0
clear
  • Дигитална Камера Замена Поправка Делови за CANON IXUS70 SD1000 IXY10 PC1228 ОБЈЕКТИВ за ЗУМИРАЊЕ Единица
  • -20%
  • -20%
Дигитална Камера Замена Поправка Делови за CANON IXUS70 SD1000 IXY10 PC1228 ОБЈЕКТИВ за ЗУМИРАЊЕ Единица

Дигитална Камера Замена Поправка Делови за CANON IXUS70 SD1000 IXY10 PC1228 ОБЈЕКТИВ за ЗУМИРАЊЕ Единица

DEN 335.52

Достапност
Производот е достапен

Прашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел. број и прашањето на нашата e-mail адреса . Нашата служба за корисници оддел ќе ве контактираме во рок од 48 часа. Трговија на големо? Ако сте дигитални поправка центар во потрага по силен снабдувач или ако желба за купување на нашите производи во големи количини, можете да не контактирате директно. Можете да одредите вашиот саканата количина на елементи и одредена марка и модел број. Потоа, нашата служба за корисници оддел ќе ве контактираме во рок од 48 часа. За Нас Нашите техничари имаат повеќе од десет години искуство во дигитална камера поправка индустрија. Имаме предвидени нашите клиенти со високо ниво на задоволство за нашите производи и задоволство. Ние бараме нашите услуги да биде брзо, па ние се обезбеди нашите поправки потрае не повеќе од 48 часа, и нашите производи да биде предаден во рок од 24 часа од купување. Нашите производи се квалитетни увери! Тие се испраќаат до нашите клиенти во бренд-нова состојба! Што е најважно, трошоците за нашите производи и услуги се поставени по поволни цени! Нашата цел е да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти и да се постигне 100% задоволството од сите наши клиенти. Нашите техничари имаат акумулирано повеќе од 10 години искуство во за поправки камери. Нашата цел е да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти и да се постигне 100% задоволството од нашите корисници." Зошто Да Го Одберете Нас? - Големо искуство - Брза Услуга - Обезбедување на Квалитет - Разумни Трошоци Гаранција Ние нудиме на нашите клиенти со 3 месеци гаранција за нашата поправка на услуги. Овие се следниве услови кои ние не ги опфаќаат : Течни штета Песок штета Физички оштетувања (како што се намалувањето на производот)

Кон својствата

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
IXUS70 SD1000 IXY10 PC1228
Компатибилен Бренд:
за canon
Компатибилен Камера Стил:
Точка И Пука Камери
Бренд Име:
Луди RZX

Производи во категоријата

Начин на ПлаќањеНие го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.Изберете најзг

НОВИ и Оригинални за Nikon 1870mm F / 3.54.5 G АКО ГУМА 1870 Водоотпорен и dustproof печат прстен на камерата Леќи на Каме

Прашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталират

Пакување Детали Единица Тип : парче Пакет Тежина : 0.Бидејќи овие се поправка делови, ве молиме потврдете

Нови и Оригинални За Нико 80400 зум УВ Филтер Прстен 80400mm F / 4.55.6 G ЕД ФИЛТЕР ПРСТЕН ЕДИНИЦА 1 K632550 Леќи на Каме

Ве молиме изберете најзгодно начин за вас.Нашите предности : Квалитет на производите;Повеќето конкурен

Ние сме среќни да помогнеме За Нас Нашите техничари имаат повеќе од десет години искуство во дигитална

Нови и Оригинални За Nikon БОЛЕСТ ZoomNikkor 80200 80200mm F / 2.8 D ЦЕВКА Фокус switch прстен на Камерата Леќи на Поправка н

ВИСТИНСКИ ОБЈЕКТИВ за CANON EF 50mm II 1.8 ПРЕД СТАКЛО ЕЛЕМЕНТ ЗАМЕНА ДЕЛПрашање? Ако сакате да зборувате со наш

Начин на ПлаќањеНие го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.Изберете најзг

Како што сите знаете,меѓународниот превозот времето е секогаш надвор од контрола,особено на царинска п

Начин на ПлаќањеНие го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.Изберете најзг

ЗА NIKON USB / HDMI DC ВО / ВИДЕО ИЗЛЕЗ Гумени Врата Покрие D700 ДИГИТАЛНИ traking број продавницата се наоѓа во најгол

Нашите приоритетни методи се Т / T(Telegraphic Transfer),и ние, исто така, ја прифати western union и paypal 6 : купи производот

Прашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталират

Начин на ПлаќањеНие го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.Изберете најзг

Прашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталират

НОВИ и Оригинални за Nikon 85mm Ф1.4 G ГУМА 85mm Водоотпорен и dustproof печат прстен 1 K103168 Леќи на Камерата Поправка

2 : бидејќи на дигитални додатоци, количина е премногу, сите не успеа да го испратите, драги во нашата про

Начин на ПлаќањеНие го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.Изберете најзг

Метал Црна Камера Поправка и Замена на Делови Отворот Мотор Опрема За Nikon D80 D90 Дигитални SLR Камера dslr фот

Нови и Оригинални За Nikon AFS Nikkor 1635 1635mm F / 4 G ЕД VR ФИЛТЕР ПРСТЕН ЕДИНИЦА на Камерата Леќи на Поправка на Дел 1

Прашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталират

100% Оригинални Нови Леќа Бајонет Планината Прстен За Canon EF 70200m F2.8 L IS II Repair PartПрашање? Ако сакате да зборув

7 : Производи испрати по купувачи, ве молиме бидете сигурни да се внимателно ги следиме на информации за

Ние бараме нашите услуги да биде брзо, па ние се обезбеди нашите поправки потрае не повеќе од 48 часа, и на

Please wait...