0
clear
  • БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ A6211 A6211GLJTR A6211GLJTR-Т A6211GLJ SOP8 10PCS во Парк
  • -20%
  • -20%
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ A6211 A6211GLJTR A6211GLJTR-Т A6211GLJ SOP8 10PCS во Парк

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ A6211 A6211GLJTR A6211GLJTR-Т A6211GLJ SOP8 10PCS во Парк

DEN 408.00

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

Тип:
Регулатор На Напон
Температурата На Работа:
Стандард
Број На Модел На:
A6211GLJTR
is_customized:
Yes
Бренд Име:
ZHIPU
Примена:
компјутер
Моќ Дисипација:
Стандард
Напон:
Стандард
Состојба:
Нови

Производи во категоријата

Добредојдовте на нашата продавница, ние се надеваме дека можеме да соработуваме со вас за долго време...

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние

Како вашата повратна информација е многу важен за нашиот развој срдечно ве покануваме да ја напушти по

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние

DHL Fed Ex ТНТ ПРОЗОРЦИ ЕМС Кина Пост Хонгконг Пост се сите достапни.Увозните Даноци или Давачки1.

Опис На ПроизводотСликата само обезбедува референца.Тоа не може да биде точно еден, како во нашите акци

Добредојдовте на нашата продавница, ние се надеваме дека можеме да соработуваме со вас за долго време...

Опис 1 ATmega328 водење на 16 MHz со надворешни resonator (0.5% толеранција) 2 Поддржува автоматско ресетирање 3...

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние

RTL8211 E QFN48

на Канали : 1 Изолација Напон : 3.75 k V Optocoupler Излез Тип на : Портата Вози Текст на струјата : 16m A Излезен Напон

Пакетот Вклучува : 2*Capacitive Touch ПрефрлатеHTTM серија на допир копче за модул има следниве карактеристики : 1..

Спецификација : Бренд новиМатеријал : Phlx силикон контролираниГолемина : прибл 85 55 38 ммРаботен Напон : AC

Опис На ПроизводотСликата само обезбедува референца.Тоа не може да биде точно еден, како во нашите акци

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние

И ве Молиме, имајте предвид дека 'наслов' на оваа листа содржи различни модели е да се понуди што повеќе и

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние

Забелешка : тоа не е Лемење ,тоа е diy комплет Опис : Работен напон : 5 V Работа ефект : брзина може да се прила

Опис На ПроизводотСликата само обезбедува референца.Тоа не може да биде точно еден, како во нашите акци

1610 1610 A 1610 A3 IC за iphone 6 S 6 SplУ2 IC USB Полнач за Полнење IC 36pins

Добредојдовте на нашата продавница, ние се надеваме дека можеме да соработуваме со вас за долго време К

Плаќање1. Како вашите повратни информации е многу важен за нашиот развој срдечно ве покануваме да ја нап

Ако објектот е неисправен по приемот тоа треба да биде во рамките на 7days од денот на приемот за размена н

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние

Добредојдовте на нашата продавница, ние се надеваме дека можеме да соработуваме со вас за долго време...

Please wait...