0
clear
  • За Хонда VT1300 C R T S 2003-2006 2007 2008 2009 2010 2011 VT1300C VT1300R VT1300T VT1300S Мотоцикл накладките Предни Задни
  • -20%
  • -20%
За Хонда VT1300 C R T S 2003-2006 2007 2008 2009 2010 2011 VT1300C VT1300R VT1300T VT1300S Мотоцикл накладките Предни Задни

За Хонда VT1300 C R T S 2003-2006 2007 2008 2009 2010 2011 VT1300C VT1300R VT1300T VT1300S Мотоцикл накладките Предни Задни

DEN 600.00
DEN 522.00

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

боја:
GFY Пред Задните 2 pai, GFY Задните 1 пар, GFY Пред 1 пар
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Објектот Висина:
0.83cm
Објектот Тежина:
0.25kg
Име На Модел:
За EBC FA196+FA174
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Бренд Име:
GFYSHIP
Објектот Должина:
8.9cm
Материјал Тип:
висок квалитет на Метал & Месинг Легури
Објектот Ширина:
5.3cm
Објектот Дијаметар:
8.9cm
Специјални Функции:
Директна замена на оригинални делови
Позиција:
пред задните
ОЕМ Кодот:
GFY - FA196+FA174
Количина:
2 пара
Дали трговија на големо:
Да , ве Молиме контактирајте ме ако е потребно
Пред FA196 Модел:
102*38*9.8 ММ
Задните FA174 Модел:
86.3*41.4*10.2 мм
Примена:
VTX1300 C 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011
Модел:
VTX1300 S 2003 2004 2005 2006 2007
модел 01:
VTX1300 R 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011
модел 02:
VTX1300 Т 2008 2009 2010 2011

Производи во категоријата

Накладките Сет100% Сосема нов.Боја како на сликата Цената за поставување(2 парчиња) ОДГОВАРА ЗА СП МОТО : С

Накладките Сет100% Сосема нов.Боја како на сликата Цената за поставување(2 парчиња) ОДГОВАРА ЗА ГЕНЕРИЧКИ

Илјадници предмети цени во право, Ако не го видите во нашата aliexpress Продавница , ве молиме контактирајте

• Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.Гаранција :

Добредојдовте На Arashi Официјалната Продавница Карактеристики: Пред летачкиот диск rotors се изградени од

НИ 13.99 / пар НИ 4.23 / пар НИ 6.21 / парче НАС 1.28 / парче НАС 3.69 / парче НАС 6.98 / set НИ 5.88 / set НИ 2.69 / пар НИ 1.97

· Апсолутно НИКАКВА диск штета со овие влошки Сите наши делови се во согласност со меѓународните станда

за ве Молиме да се Осигурате Вашиот Мотор е во нашите компатибилност.Пред накладките За ХОНДАОпис : Conditon

МАТЕРИЈАЛ : НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.Ласерски сече од премиум Japanes e индукција закорави од не ' рѓосувачки че

Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчист

Спецификации : Количина : Пред Диск x 2 Дебелина : 5 mm Број на Дупки : 5 Дијаметар : 320 MM Одговара на следните м

Се враќа : Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.Ако имате било какви про

Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alipay се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да пл

за ве Молиме да се Осигурате Вашиот Мотор е во нашите компатибилност.Пред накладките За ХОНДАОпис : Conditon

Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки Кочница ди

за ве Молиме да се Осигурате Вашиот Мотор е во нашите компатибилност Пред Задна Кочница Влошки За ЈАМАХ

Please wait...