0
clear
  • Жените Cardigan Џемпер Дебели Poncho Ртовите Femme Есен Зима Лилјак Ракав Крзно Јака Волна Џемпер Плетени Долго Cardigan 50
  • -20%
  • -20%
Жените Cardigan Џемпер Дебели Poncho Ртовите Femme Есен Зима Лилјак Ракав Крзно Јака Волна Џемпер Плетени Долго Cardigan 50

Жените Cardigan Џемпер Дебели Poncho Ртовите Femme Есен Зима Лилјак Ракав Крзно Јака Волна Џемпер Плетени Долго Cardigan 50

DEN 1378.56
DEN 717.00

Достапност
Производот е достапен


Моден Жените Cardigan Џемпер Дебели Poncho Ртовите Femme Есен Зима Лилјак Ракав Крзно Јака Волна Џемпер Плетени Долго Cardigan 50 1. Материјал : Волна, Памук, Полиестер 2. Материјал на платно ви дава пријатно чувство. 3. Бои за избор : Kakki 4. Име : Џемпер, Cardigan
5. Стил : Мода
6. Одговараат за : Есен, Зима
7. Карактеристики : Џемпер Cardigans Жените 8. Големина : Една Големина
9. Клучни Зборови : Палто, Јакна, Палта Жените, Грб Женски ве Молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење, бидете сигурни да проверите вашето тело мерење навистина натпревари на оваа група (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи)
Големина
Облека Должина
(cm)
Биста
(cm)
Должина На Ракав
(cm) Една Големина 70 70
Известување
1.Таму може да се 1-3cm случајни грешки поради прирачник за мерење.
2.Сите фотографии се прикажани се 100% реално. Овие photes се земени од себе. Но, не може да биде малку боја сенчење, бидејќи на различни монитори и светлина состојба.
3.Генерално, повеќето од нашите производи се во парк, вашата цел ќе биде предаден во рамките на 1-3 работни дена по вашата исплата е потврдена од страна Aliexpress . Но, може да има некои топла производи што се трајно надвор од акциите, ние ќе го контактот што ПОБРЗО да побара продолжување или промена други предмети или некој од вашиот предлог.
Трговија на големо
1. Нашите производи поддршка на големо, ве Молиме контактирајте со нас прво, ако ви треба голема цел, ние ќе ви ги даде голем попуст .
2. Ако ви треба измеша нарачки, ве молиме контактирајте со нас пред да заврши на плаќањето, затоа што од нас може да ви даде повеќе попусти .
3. Нашите производи се произведени во Кина, продукција на центарот; ќе можат да уживаат највисок попуст .
4. Овој производ е направен од висок квалитет.
Feed Врати
1. Ние можеме да се осигура дека нашите производи се внимателно проверени пред превозот надвор, па можете да веруваат дека квалитетот.
2. Многу го цениме дека ќе може да ни даде пет ѕвездички, додека да се добијат производи. Ви благодарам многу!
Политика На Враќање
1. Сите производи, кои се испраќаат во земјата може да се врати, како додека тие се неискористени и во совршена состојба. Без прашања праша!
2. Ние ќе плати за испорака надоместок, доколку постои било каков квалитет или погрешно испраќање објекти.
3. Ние нема да го прифати предмети кои се намерно уништени од страна на човечкото однесување.
4. Ние го продолжи рокот за плаќање на побарувањето од редовни 7 дена, 15 дена по денот на приемот на предмети; ве молиме контактирајте со нас пред да ја испратите назад.

Кон својствата

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Никој
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Стандард
Јака:
V Деколте
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук,Волна
Број На Модел На:
010614005
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Liva девојка
Материјал Состав:
Волна
Тип На Објект:
Cardigans
Декорација:
Никој
Sleeve Стил:
Batwing Ракав
Техника:
Компјутер Плетени
боја:
Kakki
Големина:
Free Size
Пол:
Жените
клучни зборови 1:
Џемпер, Cardigan
клучен збор 2:
жените џемпери
клучен збор 3:
cardigans жени
клучни зборови 4:
Долго Cardigan Плетени
клучни зборови 5:
Волнени Џемпери
Сезоната:
Есен, Зима
Јака:
крзно јака

Производи во категоријата

Се Врати Стоката : Ако постојат проблеми во врска со квалитетот, ние го прифати враќањето на стоката.(2) Н

започнете $ 19.98 $ 10.99 $ 19.98 $ 15.98 $ 17.60 $ 8.80 $ 15.68 $ 9.09крајотДолжина 89 должина на ракавот 57 рамо 40 биста отвори

S биста 9095 должина 90М биста 95100 должина 90L биста 100105 должина 90XL биста 105110 должина 902 XLbust 110115 должина 903 XLbust 1

ГОЛЕМИНА Должина Биста Ракав Рамо М 68 92 52 42 L 70 96 54 44 XL 72 98 56 46 2 XL 74 100 58 48

Во случај да сте го добиле погрешен објект, Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискорис

Големина(cm) Биста Рамо Должина на Ракав ТежинаS 88 38 55 55 4550kgМ 92 39 56 55 5255kgL 98 40 57 56 5762kgXL 102 41 58 56 6568kg1cm=0.394 инчен,1i

XIKOI 2016 година Нови Обичните Жени Џемпер Облека Мода Солидна V Деколте, Cardigans Долг Ракав Отворање Бод на Же

Моден Жена Џемпери V Деколте, Долга Дама Плетени Cardigans Џеб Batwing Ракав Цврст Жените Се Отвори Бод Џемпер Об

wyприклучокstartЖешка Стока$23.91 $45.98$18.71 $35.98$33.27 $63.98$35.87 $68.98$47.31 $90.98$36.91 $70.98wyприклучоккрајtnlnzhyn 2017 Нова Есен Зим

ecas MujerОзнака ГолеминаБистаРамоSleeveДолжинаБесплатни Големина(s m l xl) / cm40cm55cm73cmОваа јакна има само една гол

Големина Должина(cm) Биста(cm) Ракав(cm) Една Големина 8085 110 68Може Исто Така Како Овие :

Референтна Висина големина & Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината на Големинат

ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА Големина(cm) Ракав lenght Должина Половината Биста Рамо Хип големина S 53 82 / 82 / / М 53 83

големина : една големина Должина 92cm; Биста 110cm126cm; рамо со ширина 58cm; Ракав : 35cm; Бидејќи тоа е прирачник за

нашите оригинални продавница : "WH сончево кашмир развој ко.ltd"од 2012https : / / www.aliexpress.com / store / 214770сега ажурир

Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот Ве молиме да ни испратите емаил ПРЕД вашата

нашите оригинални продавница : "WH сончево кашмир развој ко.ltd"од 2012https : / / www.aliexpress.com / store / 214770сега ажурир

Материја : ПамукБоја : Светло сина,Тексас Сина,ЖолтаГолемина : Една Големинабиста 96cm,облека должина 105cm.И

Нова Есен Кореја Медиум Долго Чиста Боја VЏемпер Жените Грб Домот Мода Shawl Слободно Тенок Поврзана Грб Q58

Нови 2017 Пролет, Есен Везови Флорални Секојдневен Џемпер Мајка Облека На Жените Плетени Џемпери Кинески

Фабриката места, најниска целата мрежа, да губат пари импулс на продажбата, цените од време на време се з

памук, волна мешавина дебели сплетамволна 20% / памук 65% / polyester15%маскирани без ракави средината долго cardig

Please wait...