0
clear
  • Жичен Силикони Мека Тастатура USB Флексибилни Тенок Виткање Roll-up Расклопна Teclado Clavier Гејмер Мини Таблет КОМПЈУТЕР Лаптоп Преносни
  • -20%
  • -20%
Жичен Силикони Мека Тастатура USB Флексибилни Тенок Виткање Roll-up Расклопна Teclado Clavier Гејмер Мини Таблет КОМПЈУТЕР Лаптоп Преносни

Жичен Силикони Мека Тастатура USB Флексибилни Тенок Виткање Roll-up Расклопна Teclado Clavier Гејмер Мини Таблет КОМПЈУТЕР Лаптоп

DEN 744.96

Достапност
Производот е достапен

Жичен Силикони Тастатура
Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет. USB Кабелска универзална виткање тенок силикони qwerty тастатура. Ултра тенок & преносни простор за заштеда на енергија дизајн,лесно да се носат и складирање. Мек материјал овозможува дискретна молчи пишување. Доаѓа со USB приклучок и користи пријателски. Едноставно користете влажна крпа за да ги избрише до истури течности како што е вода,кафе или чај. Погоден за патување,училиште,канцеларија,бизнис патување и која било средина. Нема потреба да код,поддршка plug & play.
Спецификации : Тип : Wired Силикони Тастатура. Број на модел : LXK-105 C. Јазик : Англиски. Интерфејс : USB. Напојување : USB интерфејс. Клуч : 105 копчиња. Водоотпорен : Поддршка. Материјал : Силикон. Боја : Црна,Бела,Сина,Пурпурна.
Пакет Се Вклучени : 1 X Жичен Силикони Тастатура.

Со нетрпение очекуваме да ви ја посетите нашата продавница повторно !

Кон својствата

боја:
Бела, Сина, Црна, Виолетова
Бренд Име:
SOONGO
Стил:
Мултимедијални,Мултифункционални Тастатура,Водоотпорен,Ергономија,Игри,Тенок,За Таблет,Стандард,За Лаптоп,Мини,Виткање
Јазик:
Англиски
Тастатура Стандард:
Лаптоп Тастатура
Примена:
Десктоп,Таблет,Лаптоп
Полна Големина тастатура:
Yes
Пакет:
Yes
Тип:
Жичен
Врвка За Околу Поддршка:
No
Интерфејс Тип:
USB
Работата Стил:
Мембраната
Број На Модел На:
LXK-105C
Дали да се поддржи plug and play:
Yes
Е водоотпорен:
Yes
Имаат мултимедијални копче за функција:
Yes
Поддржува Човечки Инженеринг:
Yes
Механички Тастатура:
No

Производи во категоријата

Детали За Производот : Keycap ! Keycap! Keycap ! Не Тастатурата !!!Цреша mx вклучите профилот keycaps за механички keybaords.PB

7 Боја на Осветлување Игри Тастатура Гејмер Teclado Игри Поврзаниот USB Тастатура со Слични Механички се Чув

1 По примена на вашата нарачка, ние ќе се направи евиденција и организира да се подготват вашиот парцела.

Ултратенок Тастатура Случај За apple ipad 2 Таблет КОМПЈУТЕР за apple ipad 2 тастатура случај за apple ipad 2 тастатура

Bluetooth Тастатура Случај За Леново Табот 3 10 Бизнис (TB3X70 F / TB3X70 L) Таблет КОМПЈУТЕР за леново табот 3 tb3x70l таст

XD60 / XD64 / GH60 Нерѓосувачки челик Свиткана Случај, две издание : 2 X Lshit и 2.25 X Lshift, pls бидете сигурни која layout тр

Пред купување, ве молиме проверете за да се осигурате дека вашиот таблет КОМПЈУТЕР има вграден Bluetooth за

4 mm keyswitch животниот век : повеќе од 10 милиони операции Keyswitch технологија : злато на злато метална купола и

Моден Приклучните Тастатура случај за само 11,6 инчен Teclast X16 Про Таблет КОМПЈУТЕР за Teclast X16 Про Тастатура

Тоа е компатибилен со повеќето ОЕМ Цреша MX прекинувачи тастатура Ќе добиете : 1 104 Keycaps + 1Puller (дар)Ние приф

Ултратенок USB Нумеричката Тастатура 2.4 G Мини Безжична Тастатура Со 18 Keys USB Дигитални Тастатурата Пренос

100% нов !PS / 2 нумеричката тастатура со 19 клучевиИма backspacePlugandplayРаботи беспрекорно со USBподготвени лаптоп

2017 Моден Бренд Поврзаниот USB тастатура за компјутер персонален КОМПЈУТЕР Лаптоп руската Тастатура коре

Детали За Производот : Keycap ! Keycap! Keycap ! Не Тастатурата !!!Цреша mx вклучите профилот keycaps за механички keybaords.PB

Пред купување, ве молиме проверете за да се осигурате дека вашиот таблет КОМПЈУТЕР има вграден Bluetooth за

Монтажни Безжична Bluetooth Тастатура Случај За Sony Xperia Таблет Z2 10.1 Безжична Bluetooth Тастатура Случај Покрие Бе

Интерфејси :PS / 2 или USBДолжина на линија :1.5 Мголемина :140x102x25mmConnecor Копче:ESC ,Ф1F6Клучни удар:2.2 mm+0.5 mmКл

Пред купување, ве молиме проверете за да се осигурате дека вашиот таблет КОМПЈУТЕР има вграден Bluetooth за

Bluetooth тастатурата и Глувчето за 10.1 инчен AsZen Pad 10 Z300 CNL таблет компјутер за AsZen Pad 10 Z300 CNL тастатура и глушец

Yakee i8 Безжична Тастатура 2.4 GHz руски букви Воздух Глувчето Далечински Управувач Touchpad За Андроид ТВ Кутиј

безжична keyboar[AVATTO] Нови Пристигнување Свитлива и Преносни Bluetooth 3.0 Безжична Лаптоп, Таблет Телефон Мини Т

Нови Ретро Бизнис Отстранлив Безжична Bluetooth Тастатура Кожа Случај за Samsung Galaxy Tab 3 10.1 СМT530 P52001.Дизајниран

Нови Пристигнување Силикон Bluetooth Тастатура Кожа Случај Покрие QWERTY Тастатура За Samsung Galaxy Tab 3 10.1" P5200 P5210 P5213

2 во 1 Безжична Bluetooth Тастатура Покрие Случај Мода Тенка Алуминиумска F8 Алуминиум Шарени позадинско осве

Екран на допир панел тастатура случај за 8 инчен Леново табот 3 850 (TB3850 F / TB3850 M) tab3850 таблет компјутер за ле

Светлото Покажуваат : youtu.се / v4ko Oi DXa0sFN+PD : Префрлување различни начини на осветлувањеCIY :

Оддалечена Област : За Оддалечена област, DHL / Федекс / UPS / ТНТ ќе наплаќаат екстра "Remote Област Такса". Мини

Црна USB Кабелска Игри Механички Тастатура 104 Копчињата со Дишењето LED светлото за Десктоп Компјутер, Лап

Please wait...