0
clear
  • Гориво Инјектор Млазницата За NISSAN X-TRAIL T30 QR25DE 2.5 L I4 MURANO Z50 VQ35DE 3.5 L V6 OEM:FBJC101 FBJC 101
  • -20%
  • -20%
Гориво Инјектор Млазницата За NISSAN X-TRAIL T30 QR25DE 2.5 L I4 MURANO Z50 VQ35DE 3.5 L V6 OEM:FBJC101 FBJC 101

Гориво Инјектор Млазницата За NISSAN X-TRAIL T30 QR25DE 2.5 L I4 MURANO Z50 VQ35DE 3.5 L V6 OEM:FBJC101 FBJC 101

DEN 720.00
DEN 662.00

Достапност
Производот е достапен


љубезно потсетување : ве Молиме бидете сигурни дека нашата дел број одговара на вашата оригиналот, ако броевите се исти, тогаш нашата страна може да се вклопи во вашиот автомобил. Ако не Сте сигурни за што е точно, Што треба да се чувствуваат слободни да не контактирате секој работен ден (освен за викенд) и добие стручна помош во рок од 24 часа, на тој начин ќе го добиете вистинскиот дел и не треба да се справи со враќа - зачувај вашето време!
1. Zeer hoge kwaliteit.
2. Concurrerende prijs.
3. Брз levering termijn
4. Најдобра услуга.
5. Tevreden Na verkoop.
6. gerust ons bedrijf те komen нп де producten kwaliteit.
7. ние testen onze производ voordat продажба.

Кон својствата

Материјал Тип:
Никој
За Возило Брендови/Модел:
Nissan
Бренд Име:
СОВРШЕНА ГЛАЗУРА
Објектот Должина:
NONE
Nissan Модел:
X-Trail
is_customized:
NONE

Производи во категоријата

Liseron ERIKC CRDI Дизел Заеднички Железнички Млазницата DLLA 150 P2121 , инјектор за гориво млазницата DLLA 150 P 2121 , DLLA 150

Пакувањето на производот начин на плаќањеНие го прифаќаме методи за плаќање(Кредитни картички, Western Union,

Во никој случај не е Превозот, Манипулативните & Осигурување вратени Ви благодариме за вашето разбирање

Забелешка 1За Промет На Големо Клиенти .Ние сме Големи странско трговско друштво , има многу продавници

Ве молиме обрнете внимание на следниве работи Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија, кога ќе го к

(3) Заради безбедносни причини, ние само брод налози за испорака адресата што сте регистрирани на Ali Express..

ERIKC L211 PBC заеднички железнички резервни делови за вбризгување на млазницата совет L211 PBC за автомобилски

Пакувањето на производотначин на плаќањеНие го прифаќаме методи за плаќање(Кредитни картички, Western Union,

Нови Оригинални Common Rail Вбризгување На Инјектор 0445110291 0 445 110 291Вовед : Дел име : инјектор за горивоДел број

Информации За Производот И СликаВУ! Ова е производ детали слика! Толку јасно! : Поврзани Со Производи На

АПЛИКАЦИИ : Ве молиме обрнете внимание на следниве работи Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија,

ERIKC B21 Заеднички Железнички инјектор прилагодување shims инјекција за миење заптивка колекции дебелина (1.2

Слика спецификации се за повикување само Ќе треба да наведете спецификации и големини, поднесе нарачки,

Овој дел е компатибилен со 21 возило(s) .Ве молиме обрнете внимание на следниве работи Ако сте од Франција,

ОПИС : 200pieces / set добар квалитет авто делови viton о прстени гумени печати за bosch инјектор поправка колекции (

љубезно потсетување : ве Молиме бидете сигурни дека нашата дел број одговара на вашата оригиналот, ако б

Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било обичај задоцнување или данок Купувачот е

Fitment : Ве молиме обрнете внимание на следниве работи Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија, кога ќ

Опис : 200pieces инјектор за гориво pintle капа со двојно дупка одличен квалитет на горивото изолациони капа за

Гаранција Гаранција : 1 година само за нови Делови и да не ги КОРИСТИ Клиент на Задоволително ниво Забеле

Кина дизел горивото млазници добавувачи и производители нудат инјекторите DLLA155 PN198,1050171980,примена на NISSAN

Ве молиме обрнете внимание на следниве работи Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија, кога ќе го к

Please wait...