0
clear
  • FUMAT Обоено Стакло Pendant Светилка Тифани Стил Светла За Дневна соба Јадење во Кујна Lampe Уметност ПРЕДВОДЕНА од Стакло Сенка Pendant Светилки
  • -20%
  • -20%
FUMAT Обоено Стакло Pendant Светилка Тифани Стил Светла За Дневна соба Јадење во Кујна Lampe Уметност ПРЕДВОДЕНА од Стакло Сенка Pendant Светилки

FUMAT Обоено Стакло Pendant Светилка Тифани Стил Светла За Дневна соба Јадење во Кујна Lampe Уметност ПРЕДВОДЕНА од Стакло Сенка

DEN 8611.20
DEN 6028.00

Достапност
Производот е достапен


Известување Во Aliexpress.com не може да пребарувате клучен збор "тифани" сега. Бидејќи веб-сајт мора да се заштити Тифани Накит права и интереси. Pls да пребарувате # FUMAT стакло светилка # наместо #Тифани Светилка# Благодарам. 100% Висок квалитет и Сосема нова Функција : Материјал : метал и стакло Сијалица : E26/E27 Применливи Место : Ресторан/ Кујна/Hotel /Бар Боја : Мулти Димензии : (1) Pendant Светлина Кол 20cm/33cm/43cm Целата светилка висина 80см (2) Табела Светлина Кол висина 20cm 37cm Кол 33cm висина 48cm Кол 43cm висина 55cm (3) Ѕидот Светлина Висина 26cm Ширина 28cm (1inch=2.54 см) основи на Собранието е потребно Светилки брод за вас, како подарок. Ако тоа е скршен на испорака,ние нема да ја препратите. Pls ќе се напомене и разбирање! Pendant светлина абажур кол 43cm Pendant светлина абажур кол 33cm Табела абажур кол 20cm Табела абажур кол 33 cm Табела абажур кол 43 см Ѕид Светилка ДО Ѕидот Светилка НАДОЛУ Деталите за Плаќање 1.Ние прифаќаме Банкарски Трансфер,Western Union,Alipay,И така натаму. Превозот 1.Сите нарачки ќе бидат испратени во рок од 7 дена по вашата исплата е расчисти. 2.Ние брод вашата адреса која сте оставени на Aliexpress ,ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно,Ако сакате да го смените друга адреса, ве молиме да ни остават порака на Aliexpress mail или контакт со Али онлајн разговор. 3.Имаме EMS,E-пакет,Кина Пост Воздух Mail може да биде chioce. 4.Ако ви треба објектот итно, ве молиме контактирајте со нас за детали пред да купите. 5.Ние вообичаено се испрати објект за вас како нашето ветување превозот време. Ќе добиете е-мејл известување кога вашата цел е испраќаат. Не пратки во сабота или недела или Национални/Post Office празници. 6.Локалните ги собереш не е достапна. Повратни информации 1.Ако сте незадоволни од било која причина, ве молиме да не't биде брзо да се остави негативни / неутрален повратни информации.Ние работиме напорно за да бидете сигурни дека СЕКОЈ КЛИЕНТ 100% ЗАДОВОЛНИ и решавање на било какви проблеми за вас и секогаш се остави позитивни повратни информации за сите наши клиенти . 2.Ако не сте задоволни со производот кој сте го добиле ,ве молиме да ни остават позитивен фидбек. ние го цениме тоа многу. 3.Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатен шопинг со нас. Ве молиме ни e-mail пред да замине било 1 или 2 рејтингот, негативни повратни информации или да се отвори било спор во Aliexpress. 4.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми. За нас Добредојде за промет на големо! Ние и ветуваме да понуди најниска цена и висок квалитет на производите. Контактирајте со нас Нешто што можеме да направиме за вас, ве молиме ни e-mail, ние сме секогаш во вашата услуга.

Кон својствата

Тип На Објект:
Pendant Светла
сертификација:
УЛ,CE,CCC
Абажур Боја:
Портокалова,Бела,Сина,Жолта,Црвена
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло,Железо
База Тип:
E27
Примена:
Кревет Во Соба
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Бренд Име:
FUMAT
Заврши:
никел
Гаранција:
1 година
Инсталација Тип:
синџир pendant
Осветлување Област:
10-15square метри
Е Светилки Вклучени:
Yes
Материјал:
Стакло Камен
Напон:
90-260V
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Број На Модел На:
fumat pendant светилка 45
Број на извори на светлина:
1
Тип На Прекинувач:
не вклучувајќи
Абажур Боја:
mulit боја pendant светилка
Абажур материјал :
стакло pendant светла
Стил:
Тифани стакло pendant светилка
Функција:
обоено стакло Pendant Светла
Напон:
110-130V 220-240V
Занает:
Рачно изработени
Нарачана:
Yes
оригиналниот:
Кина
Извор На Светлина:
E27 топло бела led
Тип На Објект:
Мозаик стакло pendant светилка

Производи во категоријата

Нашата цел е задоволството на клиентите!7.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!.

ЛОФТ Гроздобер Pendant Светла Abajur Суспензија Luminaire Лофт Ретро E27 Светилка Lamparas Colgantes Индустриски Дома Освет

Бесплатен Превозот Модерна K9 Кристал Pendant Светилка Суспензија Кристал Ја Ротирате Вила Скалите Pendant Осв

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите м

Вклучувајќи Еден Компјутери светилки,може да се купи повеќе во мојата продавница Античкиот Ковано Жел

2) Кина Пост Воздух Парцела превозот е најевтин, но најмал превозот начин Западна Европа, Северна.Превоз

Добредојдовте да ја посетите TOPTO електронска продавница ,купи повеќе заштедете повеќе ,ние професионал

ПостМодерни Креативност Pendant Цевка Светилка Осветлување Тела Уметност Оркестарот Прилагодливи Виси Та

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува викендите andholidays.2)Плаќањето мор

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние ќе го провериме секој објект внимателно пред пратк

wongshi Ретро ЛОФТ Американската држава Цврсто Дрво Pendant Светлина Гроздобер Стакло Покрие Фенер Кафе Облек

Постојат NOEXCEPTIONS! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина...

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите м

.Параметарот : Материјал : Внатре Стакло+Надвор АкриликВиси додатоци : D12cm круг фах + 100cm кабел (може да се

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ANEXPIRED ГАРАНЦИЈА За да ги заштитите вашите интереси, вашата

Опис На Производот : Име : Модерна Минимализам Сјај Led Luminaire Pendant Светло Обоен Бела Алуминиум Led Суспензиј

Please wait...