0
clear
  • CARTAILOR Авто Седиште Перница одговара за Nissan Qashqai 2014 година година 2011 столче Опфаќа Додатоци Сет за во Автомобил Стил Кожни Седишта Маска
  • -20%
  • -20%
CARTAILOR Авто Седиште Перница одговара за Nissan Qashqai 2014 година година 2011 столче Опфаќа Додатоци Сет за во Автомобил Стил Кожни Седишта Маска

CARTAILOR Авто Седиште Перница одговара за Nissan Qashqai 2014 година година 2011 столче Опфаќа Додатоци Сет за во Автомобил

DEN 28224.00
DEN 14394.00

Достапност
Производот е достапен


Забелешка
1. Ве молиме проверете кој модел е ист како вашиот автомобил внатрешна седишта,
тогаш ни остави порака додека местото цел.
2. Ако не сте, бидете сигурни, ве молиме да ги слика на вашиот автомобил седишта за нас,
ние ќе се провери и потврди пред да се произведуваат.
3.Ве молиме слободно контактирајте со нас ако имате било какви прашања.
Благодарам многу.
CARTAILOR Авто Седиште Перница одговара за Nissan Qashqai 2014 година 2016 година 2011 столче Опфаќа Додатоци Сет
Автомобил Стил Кожни Седишта Покрие бесплатен превозот од EMS, како и обично.
Материјал : Висина на Квалитетот на СТП кожа +Мраз Свила Ткаенини & Сунѓерот & Не-плетени Три Композитни Слоеви.
Големина : Прилагодено столче покрие & одговара совршено .
Бруто Тежина : 7.0 килограми/set.
Превозот начин : Бесплатен Превозот од EMS, како и обично.
Декларација : Постојат 5 модел ( # 1- # 5 ) одговара за nissan qashqai 2008-2016 година верзија автомобил места.
Ве молиме изберете една која е ист стил како вашата внатрешна места.
И тогаш ни остави порака додека ќе се одржи редот. Однапред ви благодариме.
Известување : Поради камерата,осветлување,го следи и други причини различни ефекти што можете да ги видите на компјутер,
производ слики може да постои со производот добивате боја разлики, вистинските бои што
добиваат вистинска стоки ќе преовладува. Ви благодариме.
Верзија како што следува, ве молиме проверете која верзија е ист како вашиот внатрешен седиштата во автомобил, а потоа ја напушти
порака за нас, ви благодариме.
# 1 Одговара За Nissan Qashqai 2016 Година - 5 Глави И Имаат Потпирач
# 2 За Nissan Qashqai 2016 Година - 5 Глави И Без Потпирач
# 3 За Nissan Qashqai 2008-2015 Година, 5 Глави & Со Потпирач
# 4 За Nissan Qashqai 2008-2015 Година 4 Глави & Со Потпирач
# 5 За Nissan Qashqai 2008-2013 Година 4 Глави И Без Потпирач
Ве молиме проверете кој е ист стил како вашата внатрешна столче, тогаш ни остави порака додека местото цел.
Висина на квалитетот на три слоеви на композитен материјал(пријателски за животната средина материјал)
СТП кожа+Мраз Свила Ткаенини & Висина на квалитетот на сунѓерот & Квалитет не-плетени
100% во вид на вистински снимање за Nissan Qashqai 2016 година - # 1 Модел .

Кон својствата

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Материјал Тип:
мраз свила
Објектот Ширина:
50cm
Објектот Тежина:
7.0kg
Објектот Должина:
135cm
Специјални Функции:
лесно да се инсталира & автомобил за заштита на седиште
Mfg Серија Број:
обичај се вклопуваат столче покрие сет
Применливи Сезона:
Четири Сезони
сет парче:
>10
Бренд Име:
CARTAILOR
Објектот Висина:
45cm
Име:
посветен столче опфаќа поставување
боја:
7 боја како на сликата
Точка Бр.:
JK-622
Функција:
прашина доказ & декоративни перница покрива
Функција:
авто седиште перница
функција 1:
СТП кожа столче маска
Карактеристика 2:
пред & задните снимање автомобил седишта
Is_customized:
Yes
Автомобил Направи:
За Nissan QASHQAI 2008-2016 година
Материјал Тип:
Квалитетот СТП кожа & мраз свила ткаенини со сунѓер композитни

Производи во категоријата

Целосен сет столче опфаќа за BMW Серија 3 F301.Детали за производот : 2.За Бизнис Купувачи : 1.За Нас : Добредој

Име : автомобил милениче седиште маскаМатеријал : 600 D Оксфорд ткаенина,ПП памук,полиестер ткаенини,Не се

НАПОМЕНА : Боја : Беж, Црна, Сива, ПортокаловаДимензии : Должина 135 CM, Wideth 50 CM Но pls забелешка вашите специфи

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Здраво, драги мои пријател Ние сме една од Кина е најголемиот автомобилски материјали про

Бруто тежина : 7.Б : Ако не бидете сигурни дека , pls се обидуваат да ги искористат на вистински снимање на в

Забелешка1 Ве молиме проверете кој модел е ист како вашиот автомобил внатрешна седишта,тогаш ни остави

ПлаќањеСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Мултиулога, преносни, мек

производ опција листазабелешка : следните информации за повикување само ве молиме контактирајте со пр

кога ќе Submittingyourorder.ве молиме оставете порака : која година на вашиот автомобил е,и која боја ви треба!Ова

Забелешка1 Ве молиме проверете кој модел е ист како вашиот автомобил внатрешна седишта,тогаш ни остави

)Понекогаш и боите можат да се разликуваат поради различните камери или компјутерски монитори.Ако не ст

Целосен сет столче опфаќа за "Фолксваген" Tiguan1.Детали за производот : 2.За Бизнис Купувачи : 1.За Нас : Добре

Urbanroad 3 Layers Бебе за Безбедност на Децата Седиште Трајни Заштита од Абење Посебни Безбедносни Седиште Пер

6)Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас Ние ќе ги п

Бренд : kalaisike Име на Производ : Лен Универзална столче Покрие Материјал : Полиестер / Полиестер / ПЕТ Бру

Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА,ДОБИВААТ ИНФОРМАЦИИ внимателно при обработка на нарачка...

Забелешка1 Ве молиме проверете кој модел е ист како вашиот автомобил внатрешна седишта,тогаш ни остави

pls забелешка вашите специфични автомобил модел, ние ќе испорака на соодветен производ од тогаш.количина

Универзална Столче ОпфаќаПримена : УниверзалнаМатеријали : Свила сомот Големина како слика :

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена Ако овој објект е во ваш

Ве молиме да ни Кажете за вашиот автомобил марка и модел со цел да оставите порака,Ние ќе се Обезбедат по

1 компјутер Оксфорд столче Маска за Безбедност на Децата за Заштита на Седиште Мат Подлога Перница Анти

Јапонија.Австрија Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму...

Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! Ние само брод да се потврди цел адреси...

кога ќе Submittingyourorder.ве молиме оставете порака : која година на вашиот автомобил е,и која боја ви треба!Ова

Целосен сет столче опфаќа за LexRX3501.Детали за производот : 2.За Бизнис Купувачи : 1.За Нас : Добредојдовте на

Посветен дише СТП кожа Целосен Сет Седиште Опфаќа за Ford Mustang 20152017 година Верзија столчемаски за автомоб

кога ќе Submittingyourorder.ве молиме оставете порака : која година на вашиот автомобил е,и која боја ви треба!ова

Answer : ___________________________ Note : Силата на протокот на воздух може да се контролира преку switch 2 брзини : ниска и в

оваа врска е посебна за десната рака диск модел кога ќе Испраќањето на твојот ред.ве молиме оставете пор

Please wait...