0
clear
  • трговија на големо 12pcs мапата на светот Прилагодливи прстен месинг pendant мажи жени мода steampunk нова божиќ подарок
  • -20%
  • -20%
трговија на големо 12pcs мапата на светот Прилагодливи прстен месинг pendant мажи жени мода steampunk нова божиќ подарок

трговија на големо 12pcs мапата на светот Прилагодливи прстен месинг pendant мажи жени мода steampunk нова божиќ подарок

DEN 1382.40
DEN 1134.00

Достапност
Производот е достапен


Прстен Големина : Прилагодлив Прстен
Боја : антички месинг
Основните прстен е направен од бакар.
Овој модел е рачно изработени со помош на убаво печатени дела поставени во 15 mm рамки. Уметничкото дело е затворен под стакло да се заштити и унапреди сликата.
Вашиот прстен доаѓа во прекрасен подарок торба, подготвени за давање на подарок.
Секој објект е направен за да цел - Листата фотографии претставуваат она што вашиот случај ќе изгледа. Ве молиме да се свесни може да биде благо, бојата, контрастот, или други variances поради монитор settings. Јас се обидувам да одговара на нив како тесно е можно.
повратни информации-ве Молам да ми кажете дали нешто не е во ред со вашата e-mail порака пред си замина повратни информации.

Кон својствата

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Метали Тип:
Метални Легури
Бренд Име:
QiYuFang
Поставување Тип:
Prong поставување
Број На Модел На:
прстен
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
Дувачкиот

Производи во категоријата

Материјал : Сина Druzy ГОЛЕМИНА : (Приближно) Камен Големина : 23~24x18mm Дебелина : 9~10мм прстен големина : 7 Тежин

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактират

Белиот Оган Австралискиот Опал Жолто Златен Прстен Големина 7 / 8 RSCZ2579 Големо на Жените Накит, Прстени за

【Бренд】 : LAMOON【Item Type】 : Пердув Форма 925 Sterling Silver Прстени【Главниот Камен】 : Никој【Meterial】 : 925 Sterling Silver【По

Добредојдовте на Etrendy Мода Продавница за Накит Ние сме професионални за обетки, ѓердани & приврзоци, нар

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.39 во Пакет тежина : 10g

3,треба да плаќаат данок од себе кога ќе го добиете објект,нашите цената не се вклучуваат тоа.00 / парче Но,

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактират

нерѓосувачки челик, титаниум челик прозрачна флуоресцентни светлина на змеј squama тетоважа прстен【Спец

【 Бенд 】L&P【Item Type】Тајландски Сребрен Прстен【Метал Тип】9990 Sterling Silver【 Главниот Камен 】Никој【 Тежина 】

[xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии За GQTORCH Највлијателните 925 сребрен corporation во источна Кина регионот.

Бренд : ДВОЕН ПРСТЕНПредмет Тип : ПрстениМетал Тип : 925 Sterling SilverОбјектот Тежина : Околу.6.46 gГлавниот Камен

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактират

Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме запомнете да ни остави позитивен фидбек и 5 бо

Точка Бр ПрстенСостојба100% Сосема НовКвалитетААА+++Материјал316 L не ' Рѓосувачки ЧеликГолеминаНИ szie : 7 8 9 1

Превозот И Ракувањето Со : 1 Нарачки се испраќаат во рок од 2 до 5 работни дена по исплата е расчисти, со ис

нерѓосувачки челик, титаниум челик прозрачна флуоресцентни светлина на лилјак прстен【Спецификација н

Метал:Солидна 14 K Бело Злато Печат:14 K / 585 Вкупно Грам Тежина:8.3 г Прстен Големина:10 Поставување:Отво

Метал : Стерлинг Сребро 925 Плоча Бело Злато Печат : 925 Вкупно Грам Тежина : 2g Прстен Големина : 6.5 Поставка :

1,Фабрика Продажба Директно На Големо Главно,Добредојдовте Dropship 2,Од Не ' Рѓосувачки Челик Накит 3, Големи

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА6pcs / многуширина : 7mmПрстен Големина : 17 / 18 / 19 / 20 / 21 / 22 mm внатре дијамет

Please wait...