Но, постојат може да се 2-3 дена одложување на логистичка компанија. Pls контактирајте со вашиот продавач пред да се вратат на производи. Ние соработуваме со повеќе изразат спедитор во Кина.

Кон својствата

Број На Модел На:
NP-V260W+ NP-V300X+ NP-V311X+
Бренд Име:
XIAOMANGKI
Име:
проектор светлина во тунелот
Состојба:
Нови

Производи во категоријата

НАПОМЕНА : Нашиот производ гаранција за квалитет, по тестирање, бидете сигурни дека квалитетот нема про

НАПОМЕНА : Нашиот производ гаранција за квалитет, по тестирање, бидете сигурни дека квалитетот нема про

Опис На ПроизводотНОВИ оригинални Проектор Боја Тркала за Шар f320w Toshiba МТ200За производи : Ние сме големо

Нашата цел е да се направи сте пријатен шопинг со нас.На следење на број, ќе бидат доставени до вас на инт

НАПОМЕНА : Нашиот производ гаранција за квалитет, по тестирање, бидете сигурни дека квалитетот нема про

Овие трошоци се на купувачот одговорност Ако ви треба промена на адреса ве молиме ни email пред да се испра

Производ Вовед : 10 PCS / МНОГУ Оригинални OSRAM 280 W Баласт ИЛИ 10 R фаза светлина движи главата зрак sharpy светли

10766038 B 10766039 B 10766138 B 10766139 B проектор DMD чип за Acer PD321 PD123 PD125 PD125 DВе молиме бидете сигурни дека вашиот модел е

ЛИНКMILMMX44 BHDMI ARC 4x4 Матрица Switch 4x1 4 K2 K / 3 D HDMI2.0, HDCP2.2 / HDCP1.4 18 G 4 : 4 : 4 IRДалечински Управувач,RS232,TCP,EDIDВовед ЛИНКMIL

Опис На ПроизводотНОВИ оригинални Proje ctor Боја Whee l за Panasonic PTDW5100 / PTD5700 L / PTD5700 / D5700 E / D5700 EL / D5700 UЗа прои

НАПОМЕНА : Нашиот производ гаранција за квалитет, по тестирање, бидете сигурни дека квалитетот нема про

Производ Вовед : 200 W 5 R / 230 W 7 R Напојување sharpy зрак движи главата Sharpie зрак DJ Диско Фаза ве Молиме не го пов

бесплатен превозот замена Проектор LCD панел призмата LCX085 ADB6 LCX085 ADB7 LCX085 ADB8 LCX085 A LCX085 90ays гаранција1.Објекти

Стоките ќе бидат испратени во рок од 2 дена по ред прифатени Ве молиме потврдете ќе адреса, кога ќе цел о

Опис на производот Спецификација : Параметри : 7 бои, 7 сегменти, три завртки дупки Дијаметар : 42mm; Употреб

НАПОМЕНА : Нашиот производ гаранција за квалитет, по тестирање, бидете сигурни дека квалитетот нема про

НАПОМЕНА : Нашиот производ гаранција за квалитет, по тестирање, бидете сигурни дека квалитетот нема про

Оригиналниот DMD Чип За 10766038 B 10766039 B 10766138 B 10766139 B 10766338 B 10766339 B 1076601 AB за Ben Q NEC Остри ПроекторВе молиме бидете

Сигурен Corporation.Ви благодариме за вашата посета и имаат пријатен шопинг Прво на сите, да им овозможи на пр

120 дена Гаранција Уште еден совет да се направи вашиот лцд проектор светилка минатата е чистење на проек

НАПОМЕНА : Нашиот производ гаранција за квалитет, по тестирање, бидете сигурни дека квалитетот нема про

НАПОМЕНА : Нашиот производ гаранција за квалитет, по тестирање, бидете сигурни дека квалитетот нема про

ЛИНКМИ EX21 C HDMI Extender над еден Cat5e / 6 со Јамка HDMI Излез( Локални HDMI Out)Поддршка Bidirectional IRКарактеристики : 1 Сек

бесплатен превозот замена Проектор LCD панел призмата LCX086 LCX086 A LCX086 AAB LCX086 ABB ,90ays гаранција1.Објекти НЕМА LCX

Опис На Производот100% НОВ проектор боја тркала за Optoma EX605 ST 6 боиЗа производи : Ние сме големо сите проекто

Бесплатен превозот! Трговија на големо проектор леќа пластика стакло оптички кондензаторот леќа искри

ЛИНКMILMDVI116 B DVI SPLITTER 1x2 1x4 1x8 1x16 Видео Repeater за видео надзор безбедносна камера Поддршка за 1080 P dvi дистрибуте

ЛИНКМИ HF01 HDMI Оптички влакна предавателот и приемникот усвојува некомпресирани дигитален HD видео со 3.5 М

DMD и режач гаранција 90days3.Ние ви препорачуваме да се консултирате со вашиот кориснички прирачник за да с

Please wait...